Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a mai világba ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a mai világba ilyen lányra vágyok, szerintetek mennyire lehetséges? Visszahúzódó, hűséges?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán hangzik a kérdés, de kíváncsi vagyok TI lányok mit gondoltok.

Én egy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki hibákkal és mindenemmel együtt elfogad, ha találkozunk a nyakamba ugrik, lehet ölelgetni, foglalkozni vele, kirángat a 0-24 itthon egyedüllétből, a külső nem a leg fontosabb, de belsőre mindenképp őszíte, hűséges, kedves, nem az instagramon dobálja ki idegeneknek a képeit 0-24, nem bulizik, KOMOLYAN VESZI A KAPCSOLATOT, tehát elég ritka az ilyen Igazi lány. Tudom hogy az ilyen lányokat gyorsan észre veszik azok a fiúk akik tényleg tudnak szívből szeretni és ilyen lányra vágynak, és azt is hogy általába az ilyen lányok nincsenek a középpontba, én tapasztalatom szerint nem is akarnak sokan kapcsolatot, mert félnek a mai fiúktól, el vannak nyomva és hasonlók. Szerintetek egy visszahúzódó srácnak mint én, van esélyem találni egy ilyen lányt? A korba nem megyek bele, mert tizen-huszon éves korba keresek, és hát mindkettővel volt már dolgom, sajnos pont azokat fogtam ki akiket nem kellett volna, de a múlt elmúlt nagynehezen. Félénk fiú vagyok, neten próbálkoztam elég sokat, de hadd ne kelljen leírnom hogy miket művel a lányok többsége is, szórakoznak, kihasználják az embert. Nem volt szerencsém. Hol érdemes kutatni egy ilyen szuper lány után?


2020. jan. 3. 05:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Szóval mondjuk, ha szilveszterkor összeültünk pár barátnőmmel és pár sráccal, és alkohollal koccintottunk, majd zenét hallgattunk és fellőttünk pár tűzijátékot, az számodra már egy túlzó fertő?

Ugye tudod, hogy nem kell bulizni ahhoz, hogy megcsaljanak?

18/L

2020. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Annyira vicces, hogy milyen lenézően ösztönlényként írsz néhány lányról. Tudod nem minden lány, aki szeret táncolni és nem veti meg az alkoholt fog mindig egyéjszakás kalandokat keresni. Azért bennünk is van tartás, akármennyire is hihetetlen ez számodra.


Az elvárásaidra visszatérve: Van egy nagyon jó barátunk, viszont én személyesen pl. sose jönnék össze vele. Tudod ő nagyon hasonlít rád ilyen téren. Akar egy topmodellt (mert azért valljuk be, hiába nem annyira fontos a külső,2 ugyanolyan személyiségű emberből te is a jobban kinézőt választanád), aki elfogadja mindenféle hibájával együtt. Ez eddig oké, mindenki azt szeretné, ha szeretnék ahogy van, és amúgy is azt halljuk mindenhol, hogy ha valakinek nem tetszik a viselkedésünk, küldjük melegebb éghajlatra.

Alap, hogy ha találkozok valakivel akit szeretek, akkor foglalkozok vele, nem? Nálam igen. Az, hogy ölelgessen, meg minden is tök normális, vannak bújósabb emberek. Bár az azért nem hiszem, hogy kivitelezhető, hogy óránként megöleljen minimum, mert ha dolgozik, vagy valami, nem fog onnan hazaugrani egy ölelésre (bár tény, hogy vicces lenne). A nap 24 órájában meg nem lesz melletted. Felnőttek vagyunk, van más dolgunk is, mint valakit pesztrálni. Csak azért, mert neked nincs társasági életed, és egész nap csak otthon (idk, hogy gép előtt vagy nem) ülsz, attól még nem hinném, hogy egy egészséges lány is ezt tenné folyamatosan. Mert ha az embernek nincsenek barátai, az elég sokat elmond. És ne mondd, hogy az úgy normális. Mert nem, általában nem olyan speciális hópihe, akit senki se ért meg. Hidd el, sokkal jobb egy olyan lány, aki már átesett az "én nem olyan vagyok mint a többi lány, awww" korszakán.

A 0-24 otthon egyedülléthez még annyi, hogy a szerelem nem egy varázslat, ami hirtelen boldoggá tesz, meg minden gondodat elűzi, inkább olyan, mint egy kiegészítő. Lehet nélküle élni, sőt, meg kell tanulni nélküle élni, és nem teljesen aköré formálni az életed, inkább csak beleilleszteni a saját ritmusodba. Mert ha meg dobnak, teljesen fel fog borulni minden. Így az a legjobb, ha egyedül is elmész helyekre, ne várd mástól, hogy majd kiránt abból, amibe te kényelmesen beleültél. Kávézókba járni olvasni vagy csak kiülni egy kicsit a parkba meglepően megnyugtató és kellemes tevékenységek.

Párkapcsolatban akármilyen furcsa, a hűség alap. Igen, van akinél nem, de több az, ahol igen. Igen, tudom, hogy többször hallani megcsalásról, de mindig a szutyok ordít a leghangosabban.

Tudod, nem mindenki ribizli, aki szeret bulizni járni. Nem mindegyik lány azért jár bulizni, hogy fiúknak rázza magát, hanem talán mert szereti a hangulatot, a zenét, a sok embert maga körül, akikkel nem, nem fog lelépni. Mármint igen, nem mindenkinek jöhet be az egész, de akinek igen, az neked miért lesz elvből rossz?

Had áruljak el valamit: a legtöbb lány (és sok fiú is) úgy áll neki egy kapcsolatnak, hogy "na, ez most sokáig fog tartani". Nem azért nem lesz tartós egy kapcsolat, mert megbeszélték, hogy járnak 2 hétig, aztán annyi, hanem mert időközben rájönnek, hogy nem egymásnak valók. Van ilyen. Senki se jön ki mindenkivel akit megismer.

A legtöbb ilyen "igazi" lány nem fél a mai fiúktól, csak van önértékelése, vagy adja a kis ártatlant. Ők is csak lányok. Nem lesznek semmivel se többek se kevesebbek azoknál, akik néha eljárnak táncolni, vagy isznak.

Egy visszahúzódóbb srácnak is van persze esélye ilyen lányt találni attól még, de csak akkor, ha el is hagyja a házát. Nem várhatod, hogy míg te csak állsz, hirtelen megjelenik előtted egy angyal, és megkérdezi mire vágysz. Tenni is kell azért, hogy barátnőd legyen, azért pedig, hogy tartós legyen a kapcsolat, még többet.

Kutass könyvtárban, vagy olyan helyeken, ahova te is mennél, hisz ha például egy korcsolyapályán ismerkedsz meg valakivel, nyithatsz a valami jéggel kapcsolatos dologgal. Például egy viccel. Mindenki szereti a jó humorérzékű srácokat. Azokat viszont, akik mindenkit csak lenéznek, nagyon kevesen viselik el. Még ha azt is gondolnád (feltételes mód, hisz nem ismerlek), hogy jobb vagy másoknál, ne mutasd ki, és ne említsd meg, mert az csak szimplán sznob szemétség. Te se szereted a sznob hercegnőket, igaz?

2020. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2020. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Régen én lettem volna az álomnőd :D sose buliztam, és ha volt barátom, akkor ő volt a minden, az egész életem róla szólt kb.az exem teljesen ugyanolyan volt mint te.

Először kis hülyeségeken akadt ki, hogy barátnőmmel talizok 2 havonta és hogy ezért én őt elhanyagolom, pedig egész talin írkáltam neki, hogy be ne sértődjön. 5 percenként írok vissza és ezért most én elhanyagolom, meg merek nézni egy filmet nélküle, és csak pár percenként válaszolok. Nem beszélhetek más fiúkkal, megkérdezik az időt inkább szaladjak el de ne válaszoljak, hát az egy másik pasi :D mi az hogy én felvettem egy szoknyát harisnyával, hát K**va vagyok én? Csak azt akarom hogy más pasik megnézzenek engem... eltiltott az egyetlen barátnőmtől aki szintén kis szerény, félénk csaj volt, de egyszer felvett egy haspólót, k**va, nem talizhatunk többet. Legjobb fiúbarát 10 éve? Tiltsam le... legdurvább hogy ezt meg is tettem mind az ő kedvéért. Aztán megláttam a fiút a buszon pár hónap múlva, odamentem, kb sírva megöleltem, innentől vele is, meg a csajjal is titokban talizgattam mert ők voltak az egyetlen barátaim. Barátomnak meg írtam hogy persze, egyedül vagyok itthon. Mert szakított volna. Aztán ilyenekért is le lettem b**zva, hogy véletlenül megcsikizte a hajam, hogy merek évi egy energiaitalt inni, tényleg, mindenért. De se alkohol, se cigi,soha. Jah, és hogy töröljem az Instagramom, mert az csak K**váknak van. Pedig képem se volt kint, csak beszélgettem, nem is pasikkal. Szal legyen úgy minden ahogy ő akarja. És tudod mit kaptam cserébe? Hogy csak velem foglalkozott. Ennyi. Sírt azon is, hogy pár percig nem válaszoltam, mert neki bezzeg annyi az élete hogy fekszik az ágyban és várja hogy válaszoljak, hogy azonnal visszaírjon.

Nem csinált semmit, csak velem foglalkozott, és teljesen rámakaszkodott. Elegem lett, szakítottam, azzal hogy ez nem normális, menjen pszichológushoz. Pár hónap múlva még rajtam depressziózott, nekem lett más (4 hónapja voltunk már külön). Hát akkor én is K**va vagyok, ez túl korai, ő még 1 év múlva se fog készen állni egy új kapcsolatra. És miután szakítottunk, mindent csináltam amit ő megtiltott nekem. Csak fiú barátok, alkalmi szex, smink, műköröm, szoknya, és még azt is élveztem hogy nézhetek egy filmet anélkül hogy folyamatosan a telefont kell nézni közben. Sok barátom lett, minden napra lett programom, eljártam bulizni, Ismerkedtem. Sok pasival. Sokkal lazább lettem. Teljesen megváltoztam. Neked K**va lettem, tudom. Pedig előtte full olyan voltam mint amit leírtál, visszahúzódó, félênk, minden időmet a barátomra akartam szánni, mondom az egyetlen barátnőmmel is 2 havonta egyszer taliztam akkor. Dehát ez lesz az ilyen lányokból, akik összejönnek egy olyannal mint te. Rendesen beleőrültem abba a kapcsolatba. Hozzátenném hogy a jelenlegi barátomat akivel 2 éve együtt vagyunk, soha nem csaltam meg. És nem zavarják a pasi barátaim. Tényleg, neked is azt mondom hogy pszichológus, mert egy ilyen kapcsolat ezt teszi egy lánnyal.

2020. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Végig se olvastam ezeket, ennyi kötekedő lányt istenem, normális lányok miért nincsenek ebbe a világba? Akinek egy kapcsolat ahol a másik félt és nem engedi hogy más fiúkkal leidd magad, az nektek már bezártság stb . Gusztustalan lányok többsége ebbe a világba! Leírásnak megfelelő lány is tudna válaszolni, vagy csak a flegma tipikus kis hercegnők lesznek itt?
2020. jan. 3. 18:20
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Persze, jobb kis hercegnőnek gondolni és lenézni azt, aki megírja neked az igazat. Én pl felnőtt vagyok, gondoltam hátha elgondolkozol a leírtakon, mert így van, bárhogy is hárítassz. Ne másokat okolj, itt az ideje, hogy tükörbe nézz és pszichológushoz fordulj. Komoly gondok vannak veled.
2020. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
95%

Minek írsz ki kérdést, ha nem olvasod el a válaszokat?

Minek írsz ki kérdést, ha át se gondolod mások nézőpontját?


Engem nem zavar, van barátom. Imádjuk egymást, tegnap küldte át az egyik versét, amit rólam írt ( srácok, ha van bennetek költői véna, használjátok ki, mert a lányok nagyja odáig van érte ;) ).


- Vannak fiú barátaim, de sose csaltam meg.

- Vannak lány barátai, de sose csalt meg.

- Mentem nélküle több napos programokra, nem történt semmi.

- Ment nélkülem több napos programokra, nem történt semmi.

- Nem kell feladnom a hobbijaimat miatta.

- Nem kell feladnia a hobbijait miattam.


Ez a szerelem. Nem az, amikor valakit nem engedsz el magad mellől és megfosztanád a szeretteitől és a (jó) szenvedélyeitől. Ez birtoklás. Ajánlom figyelmedbe a Pet című filmet, mert a benne szereplő férfi szinte ugyanolyanokat mond, mint amiket te leírtál. https://www.youtube.com/watch?v=wIWSgGVAydo


Az pedig, ahogy a válaszolókkal beszélsz, gusztustalan. Semmivel nem vagy jobb, mint akiket lenézel, sőt, messze alattuk vagy. Sajnálom, hogy a szüleidnek nem sikerült neked megtanítaniuk az alapvető emberi illemet és a mások iránti nyitottságot.


Meg lehet ám változni. "Be The Best Version Of Yourself", mondják az angolok. Amíg te nem vagy semmit tenni és csak lehetetlen elvárásaid (a hűség nem ide tartozik) vannak, addig magányos maradsz, és 10 év múlva már a Felnőtt kapcsolatok rovatban fogsz fröcsögni, hogy az összes nő borzasztó.


A visszahúzódottság nem akadály. A húgom is az és a fiúja is. Nem, a te bajod az mérhetetlen önteltséged és megvetésed. Amennyiben ezek ellen nem szándékozol tenni, ne rontsd a levegőt ezen az oldalon, hanem merülj el a szobád magányában. Mert mástól várni a segítséget annyit jelent, hogy senki nem fog neked segíteni.


19/L

2020. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a tipikus flegma "lányoknak" nem fogok válaszolni, ne rontsátok itt a levegőt :)
2020. jan. 3. 18:47
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel csak alátámasztod amit én, és mindenki más ír.

"Nem a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni."


19/L

2020. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

Mert aki itt válaszol neked és neadjisten nőnemű, az már cafka.

6 éve vagyok együtt a párommal. Eljárok barátnőmmel évente egyszer kétszer táncolni. Ha ott felkért pasi, mindig visszautasítottam. Milyen undorító vagyok, tudom.

Sőt, figyelj,ilyet még tuti nem hallottál. Pár napja mondtam a páromnak, hogy a héten át fogom hívni egy férfi csoporttársam az egyetemről, mert meg akarunk beszélni pár dolgot a következő vizsgánkkal kapcsolatos anyagról. És tudod mit csináltunk? Megbeszéltük a vizsgával kapcsolatos dolgokat és ennyi. Mesébe illő szinte, hogy egy helyiségben volt két ellenkező nemű ember, és nem történt köztük semmi. Tudod miért van ez? Mert szeretem a párom és nem érdekel más. De ha azt mondta volna hogy nem érdekli a vizsgám vagy az egyetem és inkább bukjak meg, minthogy átbeszéljem egy pasival a dolgokat, az elég intő jel lenne. Pláne hogy te kb így kezdenél egy kapcsolatban.

Szilveszterkor meg együtt buliztam a párommal és a barátaimmal, sok ember volt,(pasik is) szólt a zene, ittunk, szóval számodra egyértelműen hardcore buli volt. És mit csinált? Amit egy normális ember. Nem lógott végig a nyakamon és nem azt leste végig, hogy neadjisten véletlenül hozzáérek-e koccintás közben egy pasi kezéhez.

És elmondanám a habot a tortán: alapvetően visszafogott lány vagyok. Ritkán járok bulizni, 70%ban akkor is a barátommal. Nem szoktam leinni magam, nem rakom ki semmimet és még hűséges is vagyok. (Ismét megemlítem: 6 éve)


Aki meg olyan lány, hogy végképp nem jár sehova senkivel, az hidd el, nem fog ismerkedni.


23/L

2020. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!