Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értem meg magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értem meg magam a lányokkal? (Fiú vagyok.)

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem, de tényleg. Nem is bírok velük kapcsolatot teremteni, legyen az bármilyen, akár romantikus, akár egyszerűen baráti, vagy akár csak egy beszélgetőpartneri. Minden baráti, ismeretségi kapcsolatom szinte fiúkkal van az életben. Soha nem volt még igazi barátnőm, eddig csak interneten keresztül próbálkoztam, ott viszont bejöttem nekik személyre. Egyetlen igazi lány barátom van, vele nem tudom mi volt más, de rengeteg titkát tudjuk a másiknak, nagyon személyes dolgokat is megbeszélünk, ő az egyik legjobb barátom, és neki is én vagyok (neki amúgy barátja is van, én segítettem neki megszerezni a fiút, tehát nincs köztünk romantikus vonzalom). Rajta kívül egyetlen egy lány sincs, akivel baráti viszonyom lenne. Beszélgetni sem nagyon tudok velük, mert folyamatosan leégetem magam, nem is nagyon tudok velük miről beszélgetni. Ez nem öngyűlölet, és mellette spekulálás, hogy "Vajon, mi lenne ha?", hanem ezt számtalan mellékelt ábrával fel tudnám mutatni. Többek között ma egy karácsonyi összejövetelen találkoztam az egyik barátom lánytesójával, aki egy gyönyörűséges lány, és nagyon okos is. Nagyon leégettem magam, mert nem tudtam mit mondani, jött volna a kínos csend, és hát kérdeztem egy olyan értelmetlent, ami után mind a ketten csak pironkodtunk, mert minden reakció eszméletlen kínos lett volna rá bármelyikünk részéről. Nem is nagyon lehetett volna a helyzetre mit reagálni. (Megkérdeztem, hogy: "Szóval tényleg te vagy a nővére?", erre ő: "Miért? Nem hasonlítunk egymásra? :'-)", én: "Mióta jársz ide?", ő: "Már fiatalabb korom óta.", aztán kínos csend, és gondolom ő is érzékelte, hogy beszélgetni próbálnék, de nem nagyon tudom hogy, hogyan kell.) Fiúkkal még soha nem volt ilyen, és soha nem is éreztem magam kínosan, miközben beszélgettünk. Rengeteg fiú barátom van, nem vagyok egy nagyon zárkózott típus, de nem is vagyok nyitott könyv, szeretek barátkozni, ismerkedni, de inkább vagyok introvertált.


Ez engem eléggé zavar... :-/


Mit tegyek? Holnap, szenteste, hogy tudnék ezzel a lánnyal beszélgetni egy keveset? Meg úgy amblock? Hogy tudnék a lányokkal beszélgetni? Miért nem értem meg magam velük? Probléma van velem? Miért nem tudok velük semmilyen kapcsolatot teremteni? Miért vagyok ilyen?



2022. dec. 23. 15:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
24%
Én is keresztül mentem ezen. 30 évesen lett először majdnem normális kapcsoltam. Nem vagyok szerelmes. Lehet, hogy túl későn jött a hölgy. Vékony, kissé félénk. Sportos voltam. Igyekeztem sikeres lenni, hogy vonzó legyek. Sportautóm is van. De a magyar lányokkal nem könnyű és nem biztos, hogy benned van a hiba. Érdemes nyitni külföld felé. A magyar lányok el vannak kényeztetve. A kövéreknek is túl nagy az egoja és belőlük van a legtöbb. Ők könnyen kapnak pasit és ez eltorzította a személyiségüket, ezért mondom, hogy jobban jársz külföldi hölgyekkel. Inkább chatelj külfödre és költöztess magadhoz egy gyönyörű lányt, talán anyagilag is olcsóbban megúszod. Nálam biztos olcsóbban.
2022. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#12 Az itteni nőknek van a legalacsonyabb önbecsülése az EU-ban, ne vicceljünk már! Az Alföld nagy részén a legbutább, rondább, igénytelenebb, tapló pasira is főznek, mosnak takarítanak, és mosolyogva tűrik azt, hogy háztartásban semmit se csinál, piál, félred---g és rondán beszél velük, kioktatja őket. Maximum oroszban vagy valamilyen nőgyűlölő, arab vagy távol-keleti kultúrában találhatsz olyan állapotokat, amik ezt alulmúlják, és egy lányt, aki már akkor is beléd szeret, ha hajlandó vagy emberként tekinteni rá. Angliában élő ismerősöm mondta, hogy ha belekóstolna valaki az ottani vagy a svéd alap elvárásokba (Erasmussal ott volt), akkor még a lába nyomát is felnyalná a magyar nőknek.


A kérdezőnek annyi a problémája, hogy félénk és túlaggódja, - mindkettő könnyen feloldható - ne plántáld bele a saját jellemhibáidat és rossz mintáidat egy tinisrácba csak azért, mert te meg vagy keseredve!

2022. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!