Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves fiú vagyok, akit a lányok rendszeresen utasítanak el a kinézetem miatt... Fogalmam sincs, hogy mit is csinálhatnék, a kinézetemen változtattam amennyire csak lehetett, de a lányoknak még így sem vagyok az esetük.. Már párszor megfordult a fejemben az öngyilkosság is ez miatt.. Eléggé depressziósan érzem magam.... Ma is elutasított egy lány, pedig találkozás előtt, mikor csak neten beszéltünk, olyanokat írt, hogy tetszem neki és, hogy ő más mint a többi lány (Persze ezt rengeteg lány írta már nekem, de találkozás után az összes letiltott, vagy csak szimplán megmondta, hogy nem voltam az esetük..) A mai napon találkoztam ezzel a lánnyal. Bíztam benne mert, azt hittem, hogy más mint a többi... (Legalábbis ő ezt állította.) Találkozáskor sokat beszélgettünk, persze voltak kínos csendek, ahogyan ezt ő írta, de ezt mondtam is neki találkozás előtt, hogy visszahúzódó vagyok és, hogy nem mindig vagyok olyan beszédes, mert van mikor nem jut eszembe semmilyen téma.. Persze ennek ellenére is folytattuk a beszélgetést... De szinte csak én beszéltem hozzá.. (Ő aligha mondott 1-2 szót..) Már a legelején látszott rajta, hogy nem tetszem neki. Még megölelni is alig akart, pedig még tegnap azt mondta, hogy egész nap ölelni fog és el sem enged majd.... De hamar le is koptatott.. Séta közben elővette a telefonját, mondván, hogy csak az időt nézi meg és azt mondta nekem, hogy az anyukájával el kell menniük valahová és, hogy előbb kell hazamennie... Akkor esett le végérvényesen, hogy nem akar tőlem semmit.... Eléggé rosszul esett, de ez miatt még mindig magam alatt vagyok... Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit ronthattam el, hisz kedves voltam, még fagyira is meghívtam.. (Bár, nem fogadta el..) Mondjuk ennek örülök is, mert így legalább a pénzem egy része megmaradt.. A facebook-on azzal a szöveggel rázott le, hogy "Ne haragudjak meg, de ez neki nem megy, mert nincs közös témánk"..... Teljesen tisztában vagyok vele, hogy a külsőm miatt koptatott le... Az egyik barátnőjének azt írta rólam, hogy Undorítóan nézek ki és, hogy olyan vagyok mint egy fogyatékos.... (Ezt a barátnőjétől tudtam meg)... kicsit utánanéztem a dolgoknak..... Rettenetesen érzem magam.... Tudom, hogy a fiúk nem szoktak sírni... De ez annyira megviselt, hogy a szemeim is könnybe meredtek.............. Sokan írták már ezen az oldalon, hogy nem vagyok ronda.. Volt, aki azt írta, hogy átlagos vagyok, de persze azok a lányok sem akartak megismerni....... Találkozás előtt még azt mondta, hogy neki nem számít annyira a kinézet.. Persze mutatott a volt barátairól képet, az összes páva volt.... Még egy olyan srácnak is megadta az esélyt, aki őt ütötte... Ezt mind ő maga mesélte..... 20/F

2016. júl. 6. 19:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#20: Úgy értem, miaz ,amit rondának tartanak rajtad.

Eláll a füled? Kapa fogad van? Nagy az orrod? Kancsal vagy? Tyúkmelled van? Nyúlszájad?

Kérdezd meg tőlük..

2016. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Igen, elállnak a füleim... Eltorzítja az arcomat... Az arcom az átlagos....
2016. júl. 7. 00:03
 23/34 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező.. Minden lány felszínes. Szomorodjon meg az összes!!! Engem is elutasítanak, mert felszínesek!!!!
2016. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

És van olyan fiú akinek nem számít a külső?

Azért szerintem olyan ember nincs akinek ne számítana...biztos hogy neked is számít

gondolj bele nem hiszem hogy te odamész egy 150kg-os lányhoz aki 2 hónapja nem mosott hajat...szóval gondolj csak bele...

2016. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít a külső, csak annyira, hogy megfogjon valami az illetőben.... Az a lány sem volt egy top modell, akivel találkoztam... Szemüveges volt és pattanásos, de nekem még is tetszett, csak én nem tetszettem be neki..... Nekem már több lány tetszett, mint amennyi lánynak, én tetszettem volna.. Azaz egynek sem...
2016. júl. 8. 17:24
 26/34 anonim ***** válasza:

Kérdező! Elmesélek neked valamit. Régen (13-14 lehetteml beszélgettem egy jófej, kedves, aranyos fiúval. A barátnőmnek mikor meséltem róla azt mondta örül. Aztán mutattam egy képet és kinevetett. Én meg szépen visszamondtam a randit mert a barátnőm szerint nem volt helyes. Ha ez eszembe jut jön hogy pofánverjem magam.


És mások is. Mennek ilyen buta barátnő feje után, ahelyett, hogy magukra hallgatnának. Remélem egyszer felnőnek.

Azóta már jártam egy sráccal és össze is vesztem a barátnőmmel emiatt. Azt mondta, idézem: "mit eszel rajta, nem látod hogy néz ki?". És ennél a pontnál szépen elküldtem melegebb éghajlatra.

Kellett egy kis pofon, hogy az értékrendemet felállítsam de szerencsére sikerült és másodjára nem estem bele abba a hibába amibe kisp*öcskoromban.

Ha szeretnél küldhetsz priviben képet, márcsak tanácsadás miatt is mert valamelyest értek a szépséghez mert ez lesz a szakmám.


Az írásod alapján értelmes embernek tűnsz és ezért bosszantó ami történt veled.


Én csak 16 éves vagyok, és elszomorít, hogy a 20-as korosztályból vannak még lányok akik úgy gondolkodnak mint egy 13 éves. Most jutottam el arra a pontra mikor rájövök hogy mennyire gyerekes voltam 14 évesen és most sem vagyok felnőttesebb, csak tudom a hiányosságaimat

2016. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Jó, de most komolyan, téged érdekelnek az olyan lányok akiket nem tartasz külsőleg vonzónak?Ne légy álszent.A te korodban én is sokat szenvedtem emiatt mert átlagos külsővel nekem sem kellettek az átlagos lányok.Most sem kellenek, egyszerűen nem tudok vonzódni a nem szép lányokhoz és kutya sem vagyok, hogy bárkibe hajlandó lennék beletenni a farkam csakhogy kielégüljek.Így inkább kényszerszingli életmódot élek és láss csodát, azt az energiát amit arra pocsékolnék, hogy egy olyan dologban érjek el apró sikereket (csajozás) amiben a külsőm miatt nem vagyok jó, inkább a racionális céljaim kiteljesítésére fordítom.Már nem is érdekelnek annyira a nők, sőt semennyire sem.Ez van.Sem te, sem én nem vagyunk eléggé vonzóak ahhoz, hogy vonzó nőink legyenek és ez igaz jó néhányunkra.Becsüld meg amid van, örülj, hogy egészséges vagy és ez jelenleg a legnagyobb problémád.Hidd el, pár év és amint vége a hormonok tombolásának arra sem lesz igényed, hogy kiverd :)
2016. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Mér képet küldtél? Dagadt vagy? Van szakállad? Szőke, barna, stb. Hogyan nézel ki? Ha nagyon rusnya vagy, akkor sem kell magadat meggyilkolni.
2016. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
27-es... Nekem nincsenek nagy elvarasaim... Atlsgos, pattanasos, szemuveges lanyoknal probslkoztam/probalkozok, de allandoan elutasitanak a kinezetem miatt...
2016. júl. 10. 09:56
 30/34 A kérdező kommentje:
28-as... Sajnos elallnak a fuleim, ez mellet meg nagy a homlokom es vekony vagyok, de azon igyekszem valtoztatni..
2016. júl. 10. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!