Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves lányok akik visszafo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok akik visszafogottabbak és "másabbak" mint a többiek, ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés

Elvárjátok hogy valaki rátok írjon, vagy ha mondjuk kommentbe valaki hasonlónak tűnik, ráírnátok?

A kérdés direkt nem a "tömeg" lányokhoz szól.


2019. szept. 28. 17:52
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

28-as válaszban leirtam mibe

Nem vagyok közösség tagja, se ismerősök se barátok, másra vágyok mint mások, mások kb a luxusra mennek meg ilyenek, én meg csak azt akarom hogy legyen mellettem egy lány aki szeret, semmi más célom nincs

2019. szept. 28. 21:12
 32/43 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos, sok ilyen embert ismerek.


18/L

2019. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Igen, akkor engem miért néz le minden ember akivel chatelek, itt is mindenki, és miért én vagyok az akinek semmi nem jön össze? Csak mert igy nincs sok nekem hátra ha tényleg egyedül maradok, és márpedig igy nem vagyok mások szerint átlagos..
2019. szept. 28. 21:15
 34/43 anonim ***** válasza:
De még mindig csak azt a szót hajtogatod, hogy "más". Mi az a más? Nekem komolyan ötletem sincs, és nem azért, mert idióta lennék, hanem mert ez egy teljesen relatív dolog. Maradjunk annyiban, hogy mindenkihez simán lehet hasonlót találni, éppen ezért nem különleges senkj. Nyilván csak egy van belőlünk, de ez még nem tesz különlegessé senkit. Szimplán csak élvezzük az életet, és hagyjuk ezt a vergődést. Jobban jársz te is, ha nem hiszed el magadról, hogy milyen egyedi vagy, hidd el.
2019. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Senki*
2019. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

A lenéző és bunkó stílusod a baj.


18/L

2019. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Más-más, hát most írtam le! Ha nem lennék más, nekem is lenne aki meghallgat mellettem van szeret stb, de mégsincs.
2019. szept. 28. 21:44
 38/43 anonim ***** válasza:
63%
Írtam már, hogy mindenkihez van hasonló. Simán találhatnál valakit, ha nagyon akarnád, de helyette csak Gyakorin picsogsz.
2019. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Igen, itt is keresek, itt is segítséget kérek, igen. Ez élőbe nehogy azt hidd hogy menne
2019. szept. 28. 22:17
 40/43 anonim ***** válasza:
63%
De nem keresel, azt várod el hogy a csaj szedjen fel, még beszélgetni se vagy hajlandó és elvárod hogy másik vigye a beszélgetést ha meg vki szól hogy ez nem így müködik akkor "tömeg" lánynak lesz titulálva.
2019. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!