Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az interneten található...

Az interneten található skizofrén teszteknek van némi valóság alapjuk?

Figyelt kérdés

Például itt van ez a tehenes teszt: [link]

Nekem elsőre nem esett,hogy mit ábrázol a kép,de amikor a végén megmutatták,azóta akárhányszor megláttom,mindig láttom a tehenet...

Ez jelenthet problémát?



2017. júl. 25. 13:33
1 2
 11/17 Wadmalac ***** válasza:

Skizofréneknél erősebb a pareidolia?

Mert ez szerintem NEM simán fantáziálás.

2017. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lényegében erről van szó.
2017. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Válaszolnátok a kérdésemre rendesen?
2017. júl. 26. 16:12
 14/17 Wadmalac ***** válasza:

Megtörtént, többszörösen.

Szájbarágósabban kell?


Nem, nem vagy skizofrén, aki már egyszer meglátta benne a tehenet, az utána mindig meg is fogja látni. És még ha elsőre láttad volna, sem lenne biztos, hogy skizofrén vagy, mert az ehhez szükséges agyi vizuális képesség nem skizofrén emberekben is meglehet.

2017. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én ezen az oldalon már megkaptam, hogy skizofrén vagyok, meg hogy műmájer stb. Régebben kiírtam a fiam problémáját az ő nevében. Aztán kérdezték, hogy mi baj származhat abból, ha katonai egyenruhában járnak színházba. Leírtam, hogy mi a rangom és, hogy én is abban szoktam oda menni. Erre rengeteg idióta fent akadat ezen és megkaptam, hogy mit keres itt egy ilyen magasrangú tiszt, meg igénytelen, feltünési viszketegségben szenvedő sikzofrén vagyok. Nos nekem se tilos ide fel jönni. De természetesen mindenki azt hisz amit akar. 42/F rangot nem adok meg mert még skizofrén leszek.
2017. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ez a teszt egy hülyeség. Aki állat barát észre veszi benne a tehenet. A skizofrén nem a tehenet, hanem az arcot veszi észre. De mit tudhatok én? Csak egy skizofrén tiszt vagyok. Ami kizárja a lehetőségét, hogy az legyek és a fegyvertartási engedélyemnek is búcsút mondhatnék. Szóval aki azt mondja skizo vagyok az teljesen idióta.
2017. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Wadmalac ***** válasza:

Óvatosan, ha azt hiszed magadról, hogy mindenki skizofrénnek néz, az már paranoia.

:D

2017. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!