Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha az alacsony IQ nem szégyen,...

Ha az alacsony IQ nem szégyen, akkor miért baj, hogy szerintem mindenkinek az IQ-ját nyilvánossá kellene tenni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 21:52
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Akkor tessék reagálok:


Az általatok felhozott ellenérvek eltörpülnek amellett a szenvedés mellett, amit a magas IQ-júaknak nap, mint nap el kell viselniük az alacsony IQ-júak miatt.

2022. szept. 12. 21:29
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
#40 Tökmindegy, akkor bármi olyan adatod, tulajdonságod, amit nem szeretnél közszemlére tenni. Ilyenje mindenkinek van. Amúgy pedig messziről látszik, hogy trollkérdés, szóval hagyjuk is.
2022. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
73%
A hülyék sokan vannak, van, hogy nehéz őket eoviselni, de én úgy vélem, két dolgot lehet velük tenni: vagy ignorálod őket, vagy pénzt keresel rajtuk.
2022. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj hogy amennyi IQ teszt annyi eredmény születne egy adott embernél. Van ami a matematikára épül, van ami a zenére, történelemre, ha nem ismered akkor bukta. Szóval felejtős. Ez kb olyan mint ki a legszebb nő vagy melyik a legjobb autó, a mérce és a szempontok alapján sok jó/rossz eredmény születne.
2022. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

#44: Ne az interneten kitölthető és Facebookon terjedő semmitmondó tesztekből indulj ki, mert azok semmit sem érnek.

Valódi, pszichológus által standardizált teszt nem épít sem zenére, sem történelemre, se semmilyen lexikális tudásra és ugyanannál az embernél nem fog két jól standardizált teszt merően eltérő eredményt hozni.


Írj meg egy Mensa tesztet és rájössz, hogy nem kell hozzá csak logika, semmilyen más tudás.

2022. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

"eltörpülnek amellett a szenvedés mellett, amit a magas IQ-júaknak nap, mint nap el kell viselniük az alacsony IQ-júak miatt"

Jajj ne vedd magadra a világ baját. Látod Jézus is feleslegesen szenvedett... nem lett tőle kevesebb a bűn... Teljesen feleslegesen szenvedsz, drága barátom. Még akkor is, ha a fő mozgatórugód a kevélység.

2022. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:
100%
Nem úgy alakul az életed, ahogy szeretnéd, nem érted miért, kitöltöttél egy IQ tesztet, aminek az eredménye kicsit magasabb lett az átlagnál, "rájöttél", hogy ez az oka mindennek és most a gyakorikérdéseken mutatod meg, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter? :)
2022. szept. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
szerintem elég lenne annyit megkérdezni, hogy több-e az íkúd, mint a fogad.
2022. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ezek ha elmennek egy IQ tesztre, boldogan jönnek ki, hogy "szerencsére negatív lett" :D
2022. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Én ezt nem gondolom és pláne nem mai Magyarországon. Például az enyém átlag feletti és egyik barátomé átlagos. Egyszerre csináltattuk, nekem ugyanazt az értéket megerősítették még valahol. Emellett iskolázottabb vagyok, de ez sem jelent semmit. Én több dologba ásom bele magamat, több dolog érdekel, nyitottabb vagyok, még mindig tanulnék, STB. Ő más dolgokban ugyanúgy okos vagy okosabb is, de zárkózott. Például: Én A-D közti témákhoz értek, E-től már nem a világom, ő D-től F-ig okosabb.
2023. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!