Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A kontinensek lebegnek a víz...

A kontinensek lebegnek a víz felszínén vagy úgy kell elképzelni őket, mint egy hatalmas sziklát, aminek a csúcsa sík? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ha érdeklődsz az ilyen dolgok irányt, akkor menj el egy gyerekkönyvtárba, és ott ajánlom figyelmedbe a Búvár zsebkönyv sorozatot, illetve a Mi Micsoda című ismeretterjesztő sorozatot. Ilyen koromban azokból ismertem meg, az ilyen érdekes természettudományi témákat.
2010. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaj azt ismerem, mármint a könyvsorozatot. Szeretem mert normálisan elmagyarázza a dolgokat, úgy hogy én is értsem. Bár ebben a témában abból még nem olvastam, de hétfőn akkor utánamegyek, köszi, hogy felhívtad a figyelmemet. :)
2010. jún. 27. 18:43
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen máskor is. Jó látni, hogy vannak a korosztályodba olyanok is, akiknek az érdeklődési köre nem merül ki a mónika sóba meg tvájlájtba.

Ha még kérdésed van írj bátran.

2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kis szigeteket úgy képzeld el, mint egy-egy nagy hegyet, aminek csak a csúcsa ér ki a vízből.


Egyébként pedig a helyesírásod is remek, több felnőtt is megirigyelhetné! Csak így tovább :)

2010. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

20:42 Köszi, szerintem már minden világos. :)

Hát engem nem érdekel, amit ők szeretnek. Könyvtárba járok, könyveket olvasok ókori kultúrákról, meg hasonlókról. Filmekben is azokat szeretem, ami többet ad. Pl. Gyűrűk Ura, mert az jobb megvalósításra és történetre is. A vámpírtörténeteket is ugyan megnézem de kíváncsiságból, ilyet nem tudok fanolni. Azt mondják, hogy nem is élek, mert az ilyen diszkó dolog sem érdekel. Nincs kivel járjak, ezt is azt mondják, hogy gáz. Mondjuk náluk felnőttebbnek gondolom magam (attól függetlenül hogy nincs fiúm). Témában tehát máshol vagyok mint ők - és el is érzem, hogy pl. a fiúk elkerülnek, mert nekem ennyire más az érdeklődési köröm.

Jobb napjaimon, amikor fogalmazni is tudok, regényszerűségeket írogatok, vagy rajzolgatok. Azt gondolom a jövőmre rányomja a bélyegét hogy már ennyibe bekomolyodtam.


Utolsó: Köszi, nyelvtanból is jó vagyok. Azt mondják van akinek nem kell gyakorolnia, és így is tud. Szemtelenség valahol, de ilyen vagyok. És tudom, hogy nem szégyen megkérdezni hogy írják. Mikor látom mennyire nem tudnak helyesírni mások, szégyellem, hogy ennyire nem figyelnek oda. És szerintem ha már valahova írnak, azért átnézhetnék a dolgot, pl. wordben. Azért én is oda gépelgetek először, mert magamat hozom kényes helyzetbe, ha azt mutatom, valamit rosszul írok.

2010. jún. 28. 14:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Korrekt :)

Több ilyen ember kéne, mint te.

2010. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze, ha sokat olvasol ez ilyen. Szórakozz bátran, noha ebben a korban tényleg csak a legalja jár diszkóba... Ne hagyd ki a szórakozást se, de mindent ésszel.

A vámpír sztorikat én is imádom, persze azokban nem homoszexuális szépfiúk a vámpírok... Az örök klasszikus Drakula nagy kedvencem többek között.

A fiúkkal amúgy is ráérsz, de ha később is ilyen maradsz, meg mellette fel is tudsz engedni néha, akkor nagyon nyerő leszel.:)

2010. jún. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!