Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Létezik ilyesmi? Nekem nem...

Macska101 kérdése:

Létezik ilyesmi? Nekem nem sikerült alkalmazni életemben a legegyszerűbb matekot se. Ez azt jelenti, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

febr. 28. 17:06
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

@5

AHA! a matek

A legvadabb kommunizmusban is tanultam fejben számolni, ezért volt-van szép életem amcsi országban...

Átlag amcsi ugy gondolja, hogy GÉNIUSZ vagyok...

febr. 28. 19:54
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

..."ezért volt-van szép életem amcsi országban..."


Akkor miért itt kérdezősködsz? Dugulj el, GÉNIUSZ!

febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

@12

"miért itt kérdezősködsz"?

4 nyelven szoktam érdeklödni (tanulni)

Szabad-e ????????????????????????????/

febr. 28. 20:48
 14/42 anonim ***** válasza:
17%
Az biztos, hogy kb 100-szor annyi matematikát tanítanak már a középiskolában is mint amennyíre a hétköznapokban szüksége volna bárkinek is.
febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, tényleg kevés érzéked van a gyakorlati matematikához (ahogy nekem a gyakorlati fizikához). Arra gondoltam, hogy a receptben meg van adva, hogy miből mennyi kell, és az is, hány személyre. Többhöz vagy kevesebbhez egyenes arányban több vagy kevesebb kell.

A kalóriatartalom is egyenes arányban áll az adott összetevő mennyiségével. ki kell számolni, mennyi van egy összetevőben, összeadni, megkapod az étel kalóriatartalmát. Nem muszáj, ha nem akarod.

febr. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hitelt ne vegyél fel!
febr. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Tatyó ***** válasza:

Nem azt írja, hogy nem megy neki a matek, hanem: nem tudta alkalmazni.

Ez sok mindent jelenthet. Érdekes az ebből levont következtetése is.

Kérdező, mit értesz az alatt, hogy: -nem tudtad alkalmazni

-egyedül vagy

?

febr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

@17

1 drb. árva Lincoln pennyt ovodás is tud duplázni, de nekem ezt nem sikerült alkalmazni egy honapig(30) minden nap.

magyarul:

2,4,8,16,32,64......stb

febr. 29. 12:54
 19/42 Tom Benko ***** válasza:
Akkor elég eseménytelen életed lehet. Közvetlenül mondjuk én sem alkalmazom, de a kialakított eljárásokat igen.
márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Milyen alkalmazásra gondoltál?

https://www.youtube.com/watch?v=78onGajtyZw

márc. 1. 02:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!