Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Egyiptomba voltam és a sivatag közepén volt egy bolt.Bementem és mikor távozni szerettem volna engem meg a pasit aki ott volt megakartak ölni a pasit kényzeritették h nyalja ki a szőke csajt(durva álom xD)...a fekete pedig kiakart nyirni engem...és bevitt a szobába ilyen iroda féleség volt...aztán nem naon emlékszem már h de megöltem...meg még egy csomó embert és nagyon nehezen kiszabadultam...aztán a sivatagba ahogy mentem,rendesen éreztem mennyire kivagyok száradva stb...nagyon nehezen megtaláltam a várost ahol lakok(qrva meleg volt)...egy ideig ott éltem,bár féltem és csodálkoztam h nem jönnek értem az emberek...aztán jött egy nagy földrengés és a városnak koniec...muszály voltam visszamenni az épületbe...nem tudtam hová menni,ott pedig volt repülő na de8...bementem a boltba,megültem a szőkét....és beáltam a helyébe,nah szal felvettem azt a ruhát meg sapkát...majd bementem a fekete szobájába és az ablaknál láttam h jön(ujra élesztették,ez gondolom onnan jött h néztem az elfen liedet xD)én elbújtam,aztán behozták a pasit az nagyon magyarázott vmit neki én pedig kitekertem a nyakát(de rendesen éreztem milyen nehéz mintha igazából ezt csinálnám...aztán a pasi eltünt bejött vmi ellenőr és annak is...aztán észlelték h vmi baj van elkeztek rámfele támadni,nagyon nehéz volt onnan kiszökni de éreztem a feszültséget is rendesen...nagyon durva volt mintha tisztára átélném...de aztán nem tudom hova mentem,mert felkelem :/...

2012. okt. 14. 14:41
 1/7 Jázi&Csenge válasza:

Ezt miért nem az ezotéria részhez írtad? Ott talán többen tudnának segíteni. Nem tudom, mit jelenthet, talán azért öltél meg ennyi embert, mert sok benned a düh valami miatt, azért lehettél a sivatag közepén mert magányos vagy, meg hasonlók. Esetleg Egyiptomról olvastál, láttál róla filmet, vagy oda vágysz és azért lehettél ott, meg szeretsz vásárolni, vagy hiányzik vmi az életedből azért mentél boltba...

szólj ha valamit eltaláltam:)

2012. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a dühöt és a magányt eltaláltad...az egyiptomit nem igazán :).

mostanság elég erőszakos álmaim vannak...a múltkor pl.Jackie Chan lánya voltam és megöltem a pasim(élőbe nincs xD):/...meg azelőtt egy cipős boltba voltam és csizmát loptam :DD.

2012. okt. 14. 17:19
 3/7 Jázi&Csenge válasza:

Hehehe:D nekem mostanában uncsi álmaim vannak...chipset eszek csokival meg hasonlók...bár lehet nem is kéne durvább álom:)

a bolt valamit jelképez...mondom,esetleg nem hiányzik vmi/vki az életedből? :)

2012. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de igen...a legjobb bnőm :/...egy pasi :/...és sok cuccot akarok XDDD.
2012. okt. 14. 19:40
 5/7 anonim válasza:
nekem is hiányzol :D de ember szülinapomon úgy is jössz nálam mit sírsz ? XD
2012. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

LOL Dia :D.

ok-ok megyek ne félj :*.

2012. okt. 14. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt álmodtad hogy a sivatagban vagy ami nagyon meleg és ki vagy száradva... nos ez azért lehet mert a valóságban éjszaka szomjas voltál és/vagy meleged volt. Sok embert megöltél? --> Mostanában nem alakul valami jól a "társadalmi" életed, sokat vagy ideges az emberek miatt. Jah igen és az hogy szex volt az álmodban az természetes, főleg ebben a korban (14-16 évesre tippellek max.). Gondolom még szűz vagy.


Kíváncsi vagyok a véleményedre!

2012. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!