Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért tombol a transzfóbia a...

Miért tombol a transzfóbia a tudományok témakörben?

Figyelt kérdés
Itt azért illene nem érzelmekből válaszolni (transzfóbok), hanem a tények és valóság alapján.

febr. 14. 10:01
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
70%

"Na, ez a széljobberség bevallása. Sosem történt ilyen. Republikánus morális pánikok, na azok történtek."


Lia Thomas.


"By the conclusion of Thomas's swimming career at UPenn in 2022, her rank had moved from 65th on the men's team to 1st on the women's team in the 500-yard freestyle, and 554th on the men's team to 5th on the women's team in the 200-yard freestyle."


Szerinted ez őszintén fair volt a UPenn női úszócsapatának a többi tagjával szemben?

febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
48%

#35


,,Még jó hogy fogalma sincs hogy melyikhez áll közelebb, és egy random tippel eldönti más helyett…"


Nem hasraütés szerűen megy:D

Biológiailag vizsgálják meg hogy melyik nemhez áll közelebb. Tudod az orvosok nem érzelmek alapján döntenek

febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
79%

#38


Itt senki sem gyűlölködött. Mindenki kulturáltan fejtette ki a véleményét és egyetlen mocskos transzok pusztuljanak mondat sem hangzott el vagy bármi ehhez hasonló. Egyedül te vagy felháborodva mert nem azt a választ kaptad hogy mindenben támogatni kell a transzokat

febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

“Biológiailag vizsgálják meg hogy melyik nemhez áll közelebb. Tudod az orvosok nem érzelmek alapján döntenek”


Azt a ku… ha tudnád, mekkora ökörséget írtál.


Itt a részemről vége is, mind tagadjátok a valóságot és tippetek sincs, miről beszéltem.

febr. 16. 17:36
 45/48 anonim ***** válasza:
57%

#44


Mert szerinted akkor hogyan döntsék el? Adjanak a kezébe játék autót meg Barbi babát és amelyikkel játszik az lesz?:D


70%-ban fiú, 30%-ban lány, de a Barbie babával többet jàtszott szóval legyen lány. Vagy szerinted csak hagyják hogy fejlődjön úgy ahogy van? Az meg nem baj hogy elcseszett lesz mire kitalálja hogy mi akar lenni

febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 Kólauborkával ***** válasza:
65%

Itt kérdezö te vagy az egyetlen aki ökörségeket írkáp és személyeskedik.

A csigák hímnösek igen, végaö esetben önmaguk megtermékenyítésére is képesek, de az ember nem ilyen lény. Mi megszületünk adott nemi tulajdonságokkal és kész. Tény, hogy a plasztika sokat tud a külsön változtatni, de attól még fizikailag az a nemü ember marad.

Csak azt fejtsd ki nekem, hogy miben különbözik ez attól, ha én mondjuk helikopternek képzelem magam? Mert szerintem semmiben. Nem kell azon megsértödni, hogy ez egy mentális betegség (ami egyébként nem szégyen), de hiába szajkózod, hogy a férfi nem erösebb a nönél, hormonterápia után még gyengébb is, amikor a valós tények nem ezt mutatják.

Mondhatod azt is, hogy a gravitáció igazából tol és nem vonz, csak amikor a gyakorlat megcáfolja az állításodat, el kellene kezdeni gondolkodni mondjuk.

febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
51%

Hát, sok visszaélés van a témával kapcsolatban, én ezt mondjuk valóban utálom. Hihetetlen pofátlanság pl. kuki nélküli férfiként nőkkel versenyezni bármilyen sportágban. Itt látszik, hogy a pénzről van szó, semmi másról.

Az nem tudom, hogy mennyire igaz, amit a jobboldaliak mondanak, hogy bizonyos országokban nagyon rámennek arra, hogy az egész fiatalokat próbálják rádumálni, hogy ők bezzeg át akarnak műtődni, és ezt hamariban el is intézik, akár a szülők ellenében. Nem tudom, hogy ez igaz-e, de azt mondjuk igen, hogy ha pénzről van szó, az emberek bármilyen mocsokságra képesek, akár erre is.

Az is felháborító, hogy ha egy csávó átműtteti magát és nőként öltözködik, és mondjuk elkezdünk randizni, mert nem jövök rá, és ő elvárja, hogy én nőként tekintsek rá. Hát bocsi, de ez elég egyoldalú így, és egyáltalán nem fair.

Amúgy a gyerekek szexuális felvilágosítása fontos szerintem, tehát a fidesz túlzásba vitte, hogy ezt túlságosan tiltja. Kérdezhessenek, ha valaki úgy érzi, hogy másik nemű, mint amivel született, az 18 éves kora után ha gondolja, hát műttesse át magát, de gyerekek ne, mert még megítélni sem tudják, illetve a szexualitás kialakulásához is kell idő.

márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jobbosok mondják, csak olvasni kell angolul. Olvass minden oldalról, minden irányból véleményeket az angolszász világból és lőn világosság. Az, hogy ez nem a mi problémánk, hanem az övék, az csak annyiban igaz, hogy még. De volt már olyasmi a XX. században, ami nem szivárgott be hozzánk a "nyugatról"?
márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!