Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nekünk hazudnak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nekünk hazudnak vagy maguknak is mikor azt mondják, hogy a belső tulajdonságok számítanak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 08:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18/L voltam
2016. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Elso sorban onmaguknak.Most komolyan lattal mar elso latasra szerelmet, hogy ne a kulso fogja meg? Azt latod eloszor, kar ezzel hazudnia mindenkinek.Olyan van, hogy valaki nem pont az eseted,nem latod helyesnek megismered es mashogy latod, de ez is csak akkor ha tenyleg nem valami apolatlan, igenytelen ember az illeto.Mindenki aki azt mondja, hogy nem fontos hazudik es az a rossz, hogy meg el is hiszik.
2016. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem mer ha nem nedvesedik rád mert nem Robert Pattisonra hajazol akkor marha fontos leszel mint barát.... :D
2016. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A pasik nekünk hazudnak vagy maguknak is mikor azt mondják, hogy csak a belső tulajdonságok számítanak? Remélem jól esett az általánosítás kedves kérdező. Amúgy meg mindenkinek 50-50%-ban számít mind kettő nincs olyan, hogy csak a külső vagy csak a belső. Aki csak azért is azt mondja, hogy de-de csakis a belső. Az legtöbb esettben képmutató :)
2016. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Nem viszont lehet szimpi vagy neki de nem talál vonzónak van ilyen es egy szerelmi kapcsolathoz a testi vonzalom is kell es ha mondjuk nem vagy egy villágszépe akor lehet nem jo lányoknál próbálkozzol meg alapból ha felszínes akor az de nem mindenki es mi azt kijelntés hogy a NŐK!? Es alapból te öszejönnél egy kimondottan csúnya lánnyal aki amugy szinpi ha van egy jó nő aki ugyanannyira szinpi na ? Szerintem ez egy elég ostoba kérdés volt es lehet nem a nőkben kéne keresni a hibát ha ég gyakori hanem magadban es abban hogy kiknél próbálkozol

16/lány (lehet fiatal vagyok hogy ilyenekről pakolják de ez a véleményem)

2016. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Micsoda fusztrált kérdező. Plussz ami szemet szúr: szetinted a nőknek minden a külső, mégis te pontozod a válaszodban, hogy 5-6os. XD gáz vagy.

Ha úgy néznél ki mint egy álom akkor is gáz lennél, bocsi. De ha még ronda is vagy akkor felejtsd el, hogy valaha is (pontozzunk) egy 6-9es csajod lehet.


És hogy megnyugtassam háborgó lelkivilágod (sarcasm) Igen, minden nő egy k**rva, CSAK és KIZÁRÓLAG a külső érdekli őket és természetesen a pénz, amiből ha neked nincs akkor háromszorosan is eláshatod magad. Bevallottam. Tessék.

2016. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha te komolyan azt gondolod, hogy a nőknek csak a külső számít, akkor őszintén kívánom, hogy soha de soha ne legyen igazi barátnőd/feleséged!!! Aki a külsőre megy, az nem nő, hanem szexéhes r***nc.
2016. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Elōször mindenki a külsōt látja, tehát sztem a lányok 90%nak fontos h tetszen külsōleg is(beleértve engem is). Aztán viszont nyilván fontos a belsō, mert ha valaki jól néz,de egy bunkó fa*sz akkor annyi...(nekem van is ilyen ismerōsöm-osztálytársam-aki nagyon jól néz ki, de egyszerūen annyira unszimpatikus,l és emiatt úgy utálom, mint a szart)
2016. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!