Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet visszafelé gondolkozni?

Lehet visszafelé gondolkozni?

Figyelt kérdés
Most volt egy humorkérdés, visszafelé menne az idő.Arra vagyok kíváncsi ,ha vissza felé menne az idő, akkor csak egy folyamat zajlódna le, vagy lehetne e benne önálló gondolat, amivel a múltat visszafelé cselekvéssel változtatunk.Mivel ha előre megy az idő és úgy van önnáló gondolata az embernek, úgy ha visszafelé menne az idő ,úgy is kellene h legyen önálló gondolata.Vagyis a múlton is tudna változtatni.
2023. aug. 5. 08:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Így működik az agy hogy az idő előre telik, a többi hogy az idő megáll vagy visszafele halad egy kocsmai beszélgetésnél remek téma lehet, de a tudománynak nem sok köze van hozzá.

Az agyműködést a fizika törvényei meghatározzák, ebbe bele tartozik az idő iránya is és pont.

2023. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Jó, jó, egy két helyen tévedtem, mert ezt ma kezdtem el fejtegetni.De ez a jó benne.Kijavítjuk egymást.
2023. aug. 5. 22:58
 33/36 anonim ***** válasza:

@22:58

No comment.

2023. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
De ezt hol írja ,h az idő iránya csak egy irányba mehet?A föld is volt már lapos, azon ma már nevetünk.Szerintem ilyen nincs ,h csak így lehet...de jó, mindegy.
2023. aug. 5. 23:01
 35/36 A kérdező kommentje:

Ooo bocsánat, Einsteinkém.Azt hittem te sem tudsz mindent.:)

Látod én tévedek.Ezek szerint te nem.

2023. aug. 5. 23:03
 36/36 A kérdező kommentje:
Na de mindegy.A lényeg ,h amint a játéknak vége, a zsíroskenyérrel együtt be lesztek perelve mind.;)
2023. aug. 5. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!