Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Hogy élitek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Hogy élitek meg hogy nem lehet külsőre vonzó csajotok soha?

Figyelt kérdés
Ilyenekkel hogy "nem a külső számít" meg egyéb hülyeségekkel haggyatok

2018. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
#30 Mivan ha csak te látod szépnek a barátnőd és valójában nem szép?
2018. máj. 5. 10:29
 32/44 anonim ***** válasza:
Akkor bebizonyosodott,hogy a szépség mégis csak relatív:)
2018. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
#32 De attól mert te annak látod attól még VALÓJÁBAN nem biztos hogy az
2018. máj. 5. 11:37
 34/44 A kérdező kommentje:
És igenis egy csúnya fiúnak egy VALÓJÁBAN szép barátnője sose lesz csak egy csúnya akit szépnek lát de igazából nem az
2018. máj. 5. 11:38
 35/44 anonim válasza:

# 25: válaszoló vagyok.

Miért nem írtok?

Nem a levegőbe írok.

2018. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Azért ha modellkedik és táncol olyan csúnya nem lehet.

És azt ki dönti el ,hogy ki számít valójában szépnek?

2018. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
#36 Ha a barátnőd modelkedik meg táncol akkor te se lehetsz csúnya. Aki csúnya annak csak csúnya jut. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni😂😆
2018. máj. 5. 12:11
 38/44 anonim ***** válasza:

Szoval te fiukent azt allitod,hogy szep vagyok😅 az komoly...

Arra nem gondolsz,hogy esetleg a belso ertekeimet latja?:D

2018. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
Nemhogy vonzó. :D Még barátnőm se lesz soha. xD Realisztikus elképzelésekkel kell élni. Már megszoktam és másba folytom ezt a hiányt. A gépes játékokba. Ha "csúnya fiú" vagy akkor vége. Mert ebbe a világba nagyképűség és lóvé kell. Itt a belső szart se ér nőljünk fell.
2018. máj. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:

Tettem fel egy kérdést tegnap, és kértek tőlem fotót, és azt mondták azért nincs csajom.


Nem vagy végesetekben ronda, de túl átlagos vagy. Az arcod is olyan mint minden 2. pasinak. Ami a képen volt rajtad ruha sem éppen olyan amire felfigyel bármelyik lány. A hajad is olyan semmilyen.

Összegezve: nincs benned semmi olyan amire egy lány felfigyelhet, “szürke kisegér” kategória. Sőt a tekinteted meg olyan félelmet is kelt 😂 mintha nem lennél század és te vagy a cukros bácsi. Lehet ezért ilyedt meg a buszos lány is 😀. Inkább tedd magad rendbe. A buszról leszállos dolog megint egy kicsit perverz dolog 😅😂. A zselés haj a múltté mint a szemüveg is. Ódivatú az egész külsőd. Olyan 90-es évek. A melírozott haj is eléggé.

2018. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!