Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha rátok írna egy duci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha rátok írna egy duci lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy alapjáraton nem tetszenek a duci csajok és az illetőt csak látasból ismeritek. Mennyi esélye lenne így a lánynak?


(A duci alatt kb. ilyet értek: [link]



2018. febr. 21. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim válasza:
80%
Nem vetek meg semmilyen testalkatú lányt, még örülnék is neki ha rámírna.
2019. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
39%
Sértésnek venném, hogy azt hiszi egy ligában játszunk
2019. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
70%
Örülnék, ha rámírnál. <3
2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
79%

Mivel én vékonyabb vagyom, érzékeltetném vele, hogy nem gondolok rá úgy.

Mint ahogy valószínű én sem érdekelnék egy olyan csajt, aki magasabb nálam.

Ez már csak ilyen, nincs is ezzel nagy baj.

2019. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan egy olyan nőt linkeltel be akinek tök jó arányai vannak.

Irigy vagyok, tudom nem kellene de ahh, olyan igazságtalan ez az egész. Nyilván van akinek tetszik van akinek nem de szerintem a többségnek tetszene.

18l

2020. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
74%

Mivel a kérdés arról szól hogy alapvetően nem tetszenek a duci lányok de rám írna... Hát nekem nem tetszenek, valamelyik igen de az max az arca miatt vagy valakinek szimplán az áll jól.


Nem szeretnék tőle semmit egyébként, semmi esetre sem.

Egyéni vélemény, de mivel vannak elvárásaim így a jó alkat is az, ha ezzel valakinek baja van valószínű a saját önbizalmát rontottam le ezzel a mondattal, sajnálom nem velem van a baj.

2020. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
56%
Bárcsk rámírna egy ilyen lány! <3
2020. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
29%
#52: Normális vagy? Sértésnek vennéd, hogy egy magadfajtának egyáltalán esélyt ad egy ilyen nő? Nagy bajok vannak nálad, az biztos.
2020. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
22%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Az ilyen alkatú lányokról mit gondolnátok?

2020. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
74%

Hát én egyik linket sem tudtam megnyitni amit küldtél bocsi. 😅

De nem baj, mert, ha rámírna, akkor beszélnék vele. Nyilván fontos a külső, deeee van egy határ, s az abba eső terület pedig igen nagy. Nem baj, ha van rajta plusz kiló, attól lehet nőies és elbűvölő.

Nekem általában a vékony, alacsony, pici lányok jönnek be, a kis minyonok, ahhoz képest, hogy majdnem 110 kiló vagyok. 😅 de legutóbb teljesen el tudott bűvölni egy hasonlóan molett lány, azzal, hogy tudta viselni a nőiességét, humoros volt, kedves volt, kacér volt ( de ízlésesen) engem megvett kilóra. :)


Amúgy meg szubjektív kinek mi tetszik.


Szóval summa summarum:

Az embernek van egy tartománya, mi fér bele mi nem. Ha azon kívül eső eyén próbálkozik akkor valszeg bukta. Pl, ha mondjuk 90 kilóig cirka tetszenek a lányok éa rámír egy 92 kilós, akkor abból lehet valami még, de ha rámír egy 134 kilós, abbóp tuti de fix hogy nem. Sajnos ilyen az ember, nem rud elvonatkoztatni a külsőtől.

De ezen felül viszont tényleg a belső számít, az dominál.

Amúgy meg ducit írtál szóval biztos ez itt nem áll fent ilyen mértékben.


Sok sikert!


25F

2020. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!