Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek sem normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek sem normális?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és már kb 1 éve nem teszek semmiféle lépést annak érdekében hogy barátnőt szerezzek,mivel már kb mindenhogyan próbálkoztam,de sosem sikerült,szinte olyan mintha "Isten" (vagy az univerzum,vagy hívjátok aminek akarjátok...) nem akarná.


És amikor a családtagok vagy ismerősök kérdezik hogy miért nem volt még semmilyen kapcsolatom meg miért nem voltam még lánnyal soha életemben akkor ezt nekik is elmondom.

És már több embertől azt kaptam válaszként hogy ez nem normális, meg hogy igenis harcolni kell meg ilyenek. Na én harcoltam 14 éves korom óta,és elegem is lett belőle mivel kb ugyanolyan volt mint a Keresztes hadjáratok,vagy a Vietnámi háború az Amerikai oldalról nézve hogyha már ilyen hasonlatokkal élünk.


És éppen ezért úgy gondolom hogy majd jönni fog aminek jönni kell,ha nem fog akkor meg így jártam. Ha benne van a "sorsomban" hogy megtalálom a párom akkor megtalálom ha nem akkor nem.


Nos,szerintetek sem normális ez a gondolkodás mód?



2017. máj. 10. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem mondok le semmiről! Csak nem keresem mindig az alkalmat az ismerkedésre.
2017. máj. 10. 14:17
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Amég nem volt barátnöm én is azt hittem, hogy az jó dolog, mióta volt 1 rájöttem, hogy a jó oldala mellett, hihetetlen sok stresszel és teherrel jár. A kötelezö találkozások, milor már régota nem voltatok egymásnál akk muszáj kitalálni egy idöpontot, igazodás a másikhoz... Áhh. Aztán mióta újra nincs, nagy kö esett le a vállamról. Igaz, sok jó pillanatunk volt, de véleményem szerint ebben az egészben több a negativum, mint a pozitivum.
2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

#12

Ha neked teher volt a találkozás és nyűg volt egy kapcsolat, akkor nem is csodálkozom, hogy így gondolod.

De majd ha igazán szerelmes leszel és viszont szeretnek, egyből megváltozik a véleményed. Én inkább úgy fogalmaznám meg, a szerelem sok lemondással jár, de amit nyújtani tud az annál felemelőbb és mással nem lehet helyettesíteni. De ehhez persze egy kölcsönös szerelem kell.

2017. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#5: Igen feladták, de nem a katonák,hanem Amerika.

Nem a katonák mondták,hogy én feladom, öljenek meg vagy megyek haza.

2017. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

" Na én harcoltam 14 éves korom óta,és elegem is lett belőle"


Bazki, a csajozásnál nem harcolni kell, hanem figyelni. Figyelni, hogy mit csinálsz rosszul. Figyelni, hogy melyik az a pillanat, az a megmozdulás, amitől megváltozik a csaj véleménye rólad. És ami a legfontosabb, ne őket hibáztasd, ha valami nem tetszik nekik a TE (!) viselkedésedben, közeledésedben.

És ha már a háborúval példálózol:

Tudod, mitől volt sikeres egy-egy hadvezér? Attól, hogy a kémei által kiismerte az ellenfelet. Neked csajok az ellenfeleid. Ismerd meg őket, ismerd meg a gyenge pontjaikat. Tanuld ki a nyelvüket, hogy hatni tudjál rájuk. Senki sem született csajozómesternek! Csak vannak, akik felismerik a két nem közötti eredendő különbséget, és nem férfiésszel próbálja megérteni a csajokat. Mint ahogy a jó hadvezér is az ellenség helyébe képzelve magát próbálja kitalálni a következő lépését.

2017. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Nekem sincsen, nem is volt, és lehet nem is lesz.... Nem azért mert nem érdekel a női nem, hanem csupán elég végig nézni ahogy a mai lányok viselkednek. Ők bizony nem a személyiségre mennek, hanem a hatalmas a fszra, a pénzre, no meg a kocsira. Ezek a lányok semmire sem jók, maximum két háromszor bele dugni a fszt... A többit már le se írom, mert csak felb..szom az agyam... Normális lányt meg alig találni. Szóval ne csüggedj kérdező, üdv a kluban.


20/F

2017. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most mi a fszért kellet lepontozni? Utolsó voltam. Én is lepontozlak. 😢😢
2017. máj. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!