Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves fiú vagyok, akit a lányok rendszeresen utasítanak el a kinézetem miatt... Fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnék, a kinézetemen változtattam amennyire csak lehetett, de a lányoknak még így sem vagyok az esetük.. Már párszor megfordult a fejemben az öngyilkosság is ez miatt.. Eléggé depressziósan érzem magam.... Ma is elutasított egy lány, pedig találkozás előtt, mikor csak neten beszéltünk, olyanokat írt, hogy tetszem neki és, hogy ő más mint a többi lány (Persze ezt rengeteg lány írta már nekem, de találkozás után az összes letiltott, vagy csak szimplán megmondta, hogy nem voltam az esetük..) A mai napon találkoztam ezzel a lánnyal. Bíztam benne mert, azt hittem, hogy más mint a többi... (Legalábbis ő ezt állította.) Találkozáskor sokat beszélgettünk, persze voltak kínos csendek, ahogyan ezt ő írta, de ezt mondtam is neki találkozás előtt, hogy visszahúzódó vagyok és, hogy nem mindig vagyok olyan beszédes, mert van mikor nem jut eszembe semmilyen téma.. Persze ennek ellenére is folytattuk a beszélgetést... De szinte csak én beszéltem hozzá.. (Ő aligha mondott 1-2 szót..) Már a legelején látszott rajta, hogy nem tetszem neki. Még megölelni is alig akart, pedig még tegnap azt mondta, hogy egész nap ölelni fog és el sem enged majd.... De hamar le is koptatott.. Séta közben elővette a telefonját, mondván, hogy csak az időt nézi meg és azt mondta nekem, hogy az anyukájával el kell menniük valahová és, hogy előbb kell hazamennie... Akkor esett le végérvényesen, hogy nem akar tőlem semmit.... Eléggé rosszul esett, de ez miatt még mindig magam alatt vagyok... Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit ronthattam el, hisz kedves voltam, még fagyira is meghívtam.. (Bár, nem fogadta el..) Mondjuk ennek örülök is, mert így legalább a pénzem egy része megmaradt.. A facebook-on azzal a szöveggel rázott le, hogy "Ne haragudjak meg, de ez neki nem megy, mert nincs közös témánk"..... Teljesen tisztában vagyok vele, hogy a külsőm miatt koptatott le... Az egyik barátnőjének azt írta rólam, hogy Undorítóan nézek ki és, hogy olyan vagyok mint egy fogyatékos.... (Ezt a barátnőjétől tudtam meg)... kicsit utánanéztem a dolgoknak..... Rettenetesen érzem magam.... Tudom, hogy a fiúk nem szoktak sírni... De ez annyira megviselt, hogy a szemeim is könnybe meredtek.............. Sokan írták már ezen az oldalon, hogy nem vagyok ronda.. Volt, aki azt írta, hogy átlagos vagyok, de persze azok a lányok sem akartak megismerni....... Találkozás előtt még azt mondta, hogy neki nem számít annyira a kinézet.. Persze mutatott a volt barátairól képet, az összes páva volt.... Még egy olyan srácnak is megadta az esélyt, aki őt ütötte... Ezt mind ő maga mesélte..... 20/F

2016. júl. 6. 19:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%

Akkor biztos k,rva ronda lehetsz...csak vicceltem :D

Figyi ne aggodj...ismerkedj sokat! Én 6éve vagyok házas és a barátnőmet (vagyis a feleségemet) a legjobb LÁNY barátnöm mutatta be :) és 3évig chateltünk.:) 20évesen nem tudom hogy nézhetsz ki (jó lenne egy kép...) csak pár tanács:

-a nők általában a pénzre mennek vagyis sok legyen nálad DE ne mutogasd neki..

- gondolom van legalább 4kockád nah azokat mutogasd ;) szeretik a lányok ha egy fiu "kigyurt"

- KÉRDEZZ!!.ne te beszélj csak kérdezz tovabb és tovább! Szeretik a lányok a figyelnek rájuk

-ne vegyél ajándékot!!_ha eddig vettél.ne vegyél többet... A lány ne az ajándék miatt szeressen...

-ha randizni viszed 1.randin fagyizni

2.mekizni

3.moziba

4.vacsorázni!!

Ha ezek megvannak és minden jól ment veheted is a gyűrűt ;)

- ha nagyon félős vagy azért próbáld ölelni :) gondolom a seggét megse fogtad.de az jó!!a lányok utáljál ha 1randin fogdoság öket..(saját tapasztalat)

-mond az alig van pénzed...

-2randinál menj fel hozzá.3diknál ő hozzád


Ennyit tudtam segíteni

2016. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%
jajj istenem, hányszor kell még ezt végigpörgetni.. A lányokat olyan szinten érdekli a külső, hogy a testbeszéd, meg a megjelenés, mert akár hiszed akár nem, ők tudat alatt is eléggé részletesen le tudnák írni a belsődet ezek alapján, tudják, hogy ahogyan mozogsz az kb mit jelent benned belül. Ha magabiztos vagy azt is látják rajtad, ha bizonytalan vagy, azt is, ha állandóan rinyáló, önsajnáltató emberke lennél azt is, ha nem tudsz egyedül érvényesülni, és másoktól függsz azt is észreveszik, és mindezeket úgy hogy kb csak megfigyelik a testbeszédedet. És ha ilyen téren nem klappolsz nekik, akkor ne csodálkozz hogy nem akarnak tőled semmit. Belsőd alakítja a külsődet, rosszul teszed ha kívülről próbálod jóra formálni a külsődet. Akárhogy nézel ki, és tényleg lehet akár patkány kinézetű fejed(ezt ne vedd magadra, csak a szemléltetés kedvéért), simán belülről olyanra tudod magad formálni, hogy a csajok megőrüljenek érted. Ez az úgynevezett Casanova elv, őt is undorítónak tartotta nagyon sok csaj, mégis akárkit meg tudott hódítani, tényleg akárkit. A lányok nagyon hamar kiismernek, nagyon hamar átlátnak, hogy milyen is vagy valójában belül, még ha meg sem osztod velük.. Ösztönösen a tudatalattijuk által kialakul rólad egy véleményük, és ez a testbeszédednek köszönhető. Ha magabiztos vagy és ez látszik rajtad(ha belül úgy érzed magad, akkor látszani fog), akkor vonzódni fognak hozzád, ha nem akkor nem. Magadat kell megváltoztatni belül, fogadd el magad olyannak amilyen, kezdd el értékelni magad, nem a külvilágot kell megváltani. Nem a lányok a rosszak, és nem is az ő hibájuk, hogy nem jössz be nekik, ahogy nem is a te hibád, valószínűleg a családi háttered által nem kaptad meg azt a löketet, azt a támogatást törődést, stb ami által most magas lenne az önbizalmad, de még csak nem is a szüleid, tanáriad hibája, kár is lenne őket hibáztatni, ez senkinek sem a hibája, ez egy megoldatlan feladat számodra. Szüleidet is valószínűleg így nevelték, és csak ezt adják tovább, te tudod megszakítani ezt a folyamatot. Válj magabiztossá, értékeld magad, vágj bele új kihívásokba, legyél bátor, és úgy fognak rád tapadni a lányok, ahogy senki másra a környezetdben. Másik dolog meg, aki nagyon akar egy lányt, annak nehezebb esélye van megkapni azt, mint aki akarja bár, de mellette is vannak barátai, meg elfoglaltságai, tehát nem 100%-osan a lány a mindene..(minden lány szereti ha van magánéleted mellettük is..)
2016. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
5%
11-es, ki mondta hogy meleg vagy? :D
2016. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
5%

Nyugi, engem is sok lány elutasított már, sőt rengeteg. De képzeld, nem adtam fel.... és láss csodát egy falunapon odamentem egy volt osztálytársamhoz, még általánosból, aki melesleg sokáig a padtásam volt, és kiderült, hogy neki nem számít, hogy hogy nézek ki, ő a jellememet, a viselkedémet és a stílusomat szereti.

Szóval hajrá, nem szabad feladni némi lotyo miatt

2016. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
6%
Legtöbb (nem általánosítok) fiút is csak a külső érdekli. Lányok között is vagyunk sokan ilyen helyzetben... 18/L
2016. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
5%

nem utolsó tévedsz, az összes fiút a külső érdekli.. De erről is regényt tudnék írni, ettől nem rosszak a fiúk. Belénk van kódolva, a média által, illetve már az őskortól kezdve ez van bennünk, hogy akinek formás alakja van az jó "gyűjtögető", könnyű értékelni(nem olyan macerás, hogy ha azt mondod neki, hogy szép akkor nem kell 100x megismételni, hogy elhiggye), és saját magát is értékeli a lány, mondjuk az arcnak akkor még szerintem kevesebb szerepe volt.. De őszintén megmondva, manapság is inkább a test a legvonzóbb tényező a lányoknál..(persze ezen felül a belsőt is figyelembe vesszük, csak nem elsődlegesen, tehát nem rögtön ahogy ránézek valakire az fog érdekelni, hogy mi a kedvenc kajája..) Elsőre: úú jó alakja van, jó csaj, másodjára: úú k**vásan mozog, meg k**vás grimaszokat vág: nem jó csaj.. Ennyire egyszerű, de még ez is a külsőhöz sorolandó, amit a belsője által kreál a csaj..:D Kövér lány nekem ezt sugallja(úgy hogy nem is beszélek vele): zavar a külsőm, de nem teszek ellene, mert úgy sem tudok lefogyni. Ergo a valóság, le tudna fogyni, csak gyártsa a kifogásokat magának ahelyett, hogy tenne ellene, meg a sokat kajálás alapból a sok kritika "lenyeléséből" következik, ergo a csajszi nem tud kiállni saját magáért, ergo nem értékeli magát, ergo az a típus, akivel a jót nem lehet megélni, mert ő ha megnyílik a sok negatív cuccot zúdítja rád amivel jól bezabált. Ezért ki jönne össze vele?(és ez nem baráti szinten, hanem párkapcsolati szinten, mert baráti szinten a kövér lány is lehet olyan akivel meg lehet élni a jót, bár nekem csak ellenkező tapasztalataim vannak) Kb ez tudat alatt mindenkiben lezajlik és minden külsőből hátrányos helyzetű emberen látszik az, hogy milyen belső tényezők miatt hátrányos a külseje. Szóval lehetne írni ezt a soványra is, az olyan arcúra aki senkinek nem jön be..(egyszerűen sugárzik, hogy nem értékeli a saját arcát..)


EZ FONTOS A KÉRDEZŐNEK!!!!!!!!!!!!!:

Egyszer egy lány megosztott egy kérdést itt gykn, küldött képet privátban, és teljesen okés volt még smink nélkül is, még vonzó is volt, még attól függetlenül is, hogy nagyon szomorú fejet vágott, a való életben, szerintem észre sem veszem annyira elnézek mellette, azért mert ilyen negatív, és alul értékeli magát, az arca sem tetszett saját magának.(képről nem volt rossz, pedig ilyen majdnem sírós kép volt, de a valóságban nem akarok csúnyát írni, de nem jött volna be az biztos..) Viszont ha pozitív lenne, élvezné az életet, minden újba belevágná a fejszéjét, szerintem ez egy olyan csajszi lenne akiért megőrülnék, és nem csak én. Na itt a különbség.:D


Belső alakítja a külsőt fiúk lányok.;)

2016. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Istenem, de elszomorítottál :( Nagyon sajnálom, ami történt veled, és nem vagyok szakértő a témában, de mindenkinek rendelve van egy társ odafent, ezt tudnod kell :) Nem minden a külső, lehet, hogy rossz lányokkal ismerkedtél, akik el vannak szállva, és "ugyanolyan ""szép"" társat" akarnak maguknak, mint ők. Írtad, hogy visszahúzódó vagy. Keress olyan lányt, aki szintén ilyen, és nála próbálkozz, hátha egy hozzád hasonlító hölggyel jobban sikerülnek a dolgok. Sok csupaszív lány van, ne vegye el kedved a kudarc, gondolj arra, hogy ez kell ahhoz, hogy megküzdj az igazi párod megismeréséért :)
2016. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

gondoltam hogy le leszek értékelve, mondjuk nemigazán izgatott a dolog:D A lényeg, hogy nagyon sok éven át tanulmányoztam az emberi viselkedést, mind irományban, mind élőben, fejemben nagyon jól össze vannak állva a dolgok, lehet ezt egy kicsit furcsán sikerült átadni:D De sebaj srácok, majdcsak megértitek talán egyszer:D


Én sosem tartottam rondának magam, csak amikor egyszer egy lány megalázott az egész osztály előtt, igaz csak facebookon, de az is valami, de azóta úgy megváltoztam, hogy levakarni se tudom magamról a lányokat:D 20-30 könyv anyagát próbáltam letömöríteni, de így nagyon nagy baromság születhetett az egészből:D na de sebaj. a lényeg ugyanaz, értékeljétek magatokat;D Főleg a lepontozók, mert általában azok értékelnek másokat negatívnak, akik saját magukkal is bajban vannak.(tehát negatívan) Ez egy védekezőmechanizmus.. Mondjuk elvileg az emberiség nagyrésze így van ezzel..:D

2016. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

"Egy 20 éves fiú vagyok, akit a lányok rendszeresen utasítanak el a kinézetem miatt... Fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnék, a kinézetemen változtattam amennyire csak lehetett, de a lányoknak még így sem vagyok az esetük."


Miért nem kérdezted meg ezeket a lányokat,hogy mi baj a külsőddel?

2016. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem és azt mondták, hogy az, hogy ronda vagyok...
2016. júl. 6. 23:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!