Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Goldbach-sejtés?

DK-s kérdése:

Goldbach-sejtés?

Figyelt kérdés

Arra a kérdésre szeretnék választ, hogy szerintetek hová érdemes vagy szabad fordulni, ha sikerült bizonyítanom a Goldbach-sejtést?


Nincs hiba, nincs tévedés, mert annyira egyszerű a bizonyítás, mint egy faék. Röhögni való, hogy eddig senkinek nem jutott eszébe a helyes megközelítése a kérdésnek.


Tehát nem trollokkal és hitetlenkedőkkel szeretnék vitázni, mert a konkrét bizonyítás egyenlőre nem publikus.


febr. 5. 12:23
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#29-nek:


Mivel nem figyeltél, ezért elmagyarázom még egyszer:


Plágium ellen bevédtem magam, de pénzt akarok belőle. Ezért ha valaki leülne alkudozni, annak a rendelkezésére bocsájtanám a bizonyítást hogy szakemberrel ellenőriztesse. Plágiummal próbálkoznia eleve értelmetlen lenne. Ő beégne, ha tudnék akkor büntetőeljárást is akasztanék a nyakába, és meg buknám a lóvét, és kapnám helyette az elsőséget, "dicsőséget".


Tehát én semmiképp sem vesztenék, ő pedig semmit sem kockáztatna.

febr. 6. 18:21
 32/43 anonim ***** válasza:

Tehát aki konkrét megoldást mutat be, hogy hogyan tehetnéd pénzzé, amit szeretnél (feltéve, hogy valós a dolog, nyilván), az neked hitetlenkedő troll?

Vajon miért nem csodálkozom, hogy egy újabb kérdezőnek csak a szája volt nagy a semmire...

febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A múltkor meg valaki itt a Riemann sejtést bizonyította be, nem lepődök már meg semmin :D

Egyébként mutasd meg Klárika nénédnek, biztosan értékelné... "fiacskám hát elment az őszöd?"

febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

#32, és 33-nak:


Olvassátok el figyelmesebben a kérdést.


"Tehát nem trollokkal és hitetlenkedőkkel szeretnék vitázni,"

febr. 6. 20:54
 35/43 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már, lehet, hogy a DK nem azt jelenti, amire gondoltok:

[link]

DK21 októda, a régi telepes rádiók keverőcsöve volt. Ha a konkrét probléma bizonyítása nem publikus, akkor mi alapján higgyük el, hogy bizonyítottad? Jó, mondjuk én elhiszem, hogy bizonyítottad, de minek alapján higgyem el? A matematika nem hit kérdése.

U. Xorter jelentkezz! Itt van egy neked való matematikai probléma.

febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

18042-nek:


Én senkit nem kértem hogy higgye el, legalábbis nem ez volt a kérdés.


Ha úgy jobban tetszik, akkor nevezzük hipotetikus kérdésnek hiszen lényegében az is, mivel a bizonyítást nem publikálom. Legalábbis nem ezen az oldalon.

febr. 6. 21:05
 37/43 A kérdező kommentje:

18042-nek:


Az pedig miből gondolod, hogy a DK21 konkrétan telepes rádiók csöve volt?


A 90-120V közötti katód-rács nyitófeszültség nem igazán ideális egy telepes cuccnak.

febr. 6. 21:12
 38/43 anonim ***** válasza:

„Az pedig miből gondolod, hogy a DK21 konkrétan telepes rádiók csöve volt?”

Nem gondolom, hanem tudom.

Orion 146:

[link]

[link]

Orion 246:

[link]

[link]

Orion 444B:

[link]

[link]

Philips 56B:

[link]

[link]

Ez pedig elég meggyőző:

[link]

DK 21 battery octode. Az 1,4 V fűtőfeszültség és a közvetlen fűtés telepes csőre utal.

„A 90-120V közötti katód-rács nyitófeszültség nem igazán ideális egy telepes cuccnak.”

Ez teljes tévedés, a 90-120 V nem a katód-rács nyitófeszültség, hanem az anódfeszültség a katódhoz képest. A telepes csövek szokásos anódfeszültsége: 45, 67,5, 90, 120 V.

febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Te nem vagy olyan képzettségi szinten, hogy meg tudd ítélni, hogy jó a firkálmányod. Innentől kezdve ez bizony szélhámosság.
febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Persze, kisfiam, neked, egyszerű Kovács Jánosnak, sikerült megoldania egy 250 éves matematikai problémát de ide kell írnod, hogy mit is csinálj. Gyenge trollkodás. Ülj le, egyes!
febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!