Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Goldbach-sejtés?

DK-s kérdése:

Goldbach-sejtés?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre szeretnék választ, hogy szerintetek hová érdemes vagy szabad fordulni, ha sikerült bizonyítanom a Goldbach-sejtést?


Nincs hiba, nincs tévedés, mert annyira egyszerű a bizonyítás, mint egy faék. Röhögni való, hogy eddig senkinek nem jutott eszébe a helyes megközelítése a kérdésnek.


Tehát nem trollokkal és hitetlenkedőkkel szeretnék vitázni, mert a konkrét bizonyítás egyenlőre nem publikus.


febr. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok holdkóros szaladgál ugyanezzel, hogy ők bizonyították valamelyik legendás sejtést, csak nem mutatják meg / pénzért mutatják meg, stb. Hiába vennék meg sokan egy helyes bizonyítás szerzői jogát, nehéz összehozni, mert nem jutsz túl egyetlen valamire való vevő Spam mappáján sem.

Itt egy jobb ötlet, és még csak a dicsőségről sem kell lemondanod: keress egy fogadóirodát, akik csinálnak request-a-bet fogadásokat. Ha te, nímand Kovács Pistike, megnyered a Fields-érmet, egymillió dollár üti a markodat. Ez még egy nevetségesen szűkmarkú 1000/1 oddson is csak ezer dollárodba kerül.

Utána kirakod a bizonyításodat Youtube-ra, arxiv-ra, akárhova, és megvárod a garantált Fields-érmet. Közben a sztár-státuszodat kihasználva csinos fellépési díjakért haknizol konferenciákon, hogy eléldegélj addig is, amíg megjön a pénz. Vagy épp fordítva, Twitteren nyilvánosan alázod a matematikusokat és a tudományos establishmentet, ami a Goldbach-sejtés bizonyítójaként kultikus figurát csinál belőled a jól monetizálható altright/konteós közegben. Kommentelésen kívül semmit nem is kell csinálnod, a közönség és a szponzoráció magától fog megtalálni.

febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

#11-nek:


A Fields érmet csak 40 alatti, már bizonyított személynek adják, tehát ezt buktam.


Más?

febr. 5. 15:12
 13/43 A kérdező kommentje:

Ismét #11-nek:


És én nem pénzért akarom megmutatni. Én átadom az elsőség jogát.


A plágium elleni védelemről gondoskodtam, tehát ellenőrizhetővé teszem a bizonyítást.

febr. 5. 15:14
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben bevinném a levezetést valamelyik egyetem matematika tanszékére, és több matematikus jelenlétében bemutatnám.
febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#14-nek:


Akkor viszont elveszteném az elsőség jogának értékesítési lehetőségét.

febr. 5. 15:25
 16/43 A kérdező kommentje:

Ismét #14-nek:


Kezdem megérteni a "holdkórosokat".


Inkább jöjjön velem a sírba, minthogy felebaráti szeretetből tegyem közkinccsé egy több, mint egy évtizedes munka eredményét.

febr. 5. 15:28
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok.

Bocsi, nem olvastam el amit később írtál, csak az eredeti kérdést. Azt hittem a dicsőség érdekel (utcát nevezzenek el rólad, kitüntetések sora stb.).

febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

#17-nek:


A dicsőség megszerzése rettenetesen egyszerű lenne. De "pénzből élünk".

febr. 5. 15:32
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
#12: Te tényleg ennyire nem tudsz mit kezdeni az egyetlen garantált lóvét hozó ötlettel? Akkor ne a Fields-éremre kösd a fogadást, hanem közvetlenül a Goldbach-sejtés bizonyítására. Vegyél egy repülőjegyet Londonba, taktikusan dobj be néhány felest egy kocsmában, menj be egy bookmakerhez, mutasd be nekik az alkoholtól bűzlő 40+os fizimiskádat, és közöld velük, hogy te fogod bizonyítani a Goldbach-sejtést, de először felraknál rá 1000 fontot és kérnél egy visszaigazoló szelvényt kerek 1 millára. Még az aznap esti géppel hazajöhetsz.
febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide kiírod és rendben van a bizonyítás, akkor életed végéig vidáman megélsz annyi állasajánlatot fogsz kapni. Szerintem csak a sztori megér 1 millió dollárt, a rengeteg megkeresés hakni és egyebek meg bőven 1 millió dollár felett hoznak. Ha ilyet tudnék, akkor simán kipakolnám ide és enyém lenne a világ.
febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!