Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytassam a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebben majdnem egy hónapja beszélgettem. Amikor beszélgettem vele láttam rajta, hogy zavarban volt és közben állandóan mosolygott. Sajnos azóta nem tudtam vele beszélgetni mert az érettségi is közbe jött meg amikor láttam a vonaton akkor meg sajnos nem mertem odamenni hozzá. Azt vettem észre, hogy amikor felszáll a vonatra nem szokott köszönni, olyan mintha észre sem venne.


Azt szeretném kérdezni, hogy lehet nem is érdeklem vagy csak arra várhat, hogy én lépjek?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 06:17
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Csao fejllemenyek?
2017. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
hirek mi lett
2017. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Hajrá, és most már írj valami jó hírt. :) Esküszöm, meccsen sincs annyi lelkes szurkoló, mint ahányan itt szorítunk neked, öreg. :) Remélem, ez ad egy kis erőt!
2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
há Az andorra verseg utan ahol a pek volt a kapos a vedö a szalodai munkas gyarimunkas meg a recepcios meg a kemenysepröl a közepalyas a hazmaster fia az utca seprö a rendör az autoszerelö meg a mentös a csatár a csöves meg a taxis meg a bolti elado
2017. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Csak egyet nem értek vagy inkább bizonytalan vagyok. Volt olyan is amikor sétáltak a barátnőjével és amikor messzebbre értek a barátnője megfordult és rám nézett rájöttem, hogy mégis csak érdekelhetem. Sokszor kerestük egymás tekintetét. De utána meg az az érzés fogott el, hogy lehet azt beszélik ő az a hülye gyerek aki beszélgetett velem. Nagyon sokat gondolkodtam és rájöttem két dologra, az egyik az, hogy nincsen önbizalmam a másik pedig az, hogy az önértékelésemmel van a másik probléma. Egyszerűen azt éreztetem magammal, hogy nem csak ő hozzá de az összes nőhöz kevés vagyok, mit akarhatnak ők tőlem egy ilyen " egyszerű" szótlan,visszahúzódó természetű fiútól.


Igazság szerint azért nem mentem oda és beszélgettem vele mert féltem a visszautasítástól és sajnos most meg egész nap csak azon jár az eszem, hogy mi lett volna ha..


Akkor voltam a legboldogabb amikor ha csak egy kis ideig de láthattam és most, hogy vége az iskolának és úgy tűnik, hogy nincsen nyári gyakorlata legközelebb talán szeptemberben láthatom újra. Nagyon elkeserít, hogy ilyen bamba voltam és tudom, hogy csak magamnak köszönhetem. Egész nap olyan lehangolt vagyok, semmihez sincsen kedvem és állandóan csak ő rá tudok gondolni. Tudom ezt csak saját magamnak köszönhetem. hogy ilyen bamba voltam. Próbálok beletörődni.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki próbált nekem segíteni ezért hálás vagyok :).

2017. jún. 22. 21:07
 36/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Végül is kiderült, hogy van facebbokja tegnap este be is jelöltem ismerősnek de nem sok reményt fűzök hozzá, hogy vissza fog jelölni. De legalább elmondhatom, hogy nem rajtam múlott.

2017. júl. 10. 11:56
 37/59 anonim ***** válasza:
Szia! Most találtam rá a kérdésre és egyből felkeltette az érdeklődésemet. Sok sikert! Remélem visszajelöl, és tudtok majd beszélgetni. Szorítok nektek! :)
2017. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :).


Csak az a baj, hogy nincsen profilképem mert nem szeretem magamat fényképeken nézegetni engem nagyon frusztrál. Így kisebb az esély arra, hogy visszajelöl, de bízom benne, hogy nem így lesz. :)

2017. júl. 10. 14:03
 39/59 schwagy ***** válasza:

Rakjál fel profilképet!:)



Mindent, a hölgyért!:)

2017. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Hát, talán mégis érdemes lenne feltenned magadról egy profilképet a könnyebb megtalálás érdekében. Először én sem szerettem volna, pont azért, ami miatt te is, de aztán rájöttem, hogy egy képtől nem dől össze a világ, ráadásul én készítettem magamról és úgy, ahogy nekem tetszett. Így legalább tudná, hogy tényleg te vagy az, és könnyebben a bizalmába férkőzhetnél. :) (utolsó válaszíró voltam)
2017. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!