Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nekünk hazudnak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nekünk hazudnak vagy maguknak is mikor azt mondják, hogy a belső tulajdonságok számítanak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 08:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg olyan lányokra hajtasz te is csak, akik a külsejükkel fognak meg, és magadnak is csak bemagyarázod azt, hogy ez a belsejük miatt van. Most nem azért, de ha egy neked külsőre nagyon nem szimpatikus lány kezdeményezne nálad egy ismerkedést, és tudod hogy beléd van zúgva, te hogyan reagálnád le? Még ha belsőre esetleg be is jön, nem tudnád elképzelni magad vele, mi? Főleg ha olyan negatív ember lenne az a csajszi mint te, még amellett hogy külsőre nem is szimpatikus. Azzal magyaráznád, hogy nem illetek össze. Ebben hol az igazság?


Én vagyok az élő példa arra, hogy fiúként mennyire rohadtul nem számít a külső. Ugyanúgy néztem ki szinte 4 éve is, csak egy negatív visszahúzódó, mindenkitől elzárkózó srác voltam, senki és semmi nem érdekelt a játékokon kívül, depressziós lettem, öngyilkosság is megfordult a fejemben, de sikerült megváltoznom, pozitívan szemlélem a világot, amióta ilyen vagyok a világ is pozitív hozzám, a lányok imádnak, csomót nevetek velük, jól elszórakozgatunk. Igazából minden a te fejedben dől el, ha így látod a dolgokat, akkor így is fognak megvalósulni, te döntesz.


20/f

2015. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hadd találjam ki. Általában az olyan csajokhoz közeledsz, aki 10-es skálán 10-es. Az ilyenek válogathatnak rendesen, simán választhatnak szintén 10-es pasit is, akinek belső értékei vannak (csak te aztán bemagyarázod magadnak, hogy mivel ezek a pasik jól néznek ki, biztos nincsenek belső értékeik, eleve mindenki szemét, aki nálad jobban néz ki).


Játsszunk olyat, hogy a következő öt lány, akit megközelítesz, legyen mondjuk 4-6 közti a skálán, de jó fej. Tehát lóarcú, előnytelen külsejű vagy átlagos nő, de király egyéniséggel. Fogadjunk, hogy náluk nem ezt fogod tapasztalni.

2015. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

az a gond előző, hogy az 5-6-os nőkről írtam, ők az én kategóriám, de nekik is a 9-es pasi kell minimum....


a plázacicák hidegen hagynak, akárcsak a kocsiban a ferrarik. szépek, jók, de nem az én kategóriám.


a kocsiknál maradva, jó lenne nekem egy opel astra is, de nem kellek neki sem.

2015. dec. 12. 17:23
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ameddig ezt így látod, ahogy most leírtad, addig ne is várj mást :) :/
2015. dec. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg 5-6-os nők kellenek neked, akkor ők hiába ácsingóznak a 9-10-es pasik után, azok pofára fogják ejteni őket és akkor megtanulják értékelni a saját kategóriájuk normális férfijait.
2015. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
előző. ja 40 éves koruk után....
2015. dec. 13. 21:20
 17/28 anonim válasza:
50%

ne aggódj. nézz szét a világban, hogy egy csinos nő milyen féregkülsejű nyomorékokkal képes szétalázni magát. gyakorlatilag a 21. századról elmondható, hogy egy nőnek bárki jó, csak egy csepp esze se legyen. menj el péntek este bármerre, és azt fogod látni, hogy csimbókborostás, flanelinges, kopaszodó, amorffá hízott, vagy tornából felmentett loserekkel isznak a nők, szóval szó nincs itt többé arról, hogy egy nő bármilyen szinten is igényes lenne.


ez a nagy igényeskedés a második pohár sörig tart ki náluk, aztán jöhet a bűzös leheletű hajléktalan hipszter

2016. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
63%
én úgy gondolom,hogy egy lánynak megértés,törődés,és igaz szeretet kell azaz nem olyan,hogy jajj de csini vagy cica
2016. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
#18 13/L
2016. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

nem! csak a belso mellett az is szamit h legyen meg a vibrálás. amikor megcsokolod, legyen olyan, hogy nem csak siman jó,hanem érzed, passzoltok egymáshoz. sokszor tobbet ki lehet szurni egy csokbol, mint egy ora beszelgetesbol. hiszen az nem hazudik:)))


visszatérve, igy már a külső nem is lényeg. nyilvan kell hogy vonzonak talaljak egymast. de nem kell kozel sem tokeletesnek lennie. csak valami megfogja benne. és innentol már a belso a lényeg. nem tudunk valtoztatni rajta. senki. vagy bejovok valakinek, vagy nem, nagyon nem fugg ez semmitol.

akinek tetszem, annak szemfesték nélkul is tetszem, akinek meg csak azzal, az igazabol nem engem lat, csak a szemem, mert pl tetszik neki. de nem az egész valóm.

remélem érted:D

2016. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!