Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini lányok, számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, számotokra mennyire az a korkülönbség amit bevállalnatok?

Figyelt kérdés
Vagyis magyarul volna esélye egy 36..38 éves férfinek nálatok?

2022. jún. 10. 06:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17%

#20


Egy 30 éves nő már azt nézi, hogy a pasinak van-e lakása, kocsija stb. Magas elvárásai vannak. Egy 18 éves lányt viszont nem érdekel az, ha egy 25-30 éves pasinak még nincs vagyona.

2022. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
#21 Ohh, dehogynem érdekli. 18 évesen is vannak elvárások egy 30 éves férfi felé és ami egy lánynak 30 éves gáz, az 18 évesen is az. Saját tapasztalat...
2022. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
93%
Vagy hazaviszed a lányt a szüleid lakásába, ahol 30 évesen élsz? Mi a gáz, ha nem ez?
2022. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
18%

#22-23


Nem önmagamra értettem a válaszom, csak általánosságban beszéltem. Én sem 18 évest, sem huszonévest, sem 30 évest nem vinnék fel egy olyan lakásba, ahol a szüleimmel lakok együtt felnőttként, és ott vannak a másik szobába. Mondjuk most, hogy átgondolatlam, van abban valami, amit mondasz.


De ettől függetlenül a fiatalabb nőknek szerintem többségében alacsonyabbak az elvárásai. Amikor családot akar alapítani, akkor viszont megnőnek az elvárások. Természetesen vannak pasik, akik kivételek ez alól, de általánosságban beszéltem.

2022. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy Kérdező!


Mit lehet rólad tudni, például

volt már egyáltalán valamilyen barátnőd?


Hogy nézel ki, fiatalos vagy?


Van önbizalmad?


Hány éves tinit akarsz?


Ha tényleg érdekel a válasz, akkor érdemes lenne magadról is írni.

2022. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
18%
Persze, 17 évesen minden vágyam, egy apámkorabeli trotyi papa 🙄🙄
2022. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
32%

#26


Sajnalom hogy apud trotyi papa ennyi idosen, valszleg nem orokoltel valami jo geneket. :/

2022. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%
Max 25 éves korig oké, onnantól kezdve már öregek az én 19 évemhez.
2022. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne esélye nálam.
2022. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%
Itt egyedül ti vagytok azok, akik feleslegesen okoskodnak, miközben semmit nem tudtok egy kamasz pszichológiai fejlődéséről. NEM, egy tizenéves lány nem azért fog veled összejönni, mert "egy nőt az érzelmei hajtják", hanem azért, mert a legtöbb tizenéves gyerek képzeljétek nemtől függetlenül NEM tudja még az érzelmeit irányítani, ahogy pl. egy gyerek sem feltétlenül tudja még megkülönböztetni a jót a rossztól, mert tapasztalatlan, éretlen. Nekünk felnőtt embereknek lenne a dolgunk a helyes útra téríteni őket, de nem ti, akik még a saját érzelmeiteket, nemi vágyaitokat sem tudjátok irányítani, inkább ha nem is tudatosan, de már-már enyhén önző módon kihasználjátok ezen fiatalok tapasztalatlanságát.
2022. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!