Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Hogy élitek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Hogy élitek meg hogy nem lehet külsőre vonzó csajotok soha?

Figyelt kérdés
Ilyenekkel hogy "nem a külső számít" meg egyéb hülyeségekkel haggyatok

2018. máj. 2. 20:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
57%

#20 - Igen ,lehet hogy 100-ból 99 nő aláfeküdne ,de mi van a maradék 1-el? Az idióta? Nincs ízlése ? Szerintem csak szimplán más jön be neki,más embertípust tart szépnek. Lehet ,hogy te csúnya vagy és rád még a csúnya lányok sem nézned ,de attól még nem kell mindenkit lehúzni. Én sem vagyok szép mégis (szerintem) gyönyörű barátnőm van. Akkor hogy is van ez?

Azt meg szerintem te hanyagold ,hogy szexuális példát hozol fel ,mert hülyeség.

Mikor nem volt senkim én konkrétan egy szebb postaládát is megraktam volna. Az ,hogy valakit meghúznál, nem azt jelenti,hogy tetszik is.

2018. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
45%

A 100-ból 1-et hívjuk szexuális deformációnak.


Vegyünk egy példát:

Jennifer Lawrence és Kathy Bates. Az előbbi fiatal, friss, feszes, szép arcú. Az utóbbi öreg, csúnya, ráncos.

Ha választani kéne, hogy kivel szexelne, 100-ból 99 férfi Jennifer Lawrence-t választja.


Lehet, hogy lesz 1, akit Kathy Bates mellett döntene, de az viszont azt jelenti, hogy olyan szexuális elferdülései vannak, amelyek már önmagában kizárják annak a lehetőségét, hogy az illető minden más területen egészséges pszichéjű ember.


"Az ,hogy valakit meghúznál, nem azt jelenti,hogy tetszik is."

A kettő ugyanazt jelenti:

Tetszik = szexuális vágyat érez iránta.


Azt meg hogy leellenőrizhetetlen példákat hozol fel a te állítólag életedből, hanyagold, mert hülyeség. Anonim vitákban baromság ilyeneket írni, mivel úgysem lehet tudni, hogy igaz-e vagy nem.


Azt meg, hogy szerinted én csúnya vagyok, megint csak nem értem, miből következtetted ki. Vagy nagyon hülye vagy, vagy csak nem tudod megállni, hogy ne tegyél elhamarkodott következtetéseket.


Próbáljuk már meg nem egymás személyét degradálni, hanem a hozzászólásokra koncentráljunk!

2018. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
91%

Az utolsó két válaszolónak szól leginkább, de lényegében a kérdésre is válasz:


Szerintem szép vagy... szerinted nem. Pedig ugyanazt látjuk. Csak nem ugyanúgy. Mert ha önmagadat nézed, csak a szemeddel látsz. Ha a másikat, akkor a lelkeddel is. Ezért lehetsz örökre elégedetlen a tükörben látott képpel, és ezért tarthatom én ugyanezt a képet a világ legcsodálatosabb látványának. Téged.


Csitáry-Hock Tamás

2018. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

#22

Látom csak a szexuális dolgokon jár az eszed. Ennyira unalmas a szexuális életed? Vagy nincs is ?:)

Miért lenne szexuális deformáció ,ha valakinek más tetszik? Nem várhatod el,hogy mindenki azt az embertípust tekintse szépnek amit te.

Az ,hogy valakinek más tetszik kizárja azt,hogy az ember egészséges pszichéjű? Az komoly...a végén kiderül,hogy akik például a teltebb idomokat szeretik azok szellemifogyatékosok,nem?

Ráadásul szerinted a tetszés egyenlő a szexuális vággyal,hmm... Személyszerint még nem láttam embert ,aki farkalta volna a kocsiját ,akármennyire tetszett is neki és én sem éreztem még szexuális vágyat a Marihuanas telefontokom iránt ,pedig nagyon is tetszik.

De (!!!) ,ha esetleg te csak emberekre értetted ,hogy a tetszés egyenlő a szexuális vággyal akkor is hülyeség mert:

-Nem láttam még 5 évest ,akinek tetszett valaki az óvodában és magához nyúlt volna,vagy magáévá tette volna,pedig az óvodások tetszése is tetszés:)

-Ha valakinek tetszik valaki (iskolatárs/munkatárs) akkor sem biztos,hogy szexuális vágyat érez iránta ,mivel lehet ,hogy nem is ismeri,csak a külseje fogta meg.

Nem a hozzászólásokra kéne koncentrálni,hanem a kérdésre.

2018. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:

# 19: Válaszoló vagyok.

Miért hasonlit oldalról nézve a volt barátnőmre a buszon a lány?

Szerintetek én miért nem kaptam egy mosolyt sem mint a másik srác?

Vagy a napszemcsim nem áll jól nekem? (Kell kép küldök)

Érdemes lenne leszálnom a buszról, és meg állitani?

Csak félek ő is átt ver.

Egy volt nőm volt ugy hogy ő jött oda hozzám, de ő is fére smárolt pár honnap mulva kétszer, és az ő szomszédja tetszett meg 5-7 éve utnán, de neki elég volt egy nap velem, a buszon meg látom a hasonmását. Volt még kétt csaj akiket neten szedtem össze, de örültem hogy meg csokoltam őket. Csak az első csajom volt velem kedves, addig amedig aki kétszer fére smárolt. Többi csajok csak 1-2 honnapig szorakoztak velem, vagy pár napig, de sose akartak le jönni hozzám és én se mehetem le, volt amelyiknek volt is pasija, volt az egy napos ő lejött hozzám, de nem engedte meg a segéhez nyuljak, de ő tapiszta a szerszámomat ruhán keresztűl.

2018. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
64%

24-es! Ne erőltessük ezt a vitát, mert úgyse fogunk egyetérteni. Fölöslegesen meg ne szaporítsuk itt a hozzászólásokat.


Tetszik = el tudom képzelni magam mellett nőként/férfiként. Nyilván az óvodásoknál, akik még nem élnek nemi életet (bár elég bizarr, hogy ilyen példa jutott eszedbe) ez még nem a vonzerő csúcsán, a szexuális vágyban jelenik meg - de ugyanaz a műfaj. Már a kezdeti emberpalánta ösztönei is elkezdenek kibontakozni.


Személyeskedésre meg mi szükség? Fogalmad sincs, hogy ki vagyok, milyen életem van stb. Úgyhogy szállj le szépen erről a magas lóról, mert az ilyen jellegű megjegyzések is fölöslegesek.


De mondom inkább zárjuk is le a vitát.

2018. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Tök mind1 mennyit veszekedtek, ha 1 fiú csúnya akkor nem lesz szép barátnője. Aki ellenkezik az egy nevetséges idióta😂😂😂😂"nem számít a külső"😂Hogy lehet ilyen gondolkodásmóddal élni?😂
2018. máj. 5. 09:53
 28/44 anonim ***** válasza:

A 27-es hozzászólásban elhangzott a lényeg dióhéjban.


Genetikai adottságaid szinte kizárólagosan meghatározzák a nőknél való sikerességedet. Csúnya vagy? Nem tudsz izmot építeni/zsírt veszíteni? Nem vonzó a külsőd (bármilyen okból)? Akkor ne reménykedj!

2018. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
#28 Már a csúnya nők is kaphatnak jól kinéző férfit
2018. máj. 5. 10:18
 30/44 anonim ***** válasza:

#7 - ha ennyire fix allaspontod van,es mindent ennyire f∆szan tudsz ,akkor nem ertem minek irodott a kerdes :)

De komolyan,mi szamit csunyanak? A mai gyerekeknel (12-18) divat az elnyalt haj,szuk gatya, noi kabat,hofeher sícipo...stb es ezek a gyerekek sokszor nem tobbek 45kilonal. Ez tetszik a kislanyoknak,oke. De valljuk be erettebb szemmel ezek nem vonzoak. Egy ferfinek ne a haja legyen az elso,egy ferfi ne olyan gatyat vegyen fel ami a farkat a seggebe fesziti...egy ferfi nezzen ki ferfinak. Eddig errol nem nagyon volt szo ,de mast latunk szepnek idosebb es fiatal korban.

Vegyuk pl azt,hogy egy 14 eves lanynak tetszhet egy 30 eves pali (kulsore) akar hiresseg akar tanara stb... Viszont egy 30 eves lanynak nem valoszinu,hogy tetszeni fog egy 14 eves fiu (meg akkor sem,ha az a fiu a mai divatnak megfeleloen nez ki)

Pont nem reg beszeltem egy idosebb (30as) munkatarsnommel es szerinte is nevetsegesek a mai fiu... Nyilvan nem egy 30as nonek kell eldontenie ,hogy egy fiatal fiu szep e vagy sem,de azert erdekes..:)

Abba se menjunk bele ,hogy leirtam,hogy en sem vagyok szep ,megis f∆sza baratnom van. Irtad,hogy nem lehet utananezni es azt irok amit akarok,viszont attol ,hogy te (vagy a tobbiek) nem hiszed el,nekem nem csokken a boldogsagom:D

Vicces ,hogy unokatesom is benne van ebben a 14 eves "fuckboy" stilusban es allandoan (meg a sajat anyjatol/rokonaitol is) azt kapja meg ,hogy hogy nez ki,meg miert jo ez neki stb... Az en idomben meg aztmondtak a szuleim,rokonaim,hogy milyen csinos vagyok,milyen aranyos vagyok...gaz ha mar a csaladod szerint is sz∆rul nezel ki ,nem?😅

2018. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!