Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy bizalom az...

Mi ez a nagy bizalom az 5G-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én kívülállóként próbálom szemlélni ezt a vitát, tehát nem állok egyik oldalon sem a veszélyességét illetően. Ha viszont az a kérdés, hogy melyik oldal a szimpatikusabb nekem, akkor egyértelműen az 5G ellenzői, mert többségük nem azt nyomatja, hogy az 5G veszélyes, hanem azt, hogy elővigyázatosnak kell lenni. Míg az 5G támogatói egyértelműen a veszélytelenség mellett foglalnak állást, általában hozzáértés nélkül, és az elővigyázatosságra intőket haladásellenesnek, meg összeesküvés-hívőknek állítják be.


A Wikipédiát elolvasva bennem is felmerült a kérdés, hogy a Nemzetközi Rákkutató Ügynökségben (ami a lehetséges rákkeltő hatásba sorolta az 5G-t) mindenki hülye?


[link]


Illetve javaslom mindenkinek a Wikipédia 30-as hivatkozását megnézni és rákattintani. Not Found lesz, miközben tudjuk a HVG-ről hogy nem szokta a cikkeit törölni akkor sem, ha baromság. Rájöttek a szerkesztőségben, hogy ők csak akkor értenek az 5G-hez, amikor a veszélytelenségéről tájékoztatnak?


2020. máj. 27. 01:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan komponense nincs az 5G-nek, amit ne használtunk volna eddig is, szóval semmi nem utal rá hogy most hirtelen veszélyes lesz, ami eddig sem volt az. Minden más csak felesleges pánikkeltés, amíg az ellenzők valami bizonyítékot fel nem tudnak mutatni az ellenkezésük megalapozottságára.
2020. máj. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb energiával sugároz, mivel kisebb területet kell lefednie.

Különböző frekvencián sugároz, ami a látható fény alatti Hz tartományban van. Veszélyes lehet ha túl nagy a sugárzása, ezért melegít. De még 100x is erősséggel sem képes ezt elérni. És nem is akar olyan erős lenni.

A 2G torony sokkal erősebb, mint az 5G, velünk van 90es évek óta.

Ami veszélyes frekvencia szempontból az az uv és ami felette van. Ez közel sincs hozzá.


Pánik keltés. Negatív reklám. Idiotizmus. Emberi rosszindulat. Ostobaság. Tanulatlanság. Matek és fizika iránti kampány szerű, rasszista gyűlölet. Ezek állnak mögötte.

Még néhány amerikai, ami még az idiótáknál is veszélyesebb.


Több emberi életet veszélyeztet az 5G ellenesség, mint a világ összes radio adása együtt véve.

2020. máj. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Bezzeg ha elmegy a mobilnet kapcsolat akkor megy a sírás, hogy b@lf@$z a szolgáltató...
2020. máj. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a naívak, akik félre vannak tájékoztatva.


WC papír és élesztő is olyan mértékben fogyott, ami évekre kiszolgált volna mindenkit, mégsem volt kapható.

2020. máj. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Ezt minden héten megkérdezik de az 5G most sem nem káros meg itt írod hogy a hozzá nem értők azt mondják hogy ártalmatlan értem hogy óvatosságra intenek az összesküvés elmélet gyártók (akik jobban értenek hozzá a tudósoknál és a legtöbb egy tévét nem tud bekapcsolni)de nem lehet ráhúzni mindenre hogy rákot okoz ("vörös"husokra is azt mondták és valamiért nem okoznak rákot)
2020. máj. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
és a Wikipédia linken (amit te küpdtél le van írva hogy nem rákkeltő
2020. máj. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Bár nem értek annyira a témához, mint #1 és #2-es.

Valahol olvastam, hogy az fixálva van, hogy egy toronynak mekkora lehet a max sugárzása és az 5g -n több kis dipól antenna van mondjuk 4g-hez képest, de amit félre szoktak érteni, hogy ezek összesen x energiával sugároznak, nem pedig az, hogy most több van belőlük, akkor annyival több lesz a 4g-hez képest.


Illetve a másik fura dolog, hogy igazából, jobb lefedetség kisebb sugárzást jelent, hiszen a vevő készülék közelebb van hozzád és ha nem talál jelet kis erősítéssel, akkor nagyobbra erősít.


Várom ezen állítások megerősítését.

2020. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szóval vannak akik azt mondják hogy óvatosnak kell lenni mert csak és vannak akik támogatják mert tudják hogy milyen hatása van a frekvencia, teljesítmény az emberi szervezetre az elktromágneses sugárzás esetén, de biztos a utóbbiak a hülyék.

Bocs ha agresszívra sikeredett, de már itt is kivesézték a témát hogy miért nem káros és hogy még mindig vannak kételyek az kissé szomorú

2020. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#1-es és #2-es mutatja, hogy miért nem szimpatikusak nekem az 5G támogatói. Tudományosnak látszó választ akarnak adni, és komolyan azt gondolják, hogy ők most fizikai levezetésekkel megmondják a tutit.
2020. máj. 27. 11:56
 10/33 anonim ***** válasza:

Szimpla tényeket közöltem. Melyikkel nem értesz egyet ezek közül és miért?

1-es voltam.

2020. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!