Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magányos vagyok! Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok! Hogy lehet változtatni, hogy sikerrel járjak a barátnő keresésben? Szerencsétlen vagyok? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Annyira magányos vagyok, hogy minden nap már csak azon jár az agyam, hogy miért nem találom meg a szimpi lányt...? Egyszerűen már fáj, hogy úgy érzem, hogy nekem nem jár barátnő, mintha szerencsétlen lennék és nem tudnék tenni ellene! Pedig nagyon is szeretnék tenni ellene. Hiányzik egy olyan társ, aki megbízik bennem, szeret, őszinte hozzám, és bármikor tudok vele lenni, amikor csak szeretné. Érzem, hogy van elég erőm egy tartós kapcsolatra és tudom, hogy egy lány kéréseit teljesíteni tudom. És minden vágyam ez, mert én attól is boldog vagyok, ha már a barátnőmön látom, hogy boldog, mert megleptem valamivel. Már egyre jobban zavar, mikor elmegyek sétálni, vásárolni, hogy látok szép párokat és akkor úgy letörök, hogy én meg, egyedül vagyok és nem tudok mit tenni...Tömegfóbiás és zárkózott típus vagyok, és túl vékony :(... 15 F

Nap mint nap próbálom magam hitegetni, hogy ne sírjak már, mert nem vagyok férfi így, és ne nyavalyogjak, de egyszerűen túl érzékeny a lelkem is és a magány felőrlik engem...


Nagyon tudnék örülni, ha hasznos, építő válaszokat kapnék, azoknak előre is köszönöm. :)



2017. júl. 1. 21:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Én is törekedem rá és próbálkozom! Nem írok neked, neked is jobb, ha inkább hagylak, nm akarok sem magamnak több csalódást, sem neked nagyobb fájdalmad...és a kapcsolatodba sem szeretnék beleszólni! Jobb távol maradni, de ezt kérlek ne sértésnek vedd :)
2017. júl. 10. 19:46
 22/24 anonim ***** válasza:
Rendben van :) nem veszem sértésnek,és lehet,hogy igazad van :) remélem megtalálod azt a lányt akivel működni fog dolog! :)
2017. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi, én is nagyon szeretném és harcolni fogok érte :)
2017. júl. 10. 20:50
 24/24 anonim válasza:
Élvezzétek a nyarat emberkék.. :D Én 34 leszek.. két hetet kaptam rá a gyárból. (Szabadság) Ez idő alatt megint megpróbálom ami hosszú évek óta teljesen esélytelennek látszik. (Nekem volt már pár.. több éves kapcsolatom is. Aminek vége lett. ) 4 lánnyal voltam életemben.. ki szeretném élni magam, míg lehet. Mert lassan elmúlik az élet így 35 körül. Higgyétek el, ne a saját károtokon tanuljatok, hanem a máséból.
2017. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!