Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a mai világba ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a mai világba ilyen lányra vágyok, szerintetek mennyire lehetséges? Visszahúzódó, hűséges?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán hangzik a kérdés, de kíváncsi vagyok TI lányok mit gondoltok.

Én egy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki hibákkal és mindenemmel együtt elfogad, ha találkozunk a nyakamba ugrik, lehet ölelgetni, foglalkozni vele, kirángat a 0-24 itthon egyedüllétből, a külső nem a leg fontosabb, de belsőre mindenképp őszíte, hűséges, kedves, nem az instagramon dobálja ki idegeneknek a képeit 0-24, nem bulizik, KOMOLYAN VESZI A KAPCSOLATOT, tehát elég ritka az ilyen Igazi lány. Tudom hogy az ilyen lányokat gyorsan észre veszik azok a fiúk akik tényleg tudnak szívből szeretni és ilyen lányra vágynak, és azt is hogy általába az ilyen lányok nincsenek a középpontba, én tapasztalatom szerint nem is akarnak sokan kapcsolatot, mert félnek a mai fiúktól, el vannak nyomva és hasonlók. Szerintetek egy visszahúzódó srácnak mint én, van esélyem találni egy ilyen lányt? A korba nem megyek bele, mert tizen-huszon éves korba keresek, és hát mindkettővel volt már dolgom, sajnos pont azokat fogtam ki akiket nem kellett volna, de a múlt elmúlt nagynehezen. Félénk fiú vagyok, neten próbálkoztam elég sokat, de hadd ne kelljen leírnom hogy miket művel a lányok többsége is, szórakoznak, kihasználják az embert. Nem volt szerencsém. Hol érdemes kutatni egy ilyen szuper lány után?


2020. jan. 3. 05:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Csajok, imádom amiket írtok. De nem kell ezzel az emberrel foglalkozni, csak az lesz neki jó, ha azt írjátok, hogy "ja, minden csaj hülye, és te vagy maga a meg nem értett tökéletesség". :D

Vannak ilyen fiúk, de ezek azok, akik 40+ évesen még mindig anyuci pincéjében élnek.

2020. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ennyi idiótát egy helyen, Jézus..
2020. jan. 3. 20:50
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Mesélj, miért?
2020. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%
#21 Na igen, de egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy egy 19 éves (fiatal felnőtt ember!), hogy lehet ennyire elcseszett. És látod, minket szól le, el sem gondolkozik azon, hogy "jéé, talán tényleg igazuk van", csak hárít és mindenkit próbál lealázni a sajátos módján, aki próbál neki segíteni, hogy normális felnőtt legyen belőle és legyen esélye az életben... Ez már tiszta röhej. 😂
2020. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%

Válaszaidat látva kérdező, kicsit szánalmas.

Akik leírták a véleményüket a feltett kérdésedre remek válaszokat adtak. Csak bele kéne látni a dolgokba.

Te szabod meg a feltételeket szinte, hogy milyen legyen a másik. Inkább nem neked kéne változtatni a hozzáálásodon? 🤔


Én is egy visszahúzódó lány vagyok/voltam. De teszek azért, hogy ne legyek az. Eljárok a barátokkal, van instagrammom, ahol igaz nem 0-24-ben osztogatok meg képeket magamról, de szeretek fotózni. Ha olyan kedvem van elmegyek bulizni és alkoholt is iszom mértékkel. Mellesleg ha szeretek valakit, akkor őt tiszta szívből szeretem.

De! Te túl teszel minden határon! Uralkodni akarsz a lányok felett, ami beteges féltékenykedésbe megy át vagy fog átmenni. Inkább nézz magadba és gondolkodj el. A lányok nem nagyon szeretik az ilyet. Pl én sem.

2020. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
utolsó, csak egy kicsit olvastam bele abba amit irtál, de tovább nem is olvasom.. Én azokat a lányokat kérdeztem akik ilyenek, és nem akarnak megváltozni hogy olyanok legyenek mint a többi! Nem őket kérdeztem, tudom hogy nem tetszhet mindenki mindenkinek, de aki egyértelműen tudja, az miért olyan autista hogy ide "válaszol"? Aki eleve tudja hogy az ilyen ellentéte, az már eleve nem ad "választ" max véleményt. Én pedig nem véleményt kértem azoktól akik pont az ellentétük ennek..
2020. jan. 3. 23:22
 27/28 anonim ***** válasza:
Törölték a másik kérdésed.
2020. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
79%

Válaszoltak neked visszafogott lányok, köztük én is. Mégsem fogadtad el, hogy egyikünknek sem kellene olyan ragaszkodó, tapadós, birtoklási vágyú pasi, mint te.

Attól lehet valaki visszafogott, hogy néha bulizik. Tudod nem csak úgy engednek be a buliba, ha kitöltesz egy lapot, hogy lányként kötelezően miniszoknyában és mélyen dekoltált felsőben jelensz meg, és muszáj rámásznod x darab pasira is.

Neked egy olyan lány kell, akinek nincsenek barátai, nem megy sehova, csak otthon ül a szobájában. Nincs hobbija, sem élete. Az ilyen emberek már betegek, valószínűleg depressziósak. Egy depressziós ember pont nem azzal fog foglalkozni, hogy megismerjen egy ilyen tapadós fiút, mint te. Emellett a személyiséged is borzasztó, mert szépen válaszoltunk neked, te mégis olyan hangnemben folytattad, ahogyan senki nem szólt hozzád. És ezek után sem nézel magadba, hogy lehet hogy okkal nincs barátnőd.

Írtunk neked páran hogy ritkán eljárunk szórakozni és megkaptuk milyen szutyok r°bancok vagyunk. Gondolom ez nagyon bejön azoknál a lányoknál is, akik valamilyen oknál fogva ismerkedni szeretnének veled.

Idáig segítőkészek voltunk, de már látom, hogy talán jobb is így, több lány marad a normális pasiknak.

2020. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!