Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha rátok írna egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha rátok írna egy duci lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapjáraton nem tetszenek a duci csajok és az illetőt csak látasból ismeritek. Mennyi esélye lenne így a lánynak?


(A duci alatt kb. ilyet értek: [link]



2018. febr. 21. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
38%
Megsértődnék, hogy magához illeget engem. Menjen a jó büdös francba!
2020. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
72%

Lefogyni le lehet? - Igen


Megváltozni testileg meglehet? - Igen


Megváltozni lelkileg lehet? - kevésbé de lehetséges!


Egy magamutogató, beképzelt, hisztis, kétszínű, idegesítő lányból lehet kedves? - Nem


Szerintem nem az a lényeg hogy hogy néz ki, az a lényeg hogy hogy viselkedik. Tény és való hogy emberek vagyunk és azért valamennyire számít a külsőnk is, de szerintem nem ez a fő szempont. Legyen egy lány csont vékony vagy duci, teljesen minden! Az számít hogy hogy viselkedik, mennyire hangolódtok össze, mennyire szerethető, mennyire aranyos.


Tehát az én reakcióm az lenne, hogy elkezdenék beszélgetni vele, ha kedves, akkor folytatom, esetleg jobban megismerem, de ha bunkó akkor viszont hagyom.

Remélem tudtam segíteni!

2020. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
50%
Ha velem egyidős a lány örülnék neki! 🙂
2020. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarom azzal tölteni az öreg napjaimat, hogy őt kell ápolnom, csak mert nem vigyázott az egészségére.
2020. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
20%
Igaza van a 74-esnek. A dagadt emberek egészségtelen életmódot folytatnak. Folytassanak, ha akarnak, de engem hagyjanak békén.
2020. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
33%
Megírnám neki, hogy én normális párt szeretnék magamnak, nem egy zsíros disznót.
2020. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
82%

Írtam ide egy kommentet és eltűnt.

Ilyen ez a moderátori szék. 🤪

Szóval nem értrk egyet a 74essel.

Nem mimdenki attól dagadt, hogy zabál de nem is ez a lényeg.

Az hogy időskorában nem ápolnád a párodat előfeltételezi hogy egy vékony embert sem ápolnál ha beteg lesz, ne rabolja az idődet. Tehát neked arra kell hogy meg lehessen jelenni vele, de érzelmeket már nem táplálsz felé.

2020. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
34%
Hát bezsélgetnékvele, kiverném, és felajánlanám a ,,barát extrával'' kapcsolatot
2020. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
64%
Minek emeled ki, nem kaptál még elég választ?
2020. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdenék kövér leánnyal.

Azért, mert sportos életmódot folytatok, s igyekszem egészségesen táplálkozni.

Nem szeretnék olyan emberrel élni, aki eziránt teljes közönyt tanusít.

A vele való barátkozást természetesen nem utasítanám el, de többet nem kívánnék tőle.

2020. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!