Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytassam a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a beszélgetést vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebben majdnem egy hónapja beszélgettem. Amikor beszélgettem vele láttam rajta, hogy zavarban volt és közben állandóan mosolygott. Sajnos azóta nem tudtam vele beszélgetni mert az érettségi is közbe jött meg amikor láttam a vonaton akkor meg sajnos nem mertem odamenni hozzá. Azt vettem észre, hogy amikor felszáll a vonatra nem szokott köszönni, olyan mintha észre sem venne.


Azt szeretném kérdezni, hogy lehet nem is érdeklem vagy csak arra várhat, hogy én lépjek?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 23. 06:17
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a #37. voltam. :D
2017. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Naa visszajelölt? Raktál fel profilképet?
2017. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Szia.


Sajnos még nem jelölt vissza, de ha profil képet nem is de borítóképet raktam fel :D

2017. júl. 11. 22:46
 44/59 anonim válasza:
8%
Szerintem küld majd el neki ezt a kérdést , lefog esni neki minden;)
2017. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
arra vár hogy lépjél, velem ugyanezt csinálta egy srac h beszéltünk csomót chaten de élőben annyi volt csak h hello és nem lett semmi mert én félénk voltam oli meg nem lépett szval...
2017. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

Szia!


Legközelebb csak szeptemberben találkozok vele.Pár héttel ezelőtt be jelöltem ismerősnek Facebookon de valószínű, hogy törölte. Üzenetet is küldtem neki de még nem kaptam rá választ. A testvérétől pedig nem merek segítséget kérni. Nagyon elkeserít, hogy nem jutok egyről a kettőre.

2017. aug. 6. 21:59
 47/59 anonim ***** válasza:

Figyelj. Lehet, hogy bejelölted, meg hogy nem írt vissza, de az nem azt jelenti, hogy már nincsen esélyed.

Egy dolog viszont teljesen biztos: Hogyha nem veszel erőt magadon és nem beszélsz vele SZEMÉLYESEN, MAGABIZTOSAN, akkor nem lesz semmi. Ha még sem menne, akkor igyál meg egy felest(de ne rúgj be!) és menj oda úgy. A csajoknak nem kell bizonytalan vagy félénk faszi, szóval oda kell menned és beszélned vele. Nem elég FB-n bejelölgetni meg írogatni, és ne kérj segítséget a testvérétől sem, csak fogadd meg azt a tanácsot, hogy legyél tökös gyerek. Nagyon bánni fogod, hogyha nem lépsz semmit, mivel hogyha belegondolsz, akkor tetszettél(/még mindig tetszel [?]) neki és NEM LEHETSZ számára közömbös. Menj oda és MAGABIZTOSAN kezdeményezz. Hamar bele fogsz jönni és onnantól gördülékenyen megy majd minden, hidd el. ;)

2017. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Szia!


Teljes mértékben igazad van, oda kell mennem és beszélgetnem kell vele. Veszíteni valóm nincsen. Csak mivel nincsen önbizalmam ezért ha meglátom mindig az az érzés fog el,hogy mit akarok én tőle,kevés vagyok én hozzá és ez nagyon elkeserít és meggátol abban,hogy beszélgessek vele. Ő volt az első lány akivel életem során beszélgettem de úgy érzem annyira nem voltam bamba :D. Annyi vigasztal,hogy szeptembertől ugyan abba a középiskolába fogunk járni felnőtt képzésben, ugyan arra a szakra csak Ő egy évfolyammal feljebb, igy legálabb minden nap láthatom és ha lenne annyi bátorságom,hogy beszélgessek vele akkor már lenne egy közös témánk és segítséget is kérhetnék tőle. Mindig azon idegeskedem,hogy miről is beszélgessek vele és ha rá görcsölők akkor meg meg sem tudok szólalni. Össze kell szednem magamat és oda kell mennem hozzá, be kell bizonyítanom,hogy igenis érdekel és szeretném megismerni.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)


Ha esetleg kíváncsi lennél rá,hogy mi is történt pontosan mert bevallom őszintén egy kicsit összezavart akkor privát üzenetben szívesen megosztom veled.

2017. aug. 25. 21:44
 49/59 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a probléma forrása, hogy azt gondolod, hogy kevés vagy hozzá. Állj hozzá úgy a dologhoz, hogy neked már van egy barátnőd, és csak dumálni mész oda a másikhoz. Szerintem így sokkal könnyebb lesz. Tehát vázolom a helyzetet: 1., Meglátod a csajt, elkezdesz izgulni(tudom milyen érzés, tisztában vagyok vele, olyan mintha a legutolsó dolog lenne az, hogy odamész hozzá). 2., Elfejelted azt, hogy izgulsz és azt, hogy tetszik a csaj. Képzeld azt, hogy teljesen közömbös neked, vagy esetleg azt, hogy(ahogy fentebb írtam) már van valakid és semmi veszíteni valód nincsen, hogyha elküld. 3., Odamész tök lazán, mintha haverok lennétek és elkezdesz dumálni. 4., Fontos miközben beszélsz vele, NE LEGYEN KÍNOS CSEND! Ez nagyon fontos, mivel magabiztosságnak kell sugároznia belőled. Ezért az a legjobb, hogy tök lazán odamész, dumáltok, mintha haverok lennétek. Ezt magadban kell rendbe tenned és akkor simán fog menni minden, főleg, hogyha elkezdtek beszélni, akkor Ő is nyitni fog feléd, Ő is visszakérdez és így tovább. Ne ijedj meg, hogyha az elején kicsit zárkózott lesz vagy rövid, egyszavas válaszokat ad, ez tök természetesen(főleg ilyen estben, amit leírtál), mivel bizonyítanod kell neki. Legyél nagyon magabiztos, add önmagad és beszélj folyamatosan. Hasonlóan, mint az érettségin! :D Tökmindegy mit mondasz(persze ne túl nagy baromságokat, satöbbi), csak beszélj, mondj valamit MAGABIZTOSAN!
2017. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen és megfogadom a tanácsodat :).

2017. aug. 26. 14:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!