Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Eistein Relativitás elméleténe...

Eistein Relativitás elméletének cáfolása. Ötletek?

Figyelt kérdés
Akik trolkodnak, ignorálni fogom.

2013. jan. 13. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
Miről számoltak be?
2013. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:
Fy én nem egyöbli cáfolat cáfolását kértem mert ez idáig senki nem adott normális választ.
2013. márc. 19. 17:16
 43/89 anonim ***** válasza:

Az általános relativitáselméletet nehezen lehetne megcáfolni, de tovább alakítani, tovább általánosítani igen, és sokan dolgoznak ezen. nekem szerencsém volt/van erről a témáról az említett Dávid gyulánál tanulni az egyetemen, úgyhogy alaposan ki lettem oktatva a témából.

a kvantummechanikát meg semmi értelme felhozni, érdemi beszélgetést úgysem lehet senkivel folytatni a témában, aki nem mélyítette el ismereteit a csoportelméletben, folytonos csoportokban. Mert az egyben az. így nem csodálkozom, ha hülyeségeket írtok a témáról

2013. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
Hát igen, dgy-től elég sokat tanultam én is. A cáfolat már eleve reménytelen olyasvalamivel szemben, amit a kísérletek ennyire alátámasztanak, és amit az elméletek meg ennyire megerősítenek intuitíve és egymásra épülve.
2013. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 A kérdező kommentje:
Ezt most egy emberhez fűzöm aki M.Ádám nevezetű ismerősöm feszegette a témát, azóta nem beszélünk már de akkoriban nekem még mesélt a témáról, ha olvassa akkor írhatna ide.
2013. ápr. 1. 02:59
 46/89 Wadmalac ***** válasza:

Nem cáfolat, de rezeg a léc:

[link]

2013. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 A kérdező kommentje:
Megint megismétlem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi az ami alátámasztja hanem mi nem.
2013. ápr. 15. 22:13
 48/89 anonim ***** válasza:

Olyat még nem sikerült felfedezni, valószínűleg ezért nem is írt még senki ilyet. Akármit csináltak eddig a nagyon okos tudósok nagyon nagy pénzekből, minduntalan kiderült a végén, hogy az Einsteini elméletekkel pontosan leírhatóak a történések.

Mindenesetre egyesek még mindig rajta vannak az ügyön, és hála a hozzád hasonlóknak (nem bántásból!), egyhamar nem is valószínű, hogy kihalna ez a műfaj. :)

2013. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:
Jó okés, vannak kollégák de ők miket hoznak fel érvnek, pontosítok "azok kakik megcáfolnák az elméletet mit hoznak fel ellenérvnek" ? érted? nyugodtan másoljál be forrásokat, örülnék neki :)
2013. ápr. 18. 20:50
 50/89 anonim ***** válasza:
Nem hoznak fel semmit ellenérvnek. Mit nem értesz azon, hogy ezt az elméletet NAPI szinten használják a GYAKORLATBAN? Nem 12 fizikaprofesszor gondolkodik rajta az irodájában ücsörögve, hanem használják. Ez olyan, mintha azt akarnád cáfolni, hogy van gravitáció.
2013. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!