Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt lányok? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt lányok? :D

Figyelt kérdés
egész sokat ismerkedem lányokkal, sok lánynak olyan fura dolgai vannak, mondhatni van egy kis defektjük ( és nem, nem vagyok szexista ), hogy ismerkedünk, bejövök nekik aztán olyanok miatt utasítanak vissza amikor még szinte lehetősége sem volt megismerni jobban, hogy nem szeret kapcsolatban lenni (!!!), fél találkozni és társai...könyörgöm valaki próbálja megértetni velem, hogy mi történik ilyenkor az agyukban :D rólam annyit, hogy nem mondom magam kimondottan jóképűnek, inkább stílusos vagyok (elegáns, és casual ötvözete), és igyekszem ápolt, sportos lenni. De mégis valahogy nagyrészt megfelelek a lányok mondott elvárásainak, de persze közel se vagyok tökéletes, és ilyen hülyeségek miatt nem találok senkit...:D 18/F

2016. febr. 7. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Rossz lányoknál keresgélsz.:s 16/l
2016. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!