Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért érdekli az embereket,...

Miért érdekli az embereket, hogy jártunk-e a Holdon, vagy sem?

Figyelt kérdés
Befolyásolja az életünket valamilyen formában? Engem például teljes mértékben hidegen hagy. Nem tudom, ti hogy vagytok vele?

2018. szept. 2. 15:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
#9/10!!!
2018. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Tislerics Máté ***** válasza:

#10! Ne tegyél úgy, mintha furcsa lenne az első Holdrasszállás ténye. Te vagy, aki ellenvéleménnyel jön ide.


Mondanám, hogy bizonyítsd állításod, de mivel én sem tudom és te sem, ez már így marad. Hiába linkelem be neked az Apollo-11 wikipédiáját vagy kismillió adatot, felvételt, stb. úgysem hinnéd el.


A megmaradt ezszközöm, már csak Occam borotvája. Kélerek tanulmányozd ezt a filozófiai elvet. Sokat fog segíteni az további életedben! :)


[link]

2018. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

#12! Ne tegyél úgy, mintha nem tudnád, hogy ez az egész világ egy nagy átverés, úgy ahogy van!

Érdekes, egyébként. Most miért nem járunk a Holdra? Ha 69-ben sikerült, akkor 2018-ban ez mâr gyerekjátéknak kellene, hogy legyen.

2018. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Tislerics Máté ***** válasza:

#13! Én nem gondolom, hogy átverés minden. De nem is zavar, hogy hiszel az összeesküvés elméletekben. Nem szoktam ilyenekben hinni, mert szerintem gyerekesek és csak a butácska emberekre jellemző dolog. Én inkább próbálok az értelmiség része lenni. Nekem a tudományos konszenzusok hitelesek.


Ha érdekel, hogy miért nem indulnak Hold missziók, nyugodtan nézz utána. Itt a Gyk-n is sokat tárgyaltuk már. Biztos el fogod hinni, mert az összeesküvés elméleteket is elhiszed. Vagy csak azt fogadod el, ami tetszik? Remélem nem, mert akkor sajnos meg fogsz rekedni a mostani szinteden. Inkább szerintem a bizonyítékokat keresd, az mindig bejön. Lásd: tudományos eredmények. :)

2018. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
23%

#14!


Nem tudtam,hogy értelmiségivel állok szemben,bocsánat!


Egyébként,ha már az összeesküvés elméleteknél tartunk és a Holdnál járunk,akkor pont ide passzol J.F.K.!!!

Ott is egyértelmű,hogy szemből kapja a végzetes találatot,mégis megpróbálják bemagyarázni,elhitetni az ellenkezőjét.Szóval.....de említhetnénk 2001.09.11-t is ugye??Szerinted,ott is minden rendben történt,igaz?


Csak magamat tudom idézni:"Ne tegyél úgy, mintha nem tudnád, hogy ez az egész világ egy nagy átverés, úgy ahogy van!"

2018. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
retard detected
2018. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Miért nem járunk a Holdra? Miért nincs a Concorde-nak utódja? Stb stb.. Mert minek? Drága, nem éri meg, semmi értelme.

Ma is el tudnának menni az amcsik a Holdig,semmilyen technikai akadálya nem lenne. Csak az a kérdés ki fizetné a számlát.


(én miért lettem lepontozva az előzőnél?)

2018. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
5%
Valószínűleg azért mert olyan sok idő telt el azóta hogy nem terveztünk ehhez hasontót és ennyi év távlatában ekkora technológiai fejlődés birtokában még egy marsi utazás is súlyos gondokat okozna. Tehát ezért.
2018. szept. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Tislerics Máté ***** válasza:
31%

#15! Köszönöm, hogy az értelmiség részének tekintesz!


A világban vannak rejtélyek. 9/11, J.F.K. ezek olyan események, amelyek tartalmaznak még ma is némi kérdőjelet. Van fogalmad arról, hogy hány lezáratlan ügy van a rendőrségeken? Vannak dolgok amik nem megismerhetőek, mert a bizonyítékok nem állnak még rendelkezésre. Vagy megsemmisültek örökre.


Te képtelen vagy megkülönböztetni a tényeket, a misztikumtól. Lehet, hogy még fiatal vagy, és ezért van ez nálad. Hidd el régen nekem is nehezemre esett ez.

Nem vagy egyedül a fogyatékosságoddal. Sok gyermek és felnőtt is így éli az életét.


Segíteni nem fogok tudni. Ez nem olyan dolog, amit elmagyaráz az ember aztán a másik megérti. Sokat kell tapasztalnod, tanulnod, szemlélődnöd. Annyi tanácsot talán adhatok: Mindig próbálj logikusan gondolkodni. Ne hallgass az érzelmeidre, ha az igazságot kutatod. :)

2018. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#19!


Értelmiséginek csak te tartod magad!Tudod,ez olyan dolog,mint aki pl: a felső tízezerhez tartja magát,de csak tartja,tudod?De nem az!!!!

Attól,hogy talán van tegyük fel egy-két diploma a kezedben,attól még az nem jelent semmit!

És kérlek,a tudományos dumáddal ne fáraszd a népet,ha kérhetem,jó?!

Látszik is,hogy az a sok-sok tudományos dolgok,az eszedre mentek.Teljesen fogyatékos lettél,mondhatnám belehülyültél a sok tudományos dolgaidba.

Az ilyen felfogású emberek vezetik félre az embereket.Azt hiszik,hogy mindenki hülye.

De szerintem,te fogyatékos is,vagy meg cionista!


"Ne tegyél úgy, mintha nem tudnád, hogy ez az egész világ egy nagy átverés, úgy ahogy van!"

2018. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!