Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A valószínűségszámítás egy...

A valószínűségszámítás egy hibás tudomány?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehetséges az, hogy egy esemény valószínűsége attól függ, hogy kitől kérdezzük?


Kérek minden válaszolót, hogy a válasza végére írja oda, hogy milyen szinten érettségizett matematikából és hányast kapott. Csak hogy tudjuk mennyire kell komolyanvenni a válaszokat.


2021. máj. 13. 14:33
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

"És ilyenek akarnak engem kioktatni."

Nem tehetek róla sajnos, hogy itt, Székelyföldön nem lehet ennél jobb jegyet szerezni. Reklamálj a Román kormánynál, ha nem tetszik.

2021. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

#20

A bemondott értékemet alá is tudom támasztani szkennel érettségi bizonyítvánnyal, de természetesem nem fogom addig megtenni, amíg nem látok rá esélyt, hogy ti magatokba néztek a bizonyítékom után.

2021. máj. 13. 15:41
 23/60 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az, hogy szubjektív valószínűség meg mi az, hogy kísérleti ág?"

Tehát még ezeket az alapfogalmakat sem ismered, de szerinted hibás egy egész tudományág? Így szerinted mennyire kéne komolyan venni a kérdésedet?

2021. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ritkajóember kérlek tartsd be az oldal szabályait és ne posztolgasd mások PRIVÁT üzeneteit. Akkor se ha szerinted "szégyenli" valója van rajta. Kérlek értékeld át erkölcsi normáidat, mert egy esetleges privát üzenet engedélynékül megosztása akár törvénysértő is lehet.
2021. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Az előző kommentemet 21-nek akartam írni.


#27

Az alapfogalom (IS) teljesen mást jelent, mint ahogy te azt gondolod.

2021. máj. 13. 15:43
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

"A bemondott értékemet alá is tudom támasztani szkennel érettségi bizonyítvánnyal, de természetesem nem fogom addig megtenni, amíg nem látok rá esélyt, hogy ti magatokba néztek a bizonyítékom után."

Miért, mi a bizonyítékod?

(Amúgy érettségi bizonyítványt én is tudok szkennelni is, meg szerkeszteni is, nem egy nagy durranás, ha értesz egy kicsit a számítógépes grafikához.)

2021. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

#29

Akkor te meg ne posztolgasd mások privát neveit és ne használj kettős mércét velem szemben.

2021. máj. 13. 15:44
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

"Az alapfogalom (IS) teljesen mást jelent, mint ahogy te azt gondolod."

Óóó, tehát nem csak matekprofesszor, hanem telepata is vagy, hogy látod a fejemben, hogy mit gondolok? :D

2021. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem megy neked ma ez a trollkodás, már kezdesz belezavarodni az egészbe, azt sem tudod már, mit kinek írsz :D
2021. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

#33

Mert mindig a perjel utáni számot nézem a válaszoknál.

2021. máj. 13. 15:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!