Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnya vagyok vagy csak ilyen szerencsétlen? 18F

Figyelt kérdés
Meg mindig szűz vagyok majdnem 19 évesen, ami meg nem is lenne olyan nagy baj ha lett volna mar valami barátnőm vagy csokoloztam volna mar de ezek sem voltak. Mindenfele azt olvasom, hogy aki így járt az tényleg csúnya es nem kell senkinek. Rám azt mondjak, hogy helyes vagyok, idegenek is megnéznek utcán de ennek ellenére senkinek nem kellek úgy veszem észre. Ne tudom eldönteni, hogy tényleg a kinézetem, személyem miatt es sok jóra ne is számítsak a jövőben vagy csak nem volt szerencsém eddig?

2016. aug. 2. 12:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet úgy lehet rá valamit mondani.L\17
2016. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
#11, én is ezt mondtam, de még nem jutott el az agyáig, így hajlok a szerencsétlen b@|f@$z felé.
2016. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
88%

Velem is ez a helyzet, bar en lany vagyok. Nem vagyok csunya, ezt sokan mondtak mar. A szemelyisegem sem elviselhetetlen, sok baratom van. Minden este futok vagy biciklizem, tehat nagyjabol eljarok a varosba. Ennel jobban nem igazan tudok. Megsincs baratom, de en mat elfogadtam, hogy majd jon ha jonnie kell, addig pedig elvagyok magamban :) elvezem a szingliletet, nem gorcsolok ra, nem latok mindenkiben leendo partnert. Tehat ez nem a szemelyisegtol es a kinezettol fugg. Persze nalam is voltak jelentkezok, de egy sem fogott meg..aki meg igen, az vagy 25 eves, messze lakik, van baratnoje, nem kellek neki. Ilyen az elet. Max egyedul halok meg, hat mi van abba :D

15/L

2016. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
A külső nem minden a szépség relatív. Egyiknek szép vagy a másiknak nem. Önbizalomhiány lehet az oka. Ez pedig fejleszthető. Csak higgy magadban és gondolj arra megcsinálom, nekem is lesz párom,barátnőm. A lényeg,hogy mozdulj ki otthonról. Az,hogy nem csókolóztál nem gond, egyszerűen mindenre a megfelelő embert kerested aki tényleg megérdemli. Emiatt ne tekint magadra rossz emberre nem vagy szerencsétlen egyszerűen nem hamarkodtal el s ez pedig pozítív dolog lesznek lányok akik értékelni fogják. Járj el otthonról ismerkedj. Olvastam nem vagy az a bulizós tipus, ezért azt ajánlom menj el a parkba, a városba utcákon tereken és a buszon is lehet ismerkedni. Ott a könyvtár ha szeretsz olvasni az a legjobb. Beszélgetéstémanak ott van a könyv amit olvastok leszólíthatod a mit olvasol jó könyv-e kérdéssel. Menj el eseményekre előadásokra koncertekre ott is lehet valamilyen szinten ismerkedni. Ott a sulid. Vállalj nyári melót, menj el kirándulni, táborokba, és ismerkedj :) Hidd el neked is elhozza a sors a szerelmet, de neked is kell tenned érte. Te vagy a férfi mozdulj ki és szólíts le egy értelmes kedves lányt :) Sok sikert :)
2016. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 Manócska1 válasza:
küldj képet. amúgy lehet hogy csak nem volt még szerencséd eddig. próbálj kimozdulni
2016. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:

#13-as ha 15 évesen is voltak jelentkezoid akkor ne aggódj szerintem te lány vagy es amúgy is meg fiatal. Szóval ne parázz ezen :D

#14-es, megpróbálok ezentúl kicsit nyitottabb lenni. Olyan lányt keresek aki értékelni fogja :)

2016. aug. 3. 10:38
 17/73 anonim ***** válasza:
79%
A te korosztályodban nagyon sokan vannak így, kérdező. Ti már a számítógép mellett cseperedtetek, ahelyett, hogy anyuék lezavartak volna a szomszéd Piroskával játszani. Pedig gyermekkorban, játék közben kellett volna megtanulni a lányok gondolkodásmódját, érzelem- és lelkivilágát, ami merőben más, mint a fiúké. Most nem tudsz egyebet tenni, mint így, fiatal felnőtt fejjel megtanulni. Ehhez áldozni kell. Ki kell lépned a komfortzónádból, és akármilyen kényelmetlen is, ismerkedned kell. Lányokkal. És közben figyelni, tanulni a kudarcokból. Sok kudarc fog érni, de nem szabad feladni. Az élet minden területén igaz: aki feladja, nem lesz sikeres.
2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Rám meg különösen igaz, hogy nem találom a közös hangot ha valamilyen formában olyan lánnyal beszélek akit nem ismerek es szimpatikus vagy éppen potenciális barátnő jelölt. Nem szoktam feladni semmit, szóval lesz valahogy. Próbálok bízni magamban ezen területen.
2016. aug. 3. 19:30
 19/73 anonim ***** válasza:
36%

Ahelyett hogy itt nyavajogtok fiuk hogy jajj nem jarok el sehova barataim sincsenek es meg csunya is vagyok es mar en is szeretnek baratnot bruhuhu inkabb menjetek el valahova ismerkedjetek komolyan mondom olyan toketlenek vagyok..nem tudom eldonteni hogy fiuk vagytok egyaltalan vagy fiuba bujt lany..tobbet nyavajogtok mint a lanyok..tenni kell azert hogy legyen valami nem fog az oletekbe hullani otthon szamitogepezes kozben egy csaj Istenem... Szedjetek mar ossze magatokat millio meg olyan lany van akinek lehet hogy olyan fiuk jonnek be mint amilyenek ti vagyok sose lehet tudni de ha csak otthon ultok es sirankoztok akkor nem is tudjatok meg es nem is lesz senkitek..

17/l

2016. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy lányként jogod lenne ilyen hangnemben itt flegmázni és osztani az észt, társkeresés terén a lányoknak 25 év alatt ki van nyalva a seggük, nem kell semmit sem tenniük hogy barátjuk legyen. Csak ne zabálj annyit mint egy disznó, és már jó tested van, bár igazából ha dagadt vagy az sem baj, mert ugye a dagadt lányoknak is minden joguk megvan hogy vékony barátjuk legyen és ők is gyönyörűek, és ha mást állítasz akkor bunkó vagy. Ha eljársz valahová akkor nézhetsz ki akárhogy, valami részeg srác úgyis bepróbálkozik majd minden alkalommal, lehet hogy annyira KO lesz hogy alig lát majd, de egy dugásba biztos hogy belemegy. Ha meg otthon ülsz akkor milyen kis cuki hogy félénk és visszahúzódó vagy, és majd örülnek a fiúk hogy milyen jól nevelt leányzó vagy, hogy nem szippantottad le eddig a fél város cerkáját, és hogy milyen ritkák az ilyen lányok és becsülendők. De amúgy elég felregisztrálnod facebookra, felrakni 2 képet, és máris lesz minimum 4-5 srác félévente aki felvesz majd, hogy szeretne veled ismerkedni. A szabadidődben meg verd magad internetes fórumokon, hogy a fiúk milyen töketlenek meg szánalmasak hogy nem mennek el barátnőt szerezni. Takarodj már.
2016. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!