Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik fiút választanátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

16 éves, miskolci lány vagyok és beleütköztem egy kisebb társkeresési problémába. Elkezdtem poénból egy internetes gamer nagyközösségbe járkálni és elkezdtem a fiúkkal poénból flörtölni. Majd belefutottam egy kisebb csoportba a közösségeb belül, amit nagyon megkedveltem ott is egyből az ujjam közé kezdtem csavarni a fiúkat, legfőképpen a szűz 18-25 éves fiúkra mentem rá, hogy egy kis figyemet hívak fel magamra. Felvettem sokakat Facebookon, mindegyiket elneveztem szerelmemnek (nyilván csak poénból), folyamatosan szeretgetősüzeneteket váltunk egymással reggeltől estig. Nagyon aktívan sikerüt kb 10 fiút így magamba bolondítani, akik hát sajnos nem vették le, hogy poén az egész és komolyan gondolják, hogy lehetne köztünk valami. Mivel még sosem volt barátom, ezért így kigondoltam, hogy mi lenne, ha az egyiket ténylegesen behúzhatnám magamnak.

1:Tehát van egy 20 éves Békéscsabai fiú, aki nagyon híres az internetes platformon, sok lány szeretné, mégis tartja magát, hogy a megfelelő társat kapja. Igazából imád engem, folyton írogatunk egymásnak, és hát elég jóképű.

2: Egy budapesti srác, 22 éves, igazából ő nyomul rám folyton, reggeltől estig csak ír, nagyon "crushol" engem és elvileg holtig odavan értem, van kocsija, jóképű és lenne is pénze a távkapcsolatra.

3: Egy eléggé visszahúzódó budapesti 19 éves srác, aki ugyancsak fülig szerelmes elvileg belém (többiektől tudom, akik elmondták nekem), folyton együtt játszunk ha gép előtt vagyunk és nagyon imádom a poénját, nagon kedves, de szegény fiú, nem biztos hogy megoldható lenne a minden hétvégés találka. Kicsit csúnyácska és kövér, de a belsője nagyon megfogott.

Igazából tele vagyok még udvarlókkal, jobbnál jobb pasik állnak értem sorba, csak most így jelenleg ez a 3 közül vacilálok. Mindhármat nagyon megkedveltem. Májusban találkozni is fogok mindhármójukkal, elhívtam egyszerre őket egy rendezvényre Budapesten, hogy majd ott válasszak közülük.

Ti mit választanátok a helyemben?



2019. febr. 25. 20:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

Szóval szerelmesek beléd olyanok, akik élőben még nem is láttak.

aha

2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó lány vagyok, és inkább az interneten töltöm a napjaim nagy részét, érdekel az anime és emiatt ha nem játszok éppen, akkor egész nap sorozatozom, de már kezdem megunni, ezért mondom ilyen nagy szavakban azt a rendezvényt, mert az egy nagy összejövetel az internetes ismerőseimmel. Nyilván nem csak miattam jönnek, de nagyon akarnak velem találkozni, és én is nagyon akarok velük.
2019. febr. 25. 21:37
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Na de akkor elmondod az első nevét,hamár ennyire híres
2019. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni, mert ha ennyire benne vagy a gamer témában, akkor simán rámismerhetsz, ezt nem akarom megkockáztatni, mert a végén még elhordanak ott valaminek :D
2019. febr. 25. 21:43
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

Egyiküket sem érdemled meg.

Keress inkább valami értelmes hobbit, ahelyett, hogy mások érzelmeivel játszol.

2019. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De hát ha úgyis híres, és amúgy is sok lány próbál ismerkedni vele, akkor miért nem lehet elmondani, ki az? Rólad senki nem tudja itt, hogy ki vagy, szóval nem fognak vele összefüggésbe hozni.
2019. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas vagy, nagypofájú tinip.csa vagy. Ennyi. Remélem egyikkel sem jön össze, nem érdemel meg téged egyikük se. Hányok az ilyenektől,mint te. 18/L
2019. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne aludni? Holnap iskola van. Házidat megcsináltad? Megittad a kakaót? Anyuci elmondta az imád, vagy felolvassam máté evangéliumát? Megtérítelek a nyontató padon, és elmondom ay9 imádat



Üdv. Ákéleusz Atya a bazilikából.

2019. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
88%
Bármelyikkel is jössz össze, azt ne hidd hogy a többi nem fogja azonnal küldeni a screeneket a beszélgetéseitekről :D nagyon jól ismerem az ilyen gamer közegeket. Gondolom lol vagy wow. Ha az előbbi akkor meg tudom is kiről van szó. Ja és szánalmas vagy :)
2019. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 Áruld már el nekünk legalább te, hogy ki az! :D
2019. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!