Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az interneten található...

Az interneten található skizofrén teszteknek van némi valóság alapjuk?

Figyelt kérdés

Például itt van ez a tehenes teszt: [link]

Nekem elsőre nem esett,hogy mit ábrázol a kép,de amikor a végén megmutatták,azóta akárhányszor megláttom,mindig láttom a tehenet...

Ez jelenthet problémát?



2017. júl. 25. 13:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez szerintem hülyeség, nem hinném hogy egyetlen egy kép alapján meglehetne ilyet állapítani.
2017. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
A skrizofrémia tudathasadásos betegség, nem hinném, hogy amiért tehenet látok, az vagyok.
2017. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Na ez tutira nem elég egy ilyen értékeléshez.

Azt a tehenet elsőre meglátni olyan vizuális képesség kell, ami esetleg meglehet skizofréneknek meg egészséges embernek is, esetleg eltérő arányban a skizofrének javára, de semmiképpen sincs döntő értéke.


Egyébként utólag már szerintem mindenki elsőre kiszúrja a bocit.

Ez a legtöbb optikai trükkel így van.

2017. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy marhaság.
2017. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szerintem hülyeség =D Egy internetes kvíz nem hiszem, hogy eltudja dönteni, hogy skizofrén vagy-e
2017. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, de inkább linkelj ilyeneket olyanoknak, akiről azt gyanítják hogy skizofrén, mert a pszichológusok is r0h@de'k0k tudnak lenni.
2017. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Érdekes nem tudtam vele kapcsolatban erről a dologról. Abszolút megbízhatónak és nagyon okosnak tartom őt, elgondolkodtató ha ő mondja, nem tudom elhinni hogy egy ilyen kaliberű ember egy hülye hazugságot venne a nyakába."


Tehát, ha tehenen kívűl bármit belelát, az normális, de ha tehenet az biztosan skizofrénia. Aha :XD.

2017. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Kiegészítésként hozzáírnám : aki lovat, tengert, kutyát vagy bármi egyéb dolgot vél felfedezni a homályos képeken, az semmi másra nem utal,minthogy az ember remek fantáziával rendelkezik"


Tehát, ha tehenen kívűl bármit belelát, az normális, de ha tehenet az biztosan skizofrénia. Aha :XD .

2017. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Én p*nát látok a képen.
2017. júl. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves közönség! Mivel a kérdés a tudomány kategóriában jelent meg, talán érdemes rá válaszolni. Általában úgy gondoljuk, hogy a skizofrénia a dopamin szint zavaraként írható le, az agyban ilyenkor lejátszódó folyamatok nagyon hasonlítanak ahhoz, ami normális emberekben fantáziáláskor történik. Ezek után azt hiszem, mindenkinek logikus, hogy aki keveset fantáziál, az már kigyógyult a skizofréniából, vagy meg sem betegedett.
2017. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!