Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért? 🤔 Miert nincs már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? 🤔 Miert nincs már normális fiú? Miért mindenki az egyejszakas kalandokra megy?

Figyelt kérdés
18-21 éves korosztaly

2018. okt. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Luis, köszönöm és igen büszke is vagyok rá!:D
2018. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
80%
Tény ,hogy sokan arra mennek, de nem mindenki. Én inkább undorodom ettől a dologtól, és aki bepróbálkozik ezzel, hagyom a francba.. Nem értem mi a jó abban ha 2 ember akik egymás iránt nem éreznek semmit kölcsönösen kihasználják egymást..
2018. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Így van 22 :) Ezt ugatjuk mi itt. De van akinek esélytelen
2018. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Sajnos ere van igény mind a két oldalon ki akarják élni a fiatal korukat csak a szex számit, az emberi értékek és a romantikával meg nem foglalkoznak.

19/F

2018. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Ezaz 24. Erről beszélünk, de sajnos kevesen értik meg. :(
2018. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még félnek belemenni hosszútávon, addigis gyakorolnak, vagy valami. Amúgy lehet nemcsak még, hanem sose szeretnének komolyat meg elköteleződni; tényleg ezt a kötelezettséget; mert tényleg így addig meg kötetlenül lehet ilyesmiket bárkivel és változatosság talán
2018. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Nekem az a leg nagyobb bajom, lehet hogy hülyén hangzik, de én semmibe se lennék "második". Amúgy még mindíg 3-as vagyok :C
2018. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
17 évesen öngyilkosnak lenni, mert jelenleg nincs barátnőd? 🤔 Hmmmmmmm... Hát jó. Ne értsd félre, bátyja, nekem egyenesen NEM LEHET barátnőm, tehát nekem full esélytelen tényleg, de mégis egy olyan 23-24 éves koromig bírom majd, ha nem jön közbe még valami nagy negatív esetleg. No, mindegy. A kérdésre válaszolva: ugyanazért, amiért normális lányok sincsenek.
2018. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

#28 miért nem lehetne barátnőd?

És normális lányok igenis léteznek!:)

2018. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, akinek szólt. #28 szerintem ez annyira nem lehetséges. Én tudom hogy bennem sok hiba van, és a mostani ribik közt az is nagy elvárás hogy NE legyen ribi. Olyan depis hülyét mint én meg úgy se találnék ha keresnék se, és úgy leszűkíteni a kört hogy olyat keresek akinek ennyi idősen még barátja se volt mint nekem barátnőm, szinte lehetetlen. (Igen, még egy ilyen másoknak apró dologba sem lennék második)

Gl

2018. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!