Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytassam a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebben majdnem egy hónapja beszélgettem. Amikor beszélgettem vele láttam rajta, hogy zavarban volt és közben állandóan mosolygott. Sajnos azóta nem tudtam vele beszélgetni mert az érettségi is közbe jött meg amikor láttam a vonaton akkor meg sajnos nem mertem odamenni hozzá. Azt vettem észre, hogy amikor felszáll a vonatra nem szokott köszönni, olyan mintha észre sem venne.


Azt szeretném kérdezni, hogy lehet nem is érdeklem vagy csak arra várhat, hogy én lépjek?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 06:17
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Nem fogom. :) Addig nem nyugszom amíg nem tudok vele beszélgetni.
2017. máj. 24. 19:28
 12/59 anonim ***** válasza:
helyes ;D
2017. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Minden féle képpen beszélgetni akarok vele mert ha csak egy nap nem látom máris hiányzik, szinte egész nap csak ő rá tudok gondolni. Remélem, hogy a beszélgetésünk után egy kicsit meg tudok majd nyugodni. :)
2017. máj. 24. 19:36
 14/59 anonim ***** válasza:
sok sikert holnap remelem össze jön ;)
2017. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:

Szia.


Sajnos ma sem tudtam vele beszélgetni mert nem jött ma iskolába. Úgy látom még a sors sem akarja, hogy beszélgessek vele :( De nem adom fel. Csak nem könnyű így élni minden nap, hogy ha nem láthatom akkor nagyon hiányzik és sokszor elmegy szinte mindentől a kedvem.


Ha tudok vele beszélgetni azonnal megírom,hogy hogyan alakult, Balázs.

2017. máj. 25. 13:57
 16/59 anonim ***** válasza:
irj rá facebookon hogy mi ujság es kerdezd meg beteg e ? :D
2017. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Már kerestem Facebookon régebben még láttam is de mostanában nem látom, lehet hogy nincsen facebookja.
2017. máj. 25. 15:05
 18/59 anonim ***** válasza:
:/
2017. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
szija sikerült ?
2017. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Szia. Ma reggel korán felkeltem vártam hátha találkozhatok vele de sajnos ma sem jött iskolába. Eléggé elkeserít a dolog.
2017. máj. 26. 15:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!