Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik fiút választanátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

16 éves, miskolci lány vagyok és beleütköztem egy kisebb társkeresési problémába. Elkezdtem poénból egy internetes gamer nagyközösségbe járkálni és elkezdtem a fiúkkal poénból flörtölni. Majd belefutottam egy kisebb csoportba a közösségeb belül, amit nagyon megkedveltem ott is egyből az ujjam közé kezdtem csavarni a fiúkat, legfőképpen a szűz 18-25 éves fiúkra mentem rá, hogy egy kis figyemet hívak fel magamra. Felvettem sokakat Facebookon, mindegyiket elneveztem szerelmemnek (nyilván csak poénból), folyamatosan szeretgetősüzeneteket váltunk egymással reggeltől estig. Nagyon aktívan sikerüt kb 10 fiút így magamba bolondítani, akik hát sajnos nem vették le, hogy poén az egész és komolyan gondolják, hogy lehetne köztünk valami. Mivel még sosem volt barátom, ezért így kigondoltam, hogy mi lenne, ha az egyiket ténylegesen behúzhatnám magamnak.

1:Tehát van egy 20 éves Békéscsabai fiú, aki nagyon híres az internetes platformon, sok lány szeretné, mégis tartja magát, hogy a megfelelő társat kapja. Igazából imád engem, folyton írogatunk egymásnak, és hát elég jóképű.

2: Egy budapesti srác, 22 éves, igazából ő nyomul rám folyton, reggeltől estig csak ír, nagyon "crushol" engem és elvileg holtig odavan értem, van kocsija, jóképű és lenne is pénze a távkapcsolatra.

3: Egy eléggé visszahúzódó budapesti 19 éves srác, aki ugyancsak fülig szerelmes elvileg belém (többiektől tudom, akik elmondták nekem), folyton együtt játszunk ha gép előtt vagyunk és nagyon imádom a poénját, nagon kedves, de szegény fiú, nem biztos hogy megoldható lenne a minden hétvégés találka. Kicsit csúnyácska és kövér, de a belsője nagyon megfogott.

Igazából tele vagyok még udvarlókkal, jobbnál jobb pasik állnak értem sorba, csak most így jelenleg ez a 3 közül vacilálok. Mindhármat nagyon megkedveltem. Májusban találkozni is fogok mindhármójukkal, elhívtam egyszerre őket egy rendezvényre Budapesten, hogy majd ott válasszak közülük.

Ti mit választanátok a helyemben?



2019. febr. 25. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
98%
Menj aludni, holnap iskola!
2019. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Melyik házifeladat volt ennyire unalmas, hogy ezt sikerült közben kitalálni?
2019. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Először: ezeket tudva egyik fiú helyében se jönnék össze veled

Másodszor: én az elsőt választanám

Harmadszor: Nem tudom, hogy jól jár-e veled bármelyik srác is.

2019. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Unalmas az életem, de nem kitaláció, pont azért hogy feldobjam, kéne már egy pasi... Csak nehéz a sok udvarló közül választani.
2019. febr. 25. 21:10
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Hívd a 10 fiút egy helyre egy időpontban, és majd akkor kiválasztod a legszimpatikusabbat.
2019. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Mások érzelmeivel nem játszunk!!


Remélem egyik se jön össze, ha csak szórakozásnak vagy poénnak fogod fel az egészet, akkor nem vagy más, mint egy igazi öntelt, arrogáns, nárcisztikus, kétszínű, beképzelt fruska vagy, aki kellék vagy használati tárgynak nézi a másikat, akit ha lehet megvesszük, elhasználjuk, elfogyasszuk, eldobjuk és jöhet a következő dolog lenne!


Eléggé romlott és káros a gondolkodási módod, így valakit manipulálni, te meg jót mulatsz rajtuk! Szörnyű, az eszem meg áll ettől a kérdéstől! Remélem azért éjjelente tudsz a tükörbe nézni, vagy mikor már aludni készülsz, szállj magadba és gondolkozz el a tetteiden!


Ha lehet, hagyd fel ezzel a kis szórakozással, hogy a másikat csak megvezeted, miközben hátulról csak poénnak és jó heccnek éled meg!

2019. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez gáz 16 évesen több pasival flörtölsz hitegeted, és ráadásul egy helyre hívtad őket hogy majd te választasz, ha ezt megtudják na akkor már nem lesz kit választanod...
2019. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jelenleg csak ezt a 3-at hívtam el a rendezvényre, de még legalább ugyanennyien akarnak velem összefutni ugyanott, mert kitudódott, hogy ugye megyek.

És ez egy ilyen nagyon szarkasztikus társaság, mint minden fiatalokból álló társaság 2019-ben, az esetek 99%-ban minden mondatunk egymásoz csak vicc, a legtöbb szexuális utalás és szerelmi utalás is csak vicc ott. Szóval én eddig azt hittem, hogy ők is benne vannak a viccben és csak a mémek miatt írkálunk így. De kiderült, hogy páran egyáltalán nem. Szóval elég érdekes szituáció. És ismerik egymást, tudják egymásról hogy mind nagyon kedvelnek engem és egymással versengen voice chatben is mindig, hogy ki tud a jobb dumával elcsábítani, van hogy egyszerre 5 ember veszekszik értem, remélem azok tényleg csak viccből mennek, de ezek szerint lehet az is komoly...

2019. febr. 25. 21:28
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Hát, persze. A rendezvényre pedig fáklyás menet vezet majd fel téged, testőrökkel, rendőri kísérettel és igazából mindenki azért lesz ott, mert te ott leszel. Ember, neked nagyon nullán lehet a szociális életed!
2019. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon érdekel,ott vagyok a gamer témában,és érdekelne az első neve. Akár priviben leírod a nevét? Akár játékosnév is elég ha szerinted ekkora nagy híresség
2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!