Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha rémálmaim...

Szeretném, ha rémálmaim lennének, de hogyan?

Figyelt kérdés
Annyira kiváncsi vagyok az ilyesmire,nagyon érdekel vagy milyen is alvajárni vagy esetleg irányitani az álmom :).

2012. szept. 28. 19:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyira örülök,hogy ennyi sok embert érdekelnek az ilyen témák :).
2012. szept. 29. 21:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Éjjel 11kor zabálj be nagyon durván,aztán nézd meg az Ördögűzőt vagy a Recet,és egyedül legyél otthon:D

Garantáltan össze fogod magad pisálni:D

2012. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nap,hogy zabálhatok amennyit csak akarok xD,mert utána törvény!:D...amugy mindig sokat zabálok este :)...az Ördögűzőt láttam a Rec-et még nem,de szerintem semmi haszna nem lesz...horror nem fog ki rajtam,bármit nézek semmi hatása,és nagyon zavar,mert szeretnék már látni egy olyan horrort,amelytől tényleg összepisálom magam :D.
2012. szept. 30. 12:37
 14/14 anonim ***** válasza:
A rémálmokat a mellkasra húzódó nyomás képezi. Ez egy tudományos alap,gondoltam megosztom hátha segít. (Én nem tudtam nyomást gyakorolni :D)
2012. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!