Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves lányok akik visszafo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok akik visszafogottabbak és "másabbak" mint a többiek, ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés

Elvárjátok hogy valaki rátok írjon, vagy ha mondjuk kommentbe valaki hasonlónak tűnik, ráírnátok?

A kérdés direkt nem a "tömeg" lányokhoz szól.


2019. szept. 28. 17:52
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Miért vagy barom utolsó? Akire én írok általába ők nem írnak vissza, messze laknak, már barátjuk vagy, vagy kiderül hogy nem olyan amilyennek mondja magát, ez miért az én hibám?
2019. szept. 28. 23:05
 42/43 October15 ***** válasza:
Olvasd már vissza mit össze szartál itt. Ez nem a te hibád? Akkor mégis ki a rák hibája, hogy fullba tolod a kretént? :)
2019. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Én soha nem írnék rá senkire attól, hogy szimpatikus, nem érezném magam biztonságban attól, hogy egy idegennek az összes, facebookra feltett adatomat kiszolgáltatom. Ha valaki rámír, az már kicsit más, mert abból, amit ír, már kiszűrök valamit, bár annyira nem vagyok jó emberismerő. Nekem nincs elég önbizalmam, hogy valakire ráírjak, az a másik. Alapból nem tartom jónak az interneten való ismerkedést, mert túl könnyű átverni valakit, de esélytelennek sem látom a dolgot, szóval én az ilyeneket megfelelő szkeptikussággal és óvatossággal, ámde reménykedve kezelem.

Egyáltalán nem vagyok "tömeg", semmilyen szempontból.

17/l

2020. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!