Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiúval miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúval miért nem lehet normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Most nem csak a tizenéves korosztályról van szó, hanem a 20-as, 30-as, és a 40-esekről is. Valakinek írok interneten (bármilyen társkeresőkön), mellemről kérdeznek, szexről kérdeznek, folyamatosan csak a dugást emlegetik, mint valami debil robotok... Aki meg nem említ meg szexuális dolgokat, az meg bunkózni kezd velem. Mint feljebb említettem, minden korosztály egyforma ilyen téren. Tudom, vannak kivételek, de az elmúlt 5 évben egyet sem találtam, pedig már vagy 600 emberrel beszéltem, ha nem többel. Miért ilyen a legtöbb pasi? Én csak ismerkedni szerettem volna, de egyre jobban elmegy a kedvem az emberektől.
2018. ápr. 26. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert nem beszéltél még velem :)
2018. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Rajesh ***** válasza:
Szerintem túlzottan a mindennapjainkban van a káromkodás, nekem rengeteg haverom van akinek minden 2.-ik mondata a b@mmeg. És az utcán meg csak ilyeneket látok. Én mondjuk utálok káromkodni de a társadalom elvárja tőlem, mert ez nekik mindennapos. Az a stílus amit leírtál a legtöbb TYÚKNAK bejön és csak 1 körre kellesz nekik. Ha tudod bannold őket XP
2018. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!