Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ez kell a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez kell a lányoknak?

Figyelt kérdés

Semmibe veszik az udvarias, kulturált srácokat, az olyanokat mint az egyik paraszt ismerősömet, meg körberajongják. Nagypofájú, beszól mindenkinek, bűzlik a cigitől mindig, iskolában már intőt kapott, szegény lányokat a hátuk mögött elmondja mindenfélének, lenézi őket, bár mikor velük beszél akkor szerintem eljátssza az úriembert, de aki ismeri annak egyértelmű lenne, hogy hazudik.

Mi akik meg normálisan viselkedünk, szinte észre se vesznek, főleg mellette, vagy lekoptatnak 2 mondattal, pedig annyira jóképűnek sem mondanám, bár biztos van benne valami ami megfogja ezeket a lányokat. Ja és azt sem lehet mondani, hogy primitív meg hasonszőrű lányok, mert vannak köztük értelmesek, egyik sem ilyen lezüllött.



2021. okt. 16. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Figyu! Tojd le magasról! Válogathatsz itthon kb 4 millió nő közzül! De amúgy a kérdésre a válasz: A nők génjeiben van az ősemberi génszakasz, ami a túlélést abban definiálja, hogy a csoportból az erősebb dominánsabb férfit válassza ki. Az biztos volt, hogy megvédi és táplálja! Csakhogy ma már a nől is dolgoznak kb 250 éve, és nem szorulnak a domináns hím védelmére. A domináns amúgy is minden ideőben háremtartó volt, tehát ha egy nő hozzámegy egy Alfa-hímhez, aki vezető beosztású, és erős és gazdag, akkor az tuti, hogy meg fogja csalni !! A nők csak általában több csalódás után olyan 40-45 évük körül adják fel az álmukat, az Alfa hím megtartásáról és akkor már elfogadnának egy rendesebb kisembert is, aki kevesebbet keres, de hűséges és gondoskodó. Én láttam ezt a való életben is. Én azt szoktam mondani a tanácsadásom idején a nőknek, akik panaszkodnak: Miért nem fogadta el 25 évesen a szelíd, jó fiú udvarlóját és miért képzeli, hogy neki 5-6 bad boy -jal való szexuális kalandjai után jár egy rendes férfi??? Családot amúgy sem 45 körül, hanem 25-30 körül kellene alapítani!! A férfiaknak meg azt mondom: Ha nem áldott meg Isten domináns alkattal, ami belső tulajdonságok és külső is, akkor maradj az aki vagy -mer t másképp hiteltelen leszel a nők előtt is. Keressen egy nem domináns Béta hím egy hozzá illő nőt, aki nem élt együtt előtte 2-4 Bad-boy típussal, mert akkor a nőnek nem lesz viszonyítási alapja.
2021. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Sztori: Szakmunkás barátom közeledését elutasította egy egyetemista lány, aki a jogi karra járt. Utána a fiú egy kórházban betegápoló lett. Tudod mi történt? Egy éjjel a csajt hozta be a mentő fél-részegen, mert a buliban az osztálytársai 4-5-en piásan mind végigmentek rajta! És ez egy diplomás nő lesz pár év múlva. Rendes lány nem is megy el ilyen partikra!
2021. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem lehetett volna nem egy, d e több csinos barátnőm, de ismertem a múltjukat, hogy kikkel keféltek sokáig. Tudod mit üzentem neki: Ha nem kellettem 10-15 éve, mert te Bad Boy-t kerestél, akkor ne keress engem, mert nem vagy hozzám illő! Hidd el : vannak normális nők és férfiak is, csak meg kell várni, amíg találkoztok az Életben.
2021. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

4 szó

Nice guys finish last

2021. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Jófejnek lenni a minimum. Emelett van még más tulajdonságod is, ami felkeltené bárki érdeklődését? A másik srác valszeg érdekesebb, magabiztosabb, és ez jobban bejön a lányoknak. Valszeg előttük nem mutatja, hogy bunkó, lenézi őket. Az ilyeneknek csapatban nagy a szájuk, de négyszemközt meg rendesek.
2021. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Sehol a magyar strandokon nem láttam kiírva, hogy 18 éven aluli nem mehet be oda! Sőt: sok kisgyermekes család is jár a naturista helyekre!
2021. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerű "női logika"...


Egy csajnak mi kell?

Biztonság! Biztonságérzet!


Ki mellett lehetsz biztonságban?

Aki a szabályokon felül áll, vagy át meri azokat lépni és ő irányít, mégha tapló is, de magabiztosnak tűnik.



Kb: ennyi.

2021. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14%
Mert mindenkinek a fákboyok kellenek.
2021. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Akkor legyetek ti is ilyenek. Ki tart vissza? :D Majd meglássuk, hogy sikerül-e úgy barátnőt szereznetek.
2021. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!