Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Hogy élitek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Hogy élitek meg hogy nem lehet külsőre vonzó csajotok soha?

Figyelt kérdés
Ilyenekkel hogy "nem a külső számít" meg egyéb hülyeségekkel haggyatok

2018. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ja, de mégis a többség őt választotta. Akkor ez hogy lehet? Ha mindenki ugyan annyira szép, akkor nem ugyan annyi embernek kellett volna rá szavaznia, mint az összes többi indulóra? Most ezt nem értem. Pedig logikis, hogy a szépség relatív, nemde?
2018. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Soha nem mondtam,hogy mindenki ugyannyira szép. Szépségversenyből is sokféle van ,van ahol kimondottan ducik vannak,akkor ott "csúnya" lányokból választják ki a legszebbet? Vagy a kevésbé csúnyát?

Szépségkirálnyő választásnál is vannak feltételek (magasság,súly stb) amikbe bele kell esnie a versenyzőknek. Ezek úgy vannak korlátozva,hogy a duci,alacsony,esetleg nagyon vékony lányok ne essenek bele ,így nyilván nem lehet egy teltebb lány Miss Hungary. Van egy alap/átlag ideál ami a legtöbb embernek (de persze nem mindenkinek) bejön.

Egyébként kezdünk elkanyarodni a fő kérdéstől,mert az a férfiakról szólt.

2018. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem érted a relatív szó jelentését.
2018. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
85%
Kill me..
2018. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
51%

FIGYELJ! Ha van a csávó kártyáján pár milla akkor minden lehetséges.

Vagy 2 Bmw

2018. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%

Idióta f@+sz xd

A szèpsèg mindég változik.

20 - 40 - 60 - 80 éve más volt a szép :)

Nyilván a vékony és izmos szebb mint egy 200 kilós elhízott ember :D


Én sem vagyok a legszebb, de volt olyan barátnőm, hogy a szemetek kiesett volna :D


Csak önbizalom, légy normális, és sohasem unalmas.

Fald az életet a nagy ronda testeddel, és jönnek majd a csajok is , nyugi :)

2018. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Dreed ***** válasza:
100%
Én sem mondanám magam szépnek,de 3 éve van barátnőm és 3 éve csodának fogom fel hogy anno egyáltalán szóba állt velem.De egyvalami mindig bejön, ha már az első randin mosolyra tudod deríteni,az már motivál h ne add fel. És lehet nem fogod elhinni kérdező,de ha túl vagy majd a kinézet,szex,alkalmi,macsó ideálokon ,hiányolni fogsz egy olyan társat akire bármikor számíthatsz,addigra ráébredsz h mennyi Adonisz eseted átmegy rajtad és mégsem becsülnek meg,még nőként sem! :)
2018. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
86%

Én azt vettem részre, hogy általában a csúnyább srácok értékelnek egy nőt kizárólag a külseje alapján, és ők azok, akiknek mindenképpen a legszebb kell. (Persze vannak kivételek, hogy egy helyes srác csak szép lánnyal áll szóba, vagy egy csúnya, aki szintén kevésbé széppel van, és nem zavarja), de általánosságban ezt már megfigyeltem. A helyes srácok, lehet, pont azért, mert bárkit megkaphatnak, rájönnek, hogy nem a külső a legfontosabb, a csúnyábbak meg nem, vagy kompenzálnak, vagy nem is tudom.

Mindenesetre elég igazságtalannak tartom kérdező a részedről, hogy azt várod, hogy a kiszemeltedet ne zavarja a külsőd, míg te ez alapján ítélsz el egy csomó lányt.

2018. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim válasza:
51%

Láttam a egy szép csajt a buszon (munka után), ő még sulis, ott álltam mellette a buszon, nyomkodta a telefonját, oldalról nézve a volt barátnőmre emlékeztettet a szája is, mikkor felém nézett már nem hasonlított rá, de másnap is néztem a csajt bulláját is (napszemcsibe látott csak), rám nézet azt ennyi volt, volt egy jó képű sulis fiú a buszon aki le szált és rá mosolygott a fiúra.


Úgyhogy csak a jó képű fiúknak lehet barátnőjük. Volt már pár éve ezelőtt le szálltam a buszról (akkor még sulis voltam), köszöntem a csajnak, meg mondtam neki de lehet nem ezt mondtam neki (már rég volt) hogy lenne kedved ismerkedni beszélgetni, úgy siettet a lány mint ha valami szörny lenne mögötte, még lese szólítottam már érezte messziről hogy le fogom szolitani, de köszönni se tudott, volt már ilyen helyzetem még régebben is.

Neten is volt már hogy rá írtam pár csajra lenne kedve ismerkedni, meg máshogy is írtam már rájuk, vagy el utasított, vagy vissza se írtak, Ők mind ketten el utasítottak [link] https://www.youtube.com/watch?v=PwlgxoC_nK8


Ezt nézzétek meg hogy kell csajozni [link]

2018. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
56%

"A szépség relatív."


Na ezektől a közhelyektől hányok. Ezek a legkárosabb hozzászólások, és aki ilyenek ír, megérdemelné, hogy beleverjék a fejét a klaviatúrába.


Ugyanis a vonzalom szempontjából van egy tulajdonsághalmaz, amelyeknek minél inkább birtokában vagy, annál jobban vonzó leszel a női nem számára. Vannak benne a kulturális jellemzők, de többségben a vonzalomról lehet alkotni egy szabályrendszert, amely az emberek 99%-ra vonatkozik.


Ott van például Dwayne Johnson. "A szépség relatív."? Hát a nagy túróst! 100-ból 99 nő boldogan aláfeküdne, ha lenne rá lehetősége!


Ott van Palvin Barbi. Hát a legtöbb srác egy olyan szintű nőt bármikor meghúzna, ha lenne rá lehetősége!



Szóval hagyjátok már ezeket a mocskos közhelyeket, amiket itt puffogtattok. Vannak jóképű férfiak és vannak csúnya férfiak. Csúnya férfi iránt nem fognak vonzalmat érezni a nők - nemhogy a szépek, de még az átlagosok sem. Talán a csúnya nők elfogadják esetleg a csúnya férfiakat, de azok is inkább kényszerből, semmint azért, mert annyira imádnák az illetőt.



A bullshitekről meg szokjatok le egyszer és mindenkorra!

2018. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!