Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magányos vagyok! Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok! Hogy lehet változtatni, hogy sikerrel járjak a barátnő keresésben? Szerencsétlen vagyok? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Annyira magányos vagyok, hogy minden nap már csak azon jár az agyam, hogy miért nem találom meg a szimpi lányt...? Egyszerűen már fáj, hogy úgy érzem, hogy nekem nem jár barátnő, mintha szerencsétlen lennék és nem tudnék tenni ellene! Pedig nagyon is szeretnék tenni ellene. Hiányzik egy olyan társ, aki megbízik bennem, szeret, őszinte hozzám, és bármikor tudok vele lenni, amikor csak szeretné. Érzem, hogy van elég erőm egy tartós kapcsolatra és tudom, hogy egy lány kéréseit teljesíteni tudom. És minden vágyam ez, mert én attól is boldog vagyok, ha már a barátnőmön látom, hogy boldog, mert megleptem valamivel. Már egyre jobban zavar, mikor elmegyek sétálni, vásárolni, hogy látok szép párokat és akkor úgy letörök, hogy én meg, egyedül vagyok és nem tudok mit tenni...Tömegfóbiás és zárkózott típus vagyok, és túl vékony :(... 15 F

Nap mint nap próbálom magam hitegetni, hogy ne sírjak már, mert nem vagyok férfi így, és ne nyavalyogjak, de egyszerűen túl érzékeny a lelkem is és a magány felőrlik engem...


Nagyon tudnék örülni, ha hasznos, építő válaszokat kapnék, azoknak előre is köszönöm. :)



2017. júl. 1. 21:58
1 2 3
 11/24 Vanda95 ***** válasza:
Cukiság vagy❤
2017. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok csak már 21éves és eddig rengeteget tettem érte de sajnos nem sikerült még mindig :(
2017. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Ne add fel! Mindig kitartóan próbálkozz és meglátod meg lesz az eredmèny. Olyan nincs hogy nincs eredménye! Legyél kitartó és menni fog!

Sok sikert!

2017. júl. 4. 06:52
 14/24 anonim ***** válasza:

Hajrá! Drukkolok nektek!!!!

Komolyan mondom a gyakori titokban egy társkereső is XD XD XD

2017. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Köszi, megteszek mindent a lányért, hogy jó legyek neki <3, kíváncsi vagyok rá nagyon :) Én nekem már nem ez az első lány aki rám írt így, de eddig ő az első,, aki így írt rám és ilyen komolynak néz ki ez az egész :)
2017. júl. 5. 08:32
 16/24 Racsni01 válasza:
75%
hub*szki
2017. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, hogy a magam módján teszek valamit? Vagy talán nem kén megosztanom veletek?
2017. júl. 7. 19:42
 18/24 A kérdező kommentje:

Aki eddig bíztatott, nyugodtan lemondhatok róla, mert nem jött össze! Agyamra ment hogy három naponta válaszolgatott, és én meg aggódtam és éreztem felé...erre ma elmondta mi van vele: "üzenet: Szia ne haragudj idő közben egy fiú elhívott randizni és összejöttem vele

"

Èletem.megnagyobb csalódása volt, hogy így átvert! Ez egy jó példa arra, hogy ne ismerkedj interneten, ha nem tudsz.

Nem hiszem el, hogy egy lány így hazudjon nekem, és eljátsza az egészet! :(

2017. júl. 8. 07:18
 19/24 anonim ***** válasza:

Megértem,hogy rosszul esik,de fel a fejjel,idővel el jön az a lány,akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást,még van időd. Addigis próbálj ismerkedni,valahogy győzd le fóbiád,és járj olyan helyekre ahol találkozhatsz rendes,és kedves lányokkal. Ha pedig téged zavar,hogy túl vékony vagy kezdj el sportolni,és egy kis izmot szerezni :) Ne szomorkodj,én megértelek! Én nekem sajnos van egy szerelmem,csak ő nem szeret! :( (ezt nem tudom miért írtam ) :D Kapd össze magad,és élvezd a nyarat!

13/L

2017. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

És ha gondolod írhatsz,ha szeretnél beszélgetni,denem ígerek úgy semmi olyat,hogy lehetne valami(nem miattad,hanem miattam,ezt ne sértésnek vedd),mert egyrészt,én még nem biztos,hogy készen állok rá,másrészt nem vagyok túl a szerelmemen(ez lehet,hülyén hangzik,mert ő nem is viszonozza az érzéseimet,így csak szenvedek)


Utolsó voltam! :)

2017. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!