Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Goldbach-sejtés?

DK-s kérdése:

Goldbach-sejtés?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre szeretnék választ, hogy szerintetek hová érdemes vagy szabad fordulni, ha sikerült bizonyítanom a Goldbach-sejtést?


Nincs hiba, nincs tévedés, mert annyira egyszerű a bizonyítás, mint egy faék. Röhögni való, hogy eddig senkinek nem jutott eszébe a helyes megközelítése a kérdésnek.


Tehát nem trollokkal és hitetlenkedőkkel szeretnék vitázni, mert a konkrét bizonyítás egyenlőre nem publikus.


febr. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

#20-nak:


Most már csak azt próbáld elmagyarázni hogy mi hasznom lenne belőle, ha IDE kiírom. Valaki koppintja, aztán mehet a "bunyó"? Pereskedjek életem végéig?

febr. 5. 18:13
 22/43 A kérdező kommentje:

Ismét #20-nak:


Emlékeztetlek egy korábbi megjegyzésemre:


Olyan egyszerű a bizonyítás, mint egy "faék". Egy intelligens, 8. osztályos is simán megértené.


Hogy hogyan lehet az hogy ha ennyire egyszerű, akkor eddig miért nem jött rá senki? Ezt ne tőlem kérdezze senki.


Mióta rájöttem a magyarázatra, azóta én már tudom ennek az okát, de ezt sem árulhatom el. A megoldás konkrét módja lenne.

febr. 5. 18:16
 23/43 anonim ***** válasza:

22

Azért neked is 10 évbe kellett, hogy rágyere, szóval ne nézd le ennyire a többi embert. A matematikusok legtöbbje esélyes, hogy közel nem foglalkozott ezzel ennyit.

Amúgy a 19-es ötletét is elvetetted?

febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

#23-nak:


És egy bukméker fogadást is fog kötni fenntartás nélkül a Goldbach-sejtésre. Feltéve, hogy egyáltalán van valami fogalma róla, hogy mi az. És ha tudja hogy mi az, akkor nem lesz picit sem furcsa. És ha ezeket a buktatókat is megugrottam, akkor ki is fog fizetni egymillió fontot.


Ez nagyon életszerűtlen.


Egyébként nem nézek le senkit. Félreértettél valamit.


A sok "nagyeszű" matematikus agyon-bonyolizált, hangzatos kifejezéseket használó megközelítések tucatjaival próbálkozott már, és közben elfelejtették használni a józan paraszti eszüket.


Nem látták a fától az erdőt.

febr. 5. 18:30
 25/43 A kérdező kommentje:

Ismét #23-nak:


Azt a tizen-valahány évet pedig nem kell szó szerint érteni.


Kb 15 éve minden nap 2 órával előbb kelek fel mint kellene (4-kor), és ezt a két órát cigi és kávé társaságában elmélkedéssel töltöttem, miközben sokszor jegyzeteltem. Én is abban hibáztam nagyon sokáig, hogy bizonyos megközelítéseket kapásból elvetettem, mivel úgy gondoltam, hogy azok túl nyilvánvalóak, tehát már más is rájött volna.


Túlbecsültem a "másokat".

febr. 5. 18:36
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

„Túlbecsültem a másokat”

Csak azért, mert még nem értekeztél a témáról U. Xorterrel, lehet, hogy ő ezt a problémát már rég megoldotta. Vedd fel a kapcsolatot U. Xorterrel, bár mostanában ritkábban osztja meg magasröptű gondolatait velünk.

febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
75%
Öreg, tényleg azt hiszed, hogy az 1000 fontodért nem hajol le bármelyik request-a-bet bookmaker, aki abból él hogy ilyen degenerált f*szságokra ad ajánlatokat? Ezek jó része veled ellentétben matek szakon végzett, és a Wikipediát se kell megnyitnia, hogy röhögve megírja az egymillió fontos szelvényedet. Ne pampogj, vedd meg a repülőjegyet, aztán majd beszélünk.
febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Gugu Gabor ***** válasza:
Csak pusztán kíváncsiságból, milyen összegre gondoltál?
febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy senki sem kap az alkalmon és fizet neked, ez ugyanis szélhámosság. A törvény bünteti. Akivel üzletelnél már kapásból megcáfolná és mivel nem tudja, hogy nem értesz lópikulát sem a matematikához jól el is verne, mert azt hinné átvered
febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#27, és #29-nek:


Már a kérésben jeleztem, hogy nem trollokkal és hitetlenkedőkkel akarok vitázni.


Nem is fogok.



Gugu Gabor-nak:


50 milla. Forint.

febr. 6. 18:16
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!