Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért? 🤔 Miert nincs már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? 🤔 Miert nincs már normális fiú? Miért mindenki az egyejszakas kalandokra megy?

Figyelt kérdés
18-21 éves korosztaly

2018. okt. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Közben szóltak, hogy félreérthető a válaszom. Nyilván egy hülye válasznak szántam a hülye kérdésre. Mindkét nemben vannak ilyenek, vannak olyanok. Ennyi, ez ilyen. Ha a visszahúzódóbbakat keresed, akkor azt ne diszkóban tedd, hanem a neten. Máshol nem leled meg őket.
2018. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Hát, én soha nem fogok bulira menni meg ilyen hülyeségek. Nem az én világom. De neten is, hol? Én se vagyok egy neten aktív ember, max játékokba szoktam lefoglalni magam. Tehát a depressziós embereket nem lehet itt se könnyen "megtalálni"
2018. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
#3 nem vagyok depis és normális embernek érzem magam attól függöen hogy nem volt még nekem se senkim.
2018. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem.
2018. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

Vissza kérdeznék kérdező!

Miért? Miért általánosít mindenki??? Miért általánosít mindenki néhány rossz tapasztalat miatt??

2018. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
34-es vagyok. Igaza van. 14 évesen már ágyba mennek, szerinted hány normális ember van még?
2018. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

Én normális barátnőt keresek, de nem találok...

21 f

2018. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Bálint6969 válasza:
"Miért? Miért nincs már normális lány? Miért akarja az összes hogy ha pusztán testi vonzalomból lefekszik egy fiú egy lánnyal akkor már a kezét is kérje meg?" --Ha értitek mire gondolok.Te szerintem kettős mérce alapján mérsz.Azt pedig vegyük figyelembe hogy a pasik általában az aktus UTÁN tudják átgondoltan eldönteni hogy akarnak-e valami komolyat a lánytól,és szerintem ez sokkal logikusabb mint "láttatlanban" eldönteni hogy együtt akarsz lenni valakivel.
2018. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

38# Ez nagy hülyeség amit írtál.

Aktus után eldönteni, hogy jó-e lesz egy kapcsolatbab?


Személyes tapasztalat.


Volt olyan aki szexbe egy igaza Istennő volt , de kapcsolathoz meg sík hülys.


Volt aki szexbe nem volt epp a legjobb de kapcsolatba tökéletes.


Ne szex alapján itéljük már meg az adott illetőt, hogy érdemes-e kapcsolatba belekezdeni vagy sem.


Meg miért is van az ismerkedős? Előbb jól kikell ismerni a személyt és utánna kapcsolat.

2018. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Sokan azért (nem mindenki), mert ennyi idősen a fiúk sokszor nem akarnak elköteleződni, inkább csak kiélnék magukat. Lesznek még eleget tartósan nővel...

20f

2018. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!