Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik fiút választanátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

16 éves, miskolci lány vagyok és beleütköztem egy kisebb társkeresési problémába. Elkezdtem poénból egy internetes gamer nagyközösségbe járkálni és elkezdtem a fiúkkal poénból flörtölni. Majd belefutottam egy kisebb csoportba a közösségeb belül, amit nagyon megkedveltem ott is egyből az ujjam közé kezdtem csavarni a fiúkat, legfőképpen a szűz 18-25 éves fiúkra mentem rá, hogy egy kis figyemet hívak fel magamra. Felvettem sokakat Facebookon, mindegyiket elneveztem szerelmemnek (nyilván csak poénból), folyamatosan szeretgetősüzeneteket váltunk egymással reggeltől estig. Nagyon aktívan sikerüt kb 10 fiút így magamba bolondítani, akik hát sajnos nem vették le, hogy poén az egész és komolyan gondolják, hogy lehetne köztünk valami. Mivel még sosem volt barátom, ezért így kigondoltam, hogy mi lenne, ha az egyiket ténylegesen behúzhatnám magamnak.

1:Tehát van egy 20 éves Békéscsabai fiú, aki nagyon híres az internetes platformon, sok lány szeretné, mégis tartja magát, hogy a megfelelő társat kapja. Igazából imád engem, folyton írogatunk egymásnak, és hát elég jóképű.

2: Egy budapesti srác, 22 éves, igazából ő nyomul rám folyton, reggeltől estig csak ír, nagyon "crushol" engem és elvileg holtig odavan értem, van kocsija, jóképű és lenne is pénze a távkapcsolatra.

3: Egy eléggé visszahúzódó budapesti 19 éves srác, aki ugyancsak fülig szerelmes elvileg belém (többiektől tudom, akik elmondták nekem), folyton együtt játszunk ha gép előtt vagyunk és nagyon imádom a poénját, nagon kedves, de szegény fiú, nem biztos hogy megoldható lenne a minden hétvégés találka. Kicsit csúnyácska és kövér, de a belsője nagyon megfogott.

Igazából tele vagyok még udvarlókkal, jobbnál jobb pasik állnak értem sorba, csak most így jelenleg ez a 3 közül vacilálok. Mindhármat nagyon megkedveltem. Májusban találkozni is fogok mindhármójukkal, elhívtam egyszerre őket egy rendezvényre Budapesten, hogy majd ott válasszak közülük.

Ti mit választanátok a helyemben?



2019. febr. 25. 20:47
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
85%
Az ilyen kérdéseket erdemes feljönni erre a reteek oldalra, szetrohogom az agyam
2019. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Linkeld be nekik ezt a kérdést és ha van eszük otthagynak a fenébe mind :)
2019. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
:D :D szóval az elsőt választottad ? Mi lesz majd ha véletlenül valaki elküldi neki ezt a kérdést ?
2019. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 _Titkos_Kamilla_ válasza:
Dikk beszarok :"D
2019. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tiszta vicc! :D
2019. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Anime meg gamer meg visszahúzódó meg unalmas élet, de azért jajj sorban állnak érted a pasik és minden ujjadra jut. Valós :D

Valószínűleg olyan az arcod mint egy penészes háromnapos pizza és az ilyen hülyeségekkel próbálod kompenzálni, hogy nem vesznek nőnek sehol.

2019. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Seng juk :)
2019. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!