Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnya vagyok vagy csak ilyen szerencsétlen? 18F

Figyelt kérdés
Meg mindig szűz vagyok majdnem 19 évesen, ami meg nem is lenne olyan nagy baj ha lett volna mar valami barátnőm vagy csokoloztam volna mar de ezek sem voltak. Mindenfele azt olvasom, hogy aki így járt az tényleg csúnya es nem kell senkinek. Rám azt mondjak, hogy helyes vagyok, idegenek is megnéznek utcán de ennek ellenére senkinek nem kellek úgy veszem észre. Ne tudom eldönteni, hogy tényleg a kinézetem, személyem miatt es sok jóra ne is számítsak a jövőben vagy csak nem volt szerencsém eddig?

2016. aug. 2. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Én biomérnökin vagyok, ott is sok csaj van. 48-as voltam
2016. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim válasza:
54%
Na én ugyanez vagyok csak lányban :D minden stimmel,még a kor is. Nem kell elsietni szerintem,majd megtalálod az igazit,és nem leszel addigra kiélt annyira mint manapság a korosztályunk nagy része:D
2016. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim válasza:
Kuldesz kepet magadrol nekem is?
2016. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 téglabá válasza:
0%
Lányok valaki talizni / dumcsizni / sétálni / hülyülni / Bp-Pest megye környékén? Akár le is utazok vonattal :D (20F) Bármit csak ne üljek itthon :( nembiroooom
2016. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
Utolsó: Talán nem gyakorin kellene lányt keresned...
2016. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
Megkezdődött, es semmi sem változott sajnos pedig reménykedtem, hogy na majd most mint a többieknek akik a koliba/egyetemen csajoznak be. Hiába a sok buli meg közös órák ugyanúgy sehol semmi...
2016. okt. 5. 16:27
 57/73 anonim ***** válasza:
57%
Nem meglepő. Az csak a mesekönyvekben van, hogy egyetemen mindenki szétkeféli az agyát. Akinek amúgy nem megy, ott sem fog, aki meg nőcsábász bármilyen helyzetben, annak meg az egyetem remek táptalaj.
2016. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt gondoltam, hogy nem így lesz mert nem vagyok egy playboy tényleg, hogy csak szexeljek meg csajozzak, de gondoltam ugy mint másnak nekem is összejön egy barátnő, új emberek, nem ismer senki most mar olyan gyerek se vagyok mint mondjuk anno középsuli elején.
2016. okt. 5. 21:43
 59/73 anonim ***** válasza:
szeretem az ilyen fiukat.kár hogy felém minden fiu 14 evesen már lefekudt valakivel min. egyszer:') szerintem semmi gáz nincs ebben,nekem rohadtul pozitiv dolog lenne. 15L
2016. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
Jo ilyet hallani, csak kar, hogy ezt nem tapasztalom, hogy ilyen vagyok, de ha egyszer megis összefutok egy ilyen lánnyal akkor en leszek a világ legboldogabb embere :)
2016. okt. 12. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!