Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Goldbach-sejtés?

DK-s kérdése:

Goldbach-sejtés?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre szeretnék választ, hogy szerintetek hová érdemes vagy szabad fordulni, ha sikerült bizonyítanom a Goldbach-sejtést?


Nincs hiba, nincs tévedés, mert annyira egyszerű a bizonyítás, mint egy faék. Röhögni való, hogy eddig senkinek nem jutott eszébe a helyes megközelítése a kérdésnek.


Tehát nem trollokkal és hitetlenkedőkkel szeretnék vitázni, mert a konkrét bizonyítás egyenlőre nem publikus.


febr. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

18042-nek:


Nem kell bizonygatnod. Kíváncsi voltam hogy van -e valami halvány fingod róla, ezért benyögtem egy orbitális b'romságot, és vártam a reakciót. 😉


#39-nek:


Mert neked pontos ismereted van ez ÉN képzettségi szintemről. 🤣🤣


#40-nek:


Nem vagy képes értelmezni a leírt betűk sorából kialakuló szavak jelentését? Vagyis nem megy az ÉRTŐ olvasás?!


Rohadtul nem érdekel hogy ki-mit hisz arról, hogy megoldottam -e? Olvasd el újra-újra, és újra a kérdést, hátha eljut az agyadig az ÉRTELME!

febr. 7. 18:16
 42/43 anonim ***** válasza:
76%

"ezért benyögtem egy orbitális b'romságot, és vártam a reakciót"

Az igen! Utoljára kisiskolás koromban hallottam ehhez hasonló béna kifogásokat, amikor valaki lebukott, hogy tudatlanságában hülyeséget beszélt :D

febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
77%

42

Trollok ezt szokták amúgy csinálni

febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!