Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini lányok, számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, számotokra mennyire az a korkülönbség amit bevállalnatok?

Figyelt kérdés
Vagyis magyarul volna esélye egy 36..38 éves férfinek nálatok?

2022. jún. 10. 06:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%
#10 Most kapni fogsz legalább 20 privátot...://
2022. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
58%

#9


Egyszerű. Senki nem veri nagy dobra, a hálószobájukban meg nem vagy ott. Ha ítélkezős arc vagy, nem is fogja senki elmondani. Rólam sem gondolná senki akadémikusként és cégvezetőként hogy nyitott vagyok tinikkel való ismerkedésre. És azokról a lányokról sem gondolná senki, akikkel volt egymáshoz közünk.

2022. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
48%

9# érdekes nekem kapásból több ismerősöm is volt..

DE senkinek semmi köze hozzá. 14 év felett legális ha mindenki beleegyezik..

2022. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
79%
Max szexre. Ha komoly kapcsolati szándéka lenne megkérdezném, hogy a saját korosztályában miért nem talál párt.
2022. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
30%

Egyértek a #7-essel.


Pasiknét írok véleményt, remélem nem gond, mert szeretnék az oldallal kapcsolatban mondani valamit.


A GYIK nem igazán a valóságot türközi, az itteni válaszokat szkeptikusan kell kezelni. Minden olyan ember, akinek van valódi tudása a témában nagyon jól tudja, hogy az ilyen kérdések nem megválaszolhatóak.


A nők párválasztása ugyanis nem logikai alapon működik, tehát ez nem úgy van, hogy egy nő megmondja, hogy kivel akar összejönni, és azzal jön össze. (mondhat ilyet, de nem biztos, hogy úgy lesz). Azzal fog összejönni, aki iránt vonzalmat érez, és bizony számos esetben van úgy, hogy a nő olyan pasihoz vonzódik, akihez nem lenne logikus: mert túl idős, vagy túl fiatal hozzá, mert bunkó, alacsonyabb az iskolai végzettsége, nem jóképű, stb. Ez az egész az érzelmekről szól, és az érzelmek ellen nem igazán tud tenni semmit a nő.


Ilyenkor van az, hogy egyesek megpróbálják felnyitni a szemét, hogy "dehát ez a pasi nem is illik hozzád", mire az lesz a reakció, hogy a nő az érzelmeit logikus indokolja meg. Tehát a helyes sorrend az, hogy először van az érzelem, aztán a logika.


Már írtam arról, hogy az én volt barátnőm kb. 17 évesen egy középkorú pasinak volt a szeretője hónapokig. A csaj nem kereste kifejezetten ezt a korosztályt, egyszerűen bejött neki a pasi, és összejárt vele sokáig. Ez sem volt logikus, de az érzelmek ilyenek.


Mindenesetre, én 38 évesen már nem szeretnék tinikkel járni. De ettől függetlenül amit fent leírtam, szerintem igaz.

2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
25%

Még valami:


Azért az sem mindegy, hogy ki milyen idős korosztállyal kezd. Az mondjuk érhető, ha egy 18-19 éves lány tetszik egy idősebb manusnak, hiszen az a csaj egy fiatal felnőtt.


Amúgy nem vagyok annyi idős, mint amennyi a kérdésben szerpel. Sem 36, sem 38 éves nem vagyok. Fiatalabb pasi vagyok, úgy írtam a kommenteket.


#15 voltam

2022. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
35%
Egy 14-16 évesnek ugyanúgy megtetzshet egy 30 éves mint fordítva.. Senkie nincs ráírva a kora. VAn akitől 30 körül is elkérik a személyit mást meg fiataon is 40-nek néznek.
2022. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%
Ultra gáz, hogy valaki 30 felett még mindig tiniknél próbálkozik, ebben semmi "izgalmas" nincs, szimplán csak gáz. Ideje lenne felnőni.
2022. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
26%

#18


Van, aki nem "próbálkozik", hanem éli az életét, és bevonzzák egymást. Ráadásul van hogy a tinilány próbálkozik be a férfinél, ő meg úszik az árral. Az is gáz?

Van aki nem csak tinikkel van, hanem korabeli nőkkel is, hosszútávú kapcsolatban, tehát "felnőtt". Akkor is gáz egy-egy fiatalabb partner?


A peremfeltételeidet vegyük el, és állj ki úgy is a véleményed mellett. Persze ha elképzeled, hogy van valami idős manus aki általános iskola előtt matyizik a 12 évesekre, az valóban gáz, de az itteni beszélgetés nem erről szól. :D

2022. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
68%
Le lehet szállni a tini korcsoportról. Ha nem tudtok érvényesülni a saját korosztályotoknál, akkor a tinik közt sem lesztek sikeresek.
2022. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!