Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnya vagyok vagy csak ilyen szerencsétlen? 18F

Figyelt kérdés
Meg mindig szűz vagyok majdnem 19 évesen, ami meg nem is lenne olyan nagy baj ha lett volna mar valami barátnőm vagy csokoloztam volna mar de ezek sem voltak. Mindenfele azt olvasom, hogy aki így járt az tényleg csúnya es nem kell senkinek. Rám azt mondjak, hogy helyes vagyok, idegenek is megnéznek utcán de ennek ellenére senkinek nem kellek úgy veszem észre. Ne tudom eldönteni, hogy tényleg a kinézetem, személyem miatt es sok jóra ne is számítsak a jövőben vagy csak nem volt szerencsém eddig?

2016. aug. 2. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
3%
#30 Te beteg vagy.
2016. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:

Én se járok el sehova, bányarém se vagyok, sőt még a jegyeim is jók, de engem mindig leszólítanak a buszmegállóban, a buszon vagy akár az utcán is.

Pedig nekem a sok tanulás mellett nincs időm ilyenekre. Szóval az ilyeneket mindig padszolnom kell.

Nekem se volt még senkim se, de valahogy annyira nem is hat meg.

Kérdező, neked csak azt tudom javasolni, hogy ilyen helyeken ne próbalj meg senkit se felszedni, mert a lányok 80%a visszautasítja az ilyeneket. Inkább menj el pár haverral bulizni és ott, de buszon és buszmegben semmiképpen se. Ezt a te érdekedben mondom...

18L

2016. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
Ilyen buszmegállós módszerekkel semmiképp sem probalkoznék egy lánynál sem.
2016. aug. 6. 20:51
 34/73 anonim ***** válasza:
80%
Na mert aztán a bulikban tényleg lehet ismerkedni, ahol egymás hangját nem halljuk, és minden csaj csak kefélőpartner keres. LMFAO.
2016. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Arra meg pláne nem gondoltam, mivel nem is vagyok jártas olyan helyeken...
2016. aug. 6. 21:10
 36/73 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban magadról és írok véleményt:) 20/L
2016. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy csúnya ember...

Mindenkinek más a szép...ennyi...

Lehet hogy te még nem találtál párt de majd fogsz:)

2016. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:
Jó csak általában ilyenkorra mindenkinek van valami élménye.
2016. aug. 18. 21:35
 39/73 anonim ***** válasza:
23%
#38 Dehogy... De ez tökre olyan, mint amikor a munkáltatól szarakodnak a tapasztalattal... Végén azért nem kellesz senkinek sem, mert nincs tapasztalatod. Kérdező, nem kell ennyire ráakaszkodni a témára. Miquel példája meg nem rossz, de mégiscsak emberek vagyunk, és nem állatok wtf
2016. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
0%

Hát gyerekek! Nyavajgásból 5.

Amugy nincs olyan hogy csúnya ez szubjektív. Hidd el majd lesz neked is valaki. Önbizalomhiányos vagy te is valamilyen szinten látom. De nem basztatlak én is az vagyok. Ja igen és sok sikert 16/l

2016. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!